Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Ka dziekuję za komplement :) Kubus tez dziekuje:P:P hehehe nasz mały diabełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziękuję wszystkim za pomoc :) Zabawne, że wszystkie napisałyście żebym szła... A ja... napisałam wam w @. Uciekam pisać sprawozdanie z realizacji zarządzenia :o Spaaaać... wczoraj było piwo z koleżankami. Musiałam przetrawić dylemat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) odpisałam na emilki, właściwie, to nawet nie przypuszczałam, ze coś w skrzyni będzie :) wiem, że rzadko zaglądam na kafe, wiem, że mam jęzor niewyparzony, że coś chlapnę, i któraś z Was moze się na mnie obrazić i minąć mnie w zbiorówce ;) np -> groszek odpisałam, ale... pojechałam równo..ja się obrazi to moze mnie zwymyślac nawet na forum, ale zdania nie zmienię :) z całym szacunkiem dla groszka :D buźka :D -> Whim nie płacz! foch to foch przecież nie chcesz gwiazdki z nieba tylko..no wiesz :D i ma być taki jak sobie umyśliłaś :D buźka wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) dziewczyny odpisze na wszystko , ale pózniej oki? ;) teraz nie mam czasu - uuuuu zabiegana jestem :D:D:D:D:D:D:D:D:D a tak poważnie to musze trochę sprawami służbowymi się zająć ;) Buzia :) ps pamiętacie że juz po południu weekend ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W@itajcie, a ja jestem na Śląsku ..... nagła sprawa;) będę wieczorem, buzia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie będę zwymyślać :P Niesamowite jest to, jak zgodne jesteście w swoich opiniach. Nawet Ani, z duszą sceptyka ;) Ci znajomi rozumieją sytuację. Sądzę, że oni sami nie czuliby się komfortowo widząc, że i ja i on patrzymy na siebie \"spod byka\". Nie chciałabym żeby mieli kiepskie wesele, bo dwoje z ich gości rozgrywa jakąś gierkę. Ja w tej grze nie chcę uczestniczyć, a już szczególnie wykorzystywać ich wesela jako sposobu na konfrontację lub jako pretekstu do takiej własnie konfrontacji. Się zobaczy jaka reakcja będzie w niedzielę. To tyle póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto dziś. Groszek, to ja już się zakręciłam. Rozumiem i jednocześnie nie rozumiem jaką decyzje podjełaś. Idziesz czy nie idziesz...? Dziewczyny, mam wyrzuty sumienia. Ostatnio wpadam tu przelotem, omiatam dosłownie te strony jakie zapisujecie bez mojego uczestnictwa. Tak samo omiatam maile, czasami zostawiam coś od siebie tu na kafe i czasami wybiórczo odpisuje na wasze @. Wybaczcie. Mam nadzieję, że rozumiecie, ze mam teraz dużo wszystkiego. Praca, nauka, sesja itp. Dodatkowo dość bogate życie towarzyskie, no i ograniczony dostęp do internetu, który wiąże się z tym co wymieniłam powyżej. To tak chciałam się usprawiedliwić, żebyście nie myślały, że ja tak byle jak was traktuję. Ściskam, pozdrawiam, ślę całusów sto i znów uciekam. Whim @ Emma @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa nie klnij :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Serduszko nie ma sprawy ;) Macie zwrotki ;) Buzia :) ps głodomór się zrobiłam buuu dobrze, ze ziemniaki juz dochodzą :D:D:D A najbardziej ciesze się z tego , ze na razie przybyło mnie tylko 1,5 kg , oby tak dalej ;) , a nie będe słonikiem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A więc do poklikania po obiadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi do 8-m-ca gibałam się w rytm muzyki..na początku sprawniej mi szło, a potem dreptałam w kółeczku, obijałam się tu i ówdzie :P komiczny obrazek :D i stąd cór mój ma wyczucie rytmu! i giba się że ho ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wiesz ja swojemu palnełam, ze nie chcę aby dziecko było w tańcu drętwe jak tato :P noo ale i tak strzelił focha, że nie uwzględniam potrzeb dziecka i ze nie liczę sie z nim, i że ono po nim na pewno nie lubi tańczyć :P ale za to będzie sie zasłuchiwało w dobrej muzyce - ciekawe co miał na myśli hę?............... chyba nie stonsów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tak teraz przeczytałam moje zwrotki do was i chyba Emma się na mnie obrazi, ale jakos wkręciłam sie w jej nastrój i zamiast pocieszycielsko-przyjacielsko wyszło mi pouczająco :( ehhh noooo ................................ :O Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa :D:D:D:D:D:D:D:D:D wrażliwa to ja byłam wczoraj :P babce o tym pisałam i mnie wysmiała :D:D:D:D:D:D:D noo miałam wczoraj dzień płaczki i juz :( nawet na widok ześlizgującego kotka z drzewa zaczełam wczoraj ryczeć :O ale dzisiaj juz mi lepiej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A klnij do woli, ale do tej pory to ja przewaznie tutaj rzucałam słowkami , a już napewno jak o Edzi pisałam ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek....mnie by korciło.... wysyłam wam zdj,ecia tego \"sprzeta co tatus kupił kubusiowi:P z mumi rozmawialam...i tak doszłam do wniosku ze zostaje:) narazie za czesto zbyt długo nie bedzie sie bujał, bo szkoda kręgosłupa- a i on domaga się połozenia namacie- gdzie startuje ze swoim \"rowerkiem\" chyba dojechac chce do zwierzątek.... i co złapie to namietnie obgryza:D:D:D:D pora na obiadek- malenstwo zasnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bako ;) pomogło , oj pomogło kilka twoich słow :D:D:D:D:D:D:D:D:D Garni ;) buziaczki dla Kubusia , nioooo fajniusi jest ;) a prezent od taty mieści się jak widać na fotkach ;) i cieszę się że jednak zostawisz jakby nie było dzieło mena dla Kubusia ;) i smacznego ;) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko to ja ci prześlę fotki Kubusia oki ? ;) Garni pewnie się nie obrazi, a poza tym niech chociaz raz zje w spokoju :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że sie nie obrazi, bo zawsze dostawałam, tylko teraz jakoś zapomniała o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus rośnie jak sie patrzy:) Bujak śliczny, a z pozycji siedzącej Kubuś lepiej i więcej widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko!! no kurcze!! no wysyłałam tobie tez!! skoro celi juz posłała to niebede po raz drugi buziaki konsumuje teraz dopiero....umyc sie tez czasem trzeba:):D:D:D i umyc włosy :D:D:D:D ale dzis dzien dziecka i ja jeszcze w pizamie:D:D:D:D:D ale za to bawię sie cały dzien z kubusiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani a gdzie na Śląsku moze wpadniesz na kawę??? pewnie juz pojechalas... a ja nie mam jak zadzwonic bo cholera mam zero na tym PoP -ierdzielonym telefonie :D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Ani smsa, żeby wpadła do Ciebie na kawę :D Napisałam Ci mini @. Kubuś to cały Ł. Ale fajniejszy :P Zmykam szykowac się do kina na Piratów. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubawiłam sie groszkowa twoimmailem po pachy:D dobrze ze sie rozsiadłam przed kompem :D:D:D:D:D:D przez to przeziębienie kubusia i fatalna pogode siedzimy w domu...pierdolca idzie dostac!! dlatego...poczekamy na tatuska i pojade kupic sobie i kubusiowi cos na dzien dziecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej mam chwilę, wczoraj byłam w Katowicach....pociągiem, prędko obowiązki, potem obiad, część druga obowiązków, chwila towarzyskiego stratatata i znów do pociągu. Tak się umęczyłam, że zaspałam ddziś!!!!!! Jutro mam znów dzień na wariackich papierach, ale pocieszam się, że jestem na finiszu!!!!!! Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) uffffffffffffffff ale masz weekend , tylko pozazdrościć :P Ale nic to ! już nie długo wakacje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i w końcu odpoczniesz ;) Buzia :) ps Emma zwrotka ;) - chyba znowu ci się niespodoba .......... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kupiłam sobie nowy telefon, samsung E250. No i wkurza mnie on. Świeci mi się jak latarka gdy go ładuję. A że z reguły robię to w nocy, to rozprasza mnie z podwójną siłą W instrukcji zero inf na ten temat :O Będę musiała przejść się do serwisu, a nie chce mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×