Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

hehehe chyba bym Wam humor poprawiła jakbym napisała ile wydałam w tym miesiącu........ ale złośliwa jestem więc nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk.....my to za alkoholem nie przepadamy. Winko od czasu do czasu i mój ma zrywy na piwko, a ja mam zrywy na colę. A w kwestii jedzenia też wymagający nie jesteśmy. Dziś zrobiłam sałatkę jarzynową. Tyle,że tą sałatkę miał robić wczoraj mój , bo gdy sobie sam zrobi mu najbardziej smakuje ale zasnął. Ciekawe co powie na moje wykonanie. W ogóle to nie sądzę ,żeby był rozmowny , wszak ma nową zabawkę. A mi sąsiadka dostarczyła zamówienie za Avonu. A miałam zamówiony porfelik. Tak mi przypominał zagubionu porfelik z dzieciństwa ,że musiałam go kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, popraw mi humor, ale ta liczbę podzielę przez 6:P I poprawię Tobie humor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk.....mi to z aniołkami się podobaja, ale nie jestem obiektywna , bo aniołki uwielbiam i w aniołki mogłoby być wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem Ani........ jak podzielisz przez 6 to będzie fajnie ale nie zapominaj, że pracuje DWOJE........ tak jak u Ciebie. Jak sobie to uświadomisz to poczujesz się jeszcze lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba właśnie je wybiorę, aniołków na kartach jeszcze nie mam...mam natomiast je wszędzie.... NINIKE:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dalej z tymi wydatkami :( no więc za ten miesiac same opłaty mieszkaniwe to u nas (czynsz+gaz+energia+woda) 1150zł :( No to teraz wam chyba będzie lepiej :( Jak nic opłaca sie w tym kraju wynajmowac mieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Anouk....ja ostatnio kupiłam dwa aniołki z wosku pszczelego.Malutkie ale aniołki. I też jak widzę aniołki, czy coś za aniołkami to chce kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke to macie teraz plazmę czy LCD ????? no i jak wrażenia ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, ja mam ponad 200 aniołków , różnych od amorków rosenthala i fuerstenbergu i innych znanych firm po aniołki z wosku i takie robione przez dzieci na zajęciach z ceramiki w MDKu (męczyłam znajoma 3 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, tylko pomyśl, że to trzeba odkurzać:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, a nie mozna tego do praleczki włożyć i uprać?? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi....telewizor wciąż zapakowany. Mialo być LCD ale po jego wywiadach na temat telewizorów stanęło na tym ,że jest to zwykły telewizor. Ale przynajmniej moja marka ulubioma Philips. A mi to wszystko jedno , choć LCD ladnie wygląda, tak zgrabniej. Bo ja na to patrzę, a mój patrzy na parametry. jak wróci z pracy to rozpakuje, bo on tak wpadl do domu i wypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, niektóre myję dwa razy w roku w zmywarce, wraz z innymi świecznikami i wazonami. :D:D:D:D::D:D:D:D więc prawie zgadłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessssssu, jaki telewizor, ja dalej go nie posiadam, jedynie karte TV w komputerze....... TV kupie, jak w końcu zmienie meble. I nowe wazony wówczas też kupię sobie:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeee Ninke to fajnie ;) Nooo Ani, ja tez przymierzam sie do wymiany, ale dopiero w nowym mieszkanku - o ile w końcu je będe kiedyś miała - i o ile po zakupie jego będzie mnie jeszcze na cokolwiek stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Ani, zmywarka to potrzebna rzecz zwłaszcza jak kolekcjonuje się mase róznych bibelotów , uppssssssssss pięknych , ozdobnych aniołków :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk......to dobry monitor macie, bo ja to niebardzo i ogladanie czegokolwiek w monitorze kompurera do przyjemnośći nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, ale opiszesz wrażenia z pierwszego ogladania tv na nowym sprzecie???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wieczorkiem już coś pooglądamy , tak sobie myślę. Ale ja to sprzetami takimi się nie zachwycam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke, nie znam sie na tym, podobno jest bardzo OK, specjalnie był kupionu do pracy i do ogladania TV mojej ulubionej koreańskiej firmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koreańczycy zrobili tez maleńki super odkurzacz, pewnie co nieco ściągnęli z electroluxa, ale jest super...zgrabny, mały i bardzo wygodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię miec sprzety w domu ;) no moze nie w takiej ilosci jak mój, ale on przesadza, no teraz mamy zestaw kina domowego i 5 kolumn +sabufer(jak to sie pisze?) no i dla mnie to juz max gratów, a mój jako audiofil musi jeszcze miec kolumny stereo :( + sabufer :( no wzmacniacz do tego odpowiedni i tuner i cd :( ehhh no on by mi z mieszkania zrobił salon dla adiuofilów i kinomanów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, zmywarka jest przydatna przy posiadanych przeze mnie ilościach porcelany, szkła i sztućców. Wiem, że niektóre komplety ( ręcznie malowane na wierzchu, zdobione złotem lub platyną) się bardzo niszczą przez zmywarkę, więc tylko 4 nie myję w zmywarce, a resztę jak najbardziej...a mam tego a mam....fajans angioelski też śmiga:P Sztućce też myję, kupiłam specjalna przystawke i daje \"mała\" radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×