Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Bosheee, jakie literówki....... Przepraszam estetów polszczyzny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja jestem walnieta ale mnie rajcuja motory od lat ..............a takie smieszne dziwadełka to dla mnie cudo jakich mało ..........mam swoje latka ale ten powiew wiatrui w czasie jazdy dla mnie ma niewobrażalny urok . I mówcie sobie co chcecie ale ja wolałabym motorek niż wisiorek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, bół potylicy jest najgorszy, ale numer dwa, naj naj naj najpaskudniejsza jest ta ołowiana obręcz, a ktoś dokręca Tobie śrubkę:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, Anouk dobrze robi, przecież wystarczy policzyć i samo wyjdzie kto ma rację: motor motorem, ale do tego potrzebna skórzana kurtka, skórzane spodnie i rękawiczki bez palców, też skórzane no i gogle, nie mówiąc już o tatuażu, najlepiej rozłożysty orzeł na plerach, a to wszystko kosztuje! a do wisiorka wystarczy tylko jakiś kombi w odpowiednim, pasującym kolorze.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tatuazy, to mam jakoś obrzydzenie , bo Edzia ma na tyłku, tzn na plecach, ale ma opuszczone spodnie i gacie, wytatuowany wzorek - przypominający ozobne stringi :P No pomijam fakt , ze czy lato, czy zima, ów tatuaz idący za nią muszą widzieć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No ale ona jest z tych brudasów :P Byłam kiedys u jej kolezanki i zamawiałam coś z Avonu i chyba wybrałam sobie jakiś balsam - i pytam ,czy go któraś juz testowała , bo ja mam strasznie wysuszona skórę ! A Edzie do mnie, ze on jest rewelacyjny, ale przeciez nikt się codziennie nie myje (sic) , ale ona używa tego balsamu 2 x dziennie i cudownie nawilża jej skórę . Od tamtej pory mam jakies obrzydzenie do niej :P Niewiedzieć czemu ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko........ wreszcie!!! Daj mi znać kiedy!!!!!! Ani.........ja też nie dostałam zalącznika.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, wyslij dziewczynom Kubusia, bo ja chyba nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tatuaże lubię, ale niekoniecznie widoczne i oklepane, sama mam, ale nie powiem co i gdzie ;) ja kiedyś wyczytałam, że spora część Polaków nie myje zębów częściej niż...raz na tydzień! też nie rozumiem czemu używanie dezodorantu zamiast mydła wydaje się niektórym rzeczą normalną, nie czytają instrukcji cy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tak z \"innej beczki\", czy któraś z Was może mi coś powiedzieć na temat przedłużenia włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraziłyscie mnie bólem głowy. A tak pozatym to pracuję, pracuję, pracuję. A potem zajrzę i coś napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, na Ciebie zawsze można liczyć:):):):) Trafilaś w sedno:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwoliłam sobie też wysłać Kubusia i tym samym zwiększyć szanse że dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko, nie mam pojecia, poproś celi, żeby sie zapytała Edzi:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, mieszkajac w miastach róznych tez nie wierzyłam tym sondom :( ale od kiedy zamieszkałam na tej wsi - to wierzę, ba nawet sama codziennie odczuwam nosem częstotliwość myscia innych i nie tylko zębów :( Fuuuuuuuuuj brudasów tutaj jest multum :P J. ma pracowników, i kiedys do nich móiw, słuchajcie jutro jedziemy do wawy na tydzień na demontaże , wiec wezcie sobie więcej ubrań - a oni do niego, ze wieś to nie rewia mody :( Pomijam fakt, ze jak ci panowie rano do pracy przychodzą to ja otweiram okna :P i uciekam od nich :P Ale takie czyściochy spotykam tez na ulicy, i np idzie sobie gwiazda w szpuilkach , z doczepionymi włoskami , a za nią smrodek na 100m , pomijam że idzie w klapeczkach, a paznokcie to mydły chyba od tygodnia nie widziały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko - nie doczepiaj włosów :( po co ci to ??? to strasznie osłabia cebulki, a poza tym po 3 miesiącach masz na głowie gniazdo bocianie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D lub jak kto woli wymietego mopa :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... ja kiedys byłam na badaniach terenowych odnosnie tego, o czym piszecie..... Tragedia!!!!!!!!!!!!! Ale co prawda smiechu było co niemiara:) heh, młodość......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Ja zawsze marzyłam o długich włosach. Moje sa zbyt cienkie żeby zapuścić. A zrobić ładną fryzurę z takich jak mam......... nie ma u nas takiego fryzjera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata Czy w stolicy sa salony fryzjerskie do których można wejść z biegu, bez wcześniejszego umawiania się? Cholera, musze coś zrobić z tymi kłakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ;) z włosami doczepianymi jest jeszcze gorzej niż z tipsami :( bo przy paznokciach uzupełniasz tylko \"ordosty\" przy włosach co pare miesiecy trezba to zdjąć podciąć i znowu nałożyc w innym miejscu :( Efekt tego taki, ze napewno to nie powoduje wzmocnienia naszych włosów, a jedynie je dobija :( Widzę fryzurę Edzi - i obserwuję ją od 2 lat :( Bez włsow szucznych- czy tez doczepinonych wygląda jak miotła, bo jej naturalne sterczą każdy w innych kierunku :( - no jeśli fryzjerka sama nad tym zapanowac nie moze, to watpię aby się to tobie domowymi sposobami udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Dzięki, wszystko wygląda dość dobrze.Tylko nie chciałabym później zdjąć z głowy WSZYSTKICH włosów. Tego najbardziej się obawiam. No i koszty też niemałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale są rózne sposoby . Trojanowaska robi to w BB czy pod , ale ona ma coś na siateczce - no i wygląda extra, a takie pojedyńcze pasemka :( no rzecz gustu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsów nigdy nie miałam. Mam naturalnie długie paznokcie. No właśnie, mówią że włosy i paznokcie to jeden budulec. A w moi przypadku, to zupełnie nie idzie w parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×