Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

A ja nos mam tak zatkany ze ledwo oddycham. Zwykle pomagał mi sudafed, teraz nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Szczególnie ściskam te z was, które nie czują się najlepiej. Yenka, Whim, Groszek... to przesilenie wiosenne, ale minie. Zaraz weekend. Yenny wyleżysz wsio! Whimka, opuchlizna zejdzie błyskawicznie! Groszek uśmiech sam nagle przyjdzie ;) Rozchmurzcie się Słonka!!!! A ja mam dziś w sobie strasznie dużo energii :D I tak mi wiosennie wesoło :D I zrobiłam wczoraj sałatkę grecką... Pyszna wyszła :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, cieszę sie ze masz taki nastrój. Wiosenny, wesoły. Ja dzis postanowiłam ze muszę schudnać ze 3 kg, wazę 53, dużo - tylko w ciaży tyle wazyłam. 50 byłoby akurat, te dodatkowe 3 sprawiają ze mam zbyt okrągłą buzię.No i w uda wlazło, spodnie się w większości brzydko opinają. Trzeba zrezygnować z drozdżówek w pracy, a brać kanapki z chleba razowego. Wzoraj któraś z Ws pytała o piersi po karmieniu. Ja problemu nie miałam, mam niewielkie w sumie i po karmieniu wróciły do stanu poprzedniego, nie mam obwisłych ;-) Mam koleżankęktóra nosi miseczki D, po karmieniu tez nie ma problemu,ale z kolei inna, która miała małe jak ja - teraz nie ma ich prawie wcale, jak sama mówi \"a miejsce na cycki\" :-D A inna, która tez miala duzy biust, po karmieniu ma niestety tzw, turystyczny. :-( Wiec to chyba kwestia indywidualna kazdej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, musiałam byćo 8:00 zwarta i gotowa, a TGV jeżdziło mi dalej w czaszce, teraz trochę zwolniło, ale ogólnie do kitu. Popołudniu będzie padać:( Też sobie chyba kupię szal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, mnie jakieś dreszcze biorą i gardło mnie boli ale nie chce dać się chorobie. Tak chyba reaguję na wiosnę. Yenny...Ty przecież mało ważysz. A ile Ty masz wzrostu,że jeszcze chcesz się odchudzać? A jeśli chodzi o biust to jak widać reguł nie ma. Ostatnio trochę ćwiczę by rozruszać nieco moje kości i mięśnie i fajne to jest uczucie jak ciałko jest rozruszane. Dziś znowu poćwiczę. Serduszko......trzymaj tą energię i naładuj nią na długo akumulatorki. Czerwone jagody.....mnie też zainteresował ten biust turystyczy:) Anouk....a może nie będzie padać? Może u mnie nie będzie padać. To miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, jak na moje wagę masz idealną. Naprawde. A jeśli chcesz schudnąć, to najlepiej zalecałabym ćwiczenia. Jazda na rowerze, bieganie, może jakiś karnecik do centrum sportowego. Bo zdrowa sylwetka, to wyćwiczona sylwetka. Ninke, ja od jakichś dwóch tygodni codziennie rano po wstaniu z łóżka poświęcam 45 minut na ćwiczenia. Zabijam lenia i ładuję się na cały dzień. Polecam każdemu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Teraz złożenie do sądu pozwu kosztuje ok. 600 zł. Zdaniem senatora Antoniego Szymańskiego z PiS to za zbyt mało. - To przecież tyle, ile kosztuje dobra para butów\"????????????????????????????????????? U niektórych to cała miesięczna pensja a nie dobra para bucików!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia, serduszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam dalej i jestem w coraz głębszym szoku... A orientujecie się może jak kwestia opłat w sprawach rozwodowych wygląda w innych krajach? Chociażby tylko w krajach członkowskich Unii Europejskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie moooocno kciuki przez 15 następnych minut. Mam dostac odpowiedź wstępną z banku czy mam szanse na kredyt taki jaki jest potrzebny... pani przed chwilą wspomniała, że limit karty kredytowej chyba będzie trzeba zmniejszyć, więc sadzę że pojawił się jakiś problem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co to za rozumowanie w ogóle??? Jakby podniesienie stawek pieniężnych miało w czymkolwiek pomóc... Jakby ludzie z obawy przed zapłaceniem sporej ilości pieniędzy na zamierzony cel rozstania się ze sobą, mieli nagle zmienić nastawienie do siebie?? Mieliby nagle znów zacząć się kochać i dzielić szczęśliwie codzienne życie? Kiedy właśnie dlatego chcą się rozstać, bo takie wyjście nie jest możliwe?? Wystarczy już że sam fakt rozwodu jest przejściem traumatycznym, dokładanie do tego jeszcze dodatkowych obciążeń finansowych mija się z celem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Groszek, spokojnie, my też zmienialiśmy limity....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) zmina limitu, lub nawet częściowa spłata debetu - no normalka ;) ale trzymam kciuki ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiłam spłacić resztę za mój śliczny telefonik, który wzięłam na raty. I już ma być po problemie. No to spłaciłam przelewem przez internet. rany! jak to dobrze, że ktoś wymyślił neta :D W poniedziałek mamy ustalić termin podpisania umowy. Pewnie wtorek lub środa. Ufff mam nadzieję, że będzie już spokojniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) nawet się nie przywitałam rano :( Groszku no widzisz i już po krzyku ;) Victoria40 - my się chyba nie znamy ? ;) , ale chyba w imieniu wszystkich moge powiedzieć, ze jeśli masz ochotę na pogaduchy o wszystkim to witaj na dobrym topiku ;) Tylko uprzedzam, ze my tu i o kiwtkach, i rozowdach i partiach rządzących i mieszkaniach itp , więc jeśli nie przeraża cię różnorodnosć tematyczna to dzień dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja nadal chora, a nawet jeszcze chorsza-jelitówka jest mocna franca jedna, a i migrenka niezgorsza.Victorio-🖐️Groszku-nadal trzymam, czy to juz po fakcie? Pozdro dla kazdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victorio:) Tylko u na nie ma taplania się w błotku;) Trochę się pochowałyśmy, żeby nie było żadnych nalotów. I jest, jak celi, napisała, o wszystkim. Szerokie spectrum spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, gratulacje. Serduszko, ja na siłe nic nie będe robić, nie jest mi źle z taką wagą - ale niestety - tyją mi tylko uda i paskudnie to w spodniach wyglada. Wiec jakieś cwiczenia pewnie bede robić i ograniczę spożywanie bułek i drożdżówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victorio:) U nas jest szerokie spectrum spraw, bez taplania się w błocku. A specjalnie się troche ukryłyśmy, żeby nie było tu żadnej agresji, żadnych intruzów w kolorze pomarańczy... Groszek, gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, ja nie dokońca jasno się wyraziłam. Siłownia i wszelkie ćwiczenia pod okiem wedukowanego instruktora rzeźbią sylwetkę. Zarówno tę która gdzieniegdzie liczy sobie nadmiar centymetrów jak i tę w której tych centymetrów brakuje. Kwestia tylko doboru odpiewiebnich rodzajów ćwiczeń i ich natężenia. Aby wymedolawać tę część ciała jaka nas interesuje najbardziej a przy okazji poprawić kondycję innych ;) Na przykład aerobik w basenie jest bardzo sympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×