Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

hej ;) Emi ;) podasz linka do tych odważnych smotnych matek ??? tez bym sobie poczytała ;) a jakoś nie moge tego odszukać :( chyba coś zle wpisuję, albo ich watek ma inna nazwę :( Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooo, a co ??? masz jakies ciekawe stronki ??? albo jeszcze lepiej głupotki godne uwagi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nudzę, ksieciunio wybył do kolegi ogladać jego kolekcje, miałam jechać z nim,ale lało i zrezygnowałam. Włsnie pogoniłam synia z powrotem do domu po ksiażki - wpadł do ksieciunia z plikiem płyt i gierek, wkurzyłam się bo niedługo pisze próbne testy do gimnazjum,a materiału nie potarza wcale. Wiec pobiegł po ksiażki, a ja sama, samiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój coprawda jest, ale go pogoniłam od kompa, bo cąły dzień pracował, i już zaczynał głupieć :( Więc teraz ja zasiadłam , a was nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego topiku Celinko, to jezeli jest to ten sam o którym pisze Emma, to nie powinnaś wchodzić. Owszem, wiekszosć dziewczyn jest ok, czasem poczytywałam sobie, ale mozna trafić na takie że skóra cierpnie. Jedna opisywała własnie - ze jest jej super, świetnie zarabia, ma na wszystko i niczego od exia nie potrzebuje, zwłaszcza jego kasy,ale walczy z nimo kasę, itd. No i kilka oób zwróciło jej uwagę - ze co to za walka - dla kasy, gdyby walczyła o kontakty dziecka z ojcem ( nie widują się) to ok, ale o kasę jak sama ma jej duzo? No i zaczął się jazgot i teraz juz od kilu dni nikt chyba nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak sobie czytałam co przez cały dzionek naklikałyście , a że niewiele tego, to pomyslałam, ze poczytam te zacietrzewione mamuski o których Emmuś wspomniała :( Ale Emmy niet :( Ninke, tez jakoś nie specjalnie opisała nowe cudo techniki w domu :P zamiast wychwalac swego ksieciunia pod niebiosy, ze jej kupił taki sprzet to naklikała tylko jedna linijkę ;) No i się nudzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z pracy ubawiona po pachy projektem naszej reformy Zjadłam - teraz kawka i komp, zaraz wróci synio, potem księciunio i juz nie bedzie warunków do pisania, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogólr zrezygnowałam niemalże całkowicie z lektur takich topików;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeee Yennka, ja bym chętnie poczytała, a co ?? ;) jeszcze mojemu na głos bym przeczytała co ciekawsze teksy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani witaj ;) Yennka nie będz jędza daj namiar ;) Moze byc zabawnie - moze da sie tamten topik jeszcze reaktywować i będzie super zabawa - bo chyba nikt poważnie mnie juz nie potraktuje :( :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano niewiele tego, czasm naklilkamy w godzinkę kilka stron,a czasem w kilka dni jedna stron. Whimka zajęta niedzwiedziem, mało pisze. Garnierka zajęta Kubusiem. Ja w pracy nie zawsze mogę pisac, w domu tez nie. Zresztą, po 8 godz. przed kompem casem nie mam siły na wiecej. Właśnie zadzwonił ksiązę - ze parkuje auto w garazu. Wiec pewnie zaraz zniknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , ty nawet nie wiesz co tracisz rezygnując z takiej lektury :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wszak to głos ludu :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj linka poczytam w przerwie dla odprężenia i nabrania energii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka, dawaj ten namiar na tanten jazgot - plissssssssssssss ;) I zmykaj do księciunia, bo wczoraj tak go zbeształaś, ze dzisiaj dzień dobroci wskazany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze razem porosimy Yennkę o tanią rozrywkę ?? YENKA< YENKA !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie pamietam nazwy dokładnie, wpisz w wyszukiwaniu \"jestem samotna matką\" i poczt\\ytaj tak 6-8 stron wstecz. Ani, ja tez ziewałam,ale jakos mi przeszło. A teraz uciekam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuuuuuuuuuuu ksieciunio chyba zaszybko chodzi :( i już Yennka siedzi w jego objęciach :( a ja dalej sie ponudzę :( a zapowiadało sie tak ciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, czasem jak jadę autobusem i słyszę te teksty, to mam wrażenie, że wylądowałam na Marsie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, na razie mam tylko info, że trzeba stronę pociągnąć za składanie fałszywych zeznań, reszta nastąpi wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba odpowiedzialność karna, grzywna, albo nawet zawiasy...muszę dopytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy też macie taką reklamę spadającą, żeby sobie założyć konto w Nat West? za cholerę tego wyłączyć nie można! no w życiu tam nic nie założę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×