Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi, dziękuję za pamięć :) Zabieram się za zapoznanie z treścią linka :) Yenny, a na uda też dobrze robi jazda na rowerze. Najlepiej bez siedzienia na siodełku. Modelujesz wtedy wszystkie mięśnie całych nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) fajnie doradzasz, ale u mnie na wsi nie ma instrukorów - więc zaopatrzyłam się w płyty dvd z pilatesem ;) przy regularnym stosowaniu widziałam efekty, ale ja wiecznie nie mam na to ochoty 😭 i chyba wolałabym jakąś tabletke cud niz codzienna gimnastykę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D oj lenistwo, lenistwo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam trzy razy na aquagym, po każdym razie trzy tygonie leczyłam skórę:(:(:(:(:( U nas baseny przechlorowują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lubię pływać, ale jak potem mam takie jazdy, za pływanie w basenie dziękuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko nie mozna przesadzać, bo dół ciała będziesz miała jak kulturysci :( bo rowerek nie tylko spala tkanke tłuszczową, ale też powoduje wzrost mięśni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidze basenów - chyba ze takie w SPA - z biczami wodnymi i innymi bajerami. Nie umiem i nie lubię pływać. Poćwiczyć na siłowni bym poćwiczyła, tylko u nas nie ma gdzie tak naprawdę. A tam gdzie można - to w takich godzinach - ze ja niewtwty nie mogę. A z ud i tak chce zrzucić masę - za duzo jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani baseny nie tylko skórę podrazniaja :( poza tym jakos nie przepadam do wchodzenia do stojacej wody, gdzie tys obcych sobie osób zażywa raju :( - bo co do czystości polaków to juz kiedyś się wypowiedziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam ostatnio problemy...a czasu brak. I chyba ustalę dwa razy w tygodniou ukochanego badmintona, drugi koniec miasta, korki gigantyczne, a le ustaliliśmy z moim mężem, że wynajmiemy boisko. Mimo, że drogo i w ogóle.... Marzy nam sie, żeby gdzieś koło nas wybudowali kompleks sportowy, zamiast centrum handlowego... Jedyny przuyjazny basen jest na AR na Biskupinie, półtorej godzinki w jedną, półtorej godzinki w drugą, razem 4, 5 godzin. Obłęd. Koło mnie mozna grać w kosza, jeżdzić na rowerze i grać w golfa.... Aerobik i fitnes - ok, ale ja nie lubię takiego grupowego podskakiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen też jest, nawet trzy się znajdą, tyle tylko, że wychodząc z wody, czuję, że nie mam skóry i jestem czeroną, swędzącą kulką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen na Ae obrzydliwy, na Racławickiej zbyt chlorują, plac Teatralny też odpada, są jeszcze przyszkolne i przyhotelowe w tej części miasta, ale wszystkie gigantycznie chlorowane, kurdę, jakbym się Domestosem polewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, a jaki to jest rower bez siodełka? na stojaco sie jedzie? Czy to stacjonarny? Bo nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to napisałyśmy co jest dla nas beeeeeeee to moze teraz doradzimy sobuie jak zgubic zbędne kilogramy ?? Ja tam dalej swoje - macie jakies tabl cud??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bo z moich ulubionych ćwiczeń to jest tylko kiwanie palcem w bucie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, są tabletki na schudniecie - niestety, wiekszosć w naszym kraju nielegalne, z pochodnymi amfetaminy itd. Blokuja łaknienie. Wiec niezdrowe. Kiedys ogladałam Rozmowy w toku na ten temat. Blizszych szczegółów nie znam, wiem tylko ze jeden z tych lekow to był adipex. Wiec zostaje nam dietka i ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani? Yenny, chodzi mi o to że jeżdżąc na rowerku zapominasz o siodełku i starasz się na nim nie siadać... ;) Wysiłek jak cholera, ale daje efekty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yennka ja i bez pochodnych amfy spac nie mogę :( więc to cudo odpada :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D moja kumpela zawsze stosowała dietę żp - żryj połowę i u niej się sprawdzało :D:D:D:D:D:D:D Mnie wystarcza z reguły odsawienie słodyczy ;) ale cos na ujędrnienie bym zrobiła- ale na to tabl. nie ma :O więc bez potu się nie obędzię :D:D:D:D:D:D:D A moze sauna??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rower bez siodełka jest do trialu, czyli skakania na rowerze po schodach, murkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, to racja z tym chlorem. A ty jesteś jeszcze alergikiem, jak dobrze pamiętam, więc na Ciebie taka kąpiej działa dodatkowo uczulająco i z większą siła niż na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cerę naczynkową, i jak wyjdę jestem burak albo sygnał alarmu w swej czerwoności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo sauna- lezysz sobie, marzysz, ze jestes na egzotycznej wyspie, upał ...... a tłuszczyk sam ucieka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D pożniej lodowaty prysznic i jest jędrne ciałko :D:D:D:D:D:D:D Leniuchy zawsze górą w głupotach :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli pływam bez okularek, top jakie mam oczy:D:D:D:D:D:D:D:d gdzieś tam są białka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I popękane naczynka.....dziękuję Ci celinko:O:O:O:O:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria ;) Ani - idziesz ze mna do sauny???? pogadamy o plazach śródziemnomorskich ? ;) i dietach południowych ?? skusisz się??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam cerę naczynkową :( ale lipa buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Ani?! Przypuszczałaś że ja Yenkę namawiam do zjeżdżania po poręczy tudzież skakania po murku?! :D Ale dobre! :D Ale mi się mordka roześmiała :D Jak sobie wyobraziłam Yenny użądzająca takie popisy :D Co do diety odchudzająco-oczyszczającej, to są takie herbatki z wyciągiem z kwasu jabłkowego, które przyspieszają metabolizm komórek. Slim- figura się nazywają czy jakoś tak. Podobno skuteczne. Tak potwierzdiły moje koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prze... z tą alergią, wszystko pieknie, ładna pogoda, wszyscy na spacerze, ja też twardo wychodzę, a potem kichanie, łzy, płacz, oczy czerwone, katar ciurkiem cieknie. A jak mam dobry dzień, czyli mocno pyli, to kaszle, ksztuszę sie i duszę. Idę na basen, mam uczulenie na chlor i nikiel. Jeżdzę na rowerze, po powrocie reaniumuję si w kąpieli z mąką ziemniaczaną..... Poważnie, moje życie robi się coraz bardziej uciążliwe, biorę leki, spreye i inhalatory, wstrzymuję sie jak mogę przed lekami sterdydowymi, bo byłabym juz całkiem kulką, ale w niektórych innych też mam sterydy i zjechana śluzówkę....oczy jak u pijaka.... Coraz bardziej wkurza mnie uczulenie, tym bardziej, że swędzi skóra...już nie tylko nos, kichanie i oczy.... Piękna pogoda, mówię, choćmy na spacer, idziemy, ja nawalona lekami...i potem szukanie inhalatora w torebce. Żadna frajda:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victorio, jak by mi szło w biust to bym nie jęczała. Chyba kiedys na sposobach się \"spotkalyśmy\" - dobrze kojarzę? Tam piszesz czasem? Mój księciunio stosował dietę MŻ - mniej żreć. Nie podziałało - bo nie żarł mniej a więcej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sauna też ma działanie wyłącznie odtruwające. Na tłuszczyk raczej specjalnie i zauważalnie nie pomoże! Celi! Lenistwo jest sojusznikiem tłuszczyku!!! Victoria witaj wśród nas!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że w Szwcji nic mi nie było??????? Po prostu u nas jest brudno, kurz, niesprzątane, deszcze padają z odpadami chemicznymi.... Zauważyłyście, że w Holandii można przez miesiąc jexdzić czystym autem, u nas to góra tydzień i jest cały pokryty pyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×