Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Viki, kup córcę zbroję.... Ja mojego nigdzie w góry bez niej nie puszczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, jasne! W końcu prowadzę:P ale oprócz świadka przypominam, że nie mam tyłu samochodu:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - moze zaczniemy pisać \" Co za weekend\" ?? :D:D:D:D:D:D:D:D Jak tak dalej pojdzie to trzeba będzie znowu zmienić nazwę domku tym razem chyba na pechowe laski lub dziwna przygoda to moje drugie imię :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;) ps czemu ty jeszcze nie śpisz co ?? jutro masz w końcu wolne ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, o żesz.... wiesz, u nas już w taki sposób nie \"naprawiają\" nawierzchni.... porażka! Ale widziałam podobnych \"inzynierów budowy dróg\" i podobną \"technologię\":(:(:(:(:( Trzymajcie sie i walczcie o swoje, zresztą mam pewność, że się nie dacie:) A w piątek chyba było cos o stanie dróg, same to sobie wykrakałyśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - mała poprawka , nie masz nie tyłu samochodu, tylko wogóle nie masz teraz samochodu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale dla takiego świadka /bohatera warto było ;) :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na 8:00 do ubezpieczyciela, potem do pracy:(:(:( mam odstąpiła nam (bardziej mi) autko.... buzia:) dobranoc:)pechowe laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - nerwa mam takiego na palantów, że hej - chociaz mogli postawić tabliczkę, ze nawierzchnia uszkodzona, albo cós, to pojechalibysmy inną drogą, a tak, widząc sznur samochodów pojechaliśmy na górkę i z górki i bleee dupa blada, a raczej czerwony tel na policję :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , opony były już tylko na ten sezon :D:D:D:D:D:D:D:D , a tak będą nówki ;) a walczyć będziemy , jasne że tak, juz J sie o to postara, bo wiesz my wyjątkowo nie lubimy tutajszych władz, a droga jest chyba gminną , więc sama rozumiesz , będzie śmiesznie :D:D:D:D:D:D:D:D Grunt , ze to moja wyścigówka nie ucierpiała, kombiak , moze cierpieć :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, pa pechowa lasko ;) miłych snów ;) Też pechowa laska :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi... odnośnie newsów:D Anouk... weekendowe ciekawostki:D obejrzałam Kubę Wojewódzkiego... i miałam iść grzecznie spać... u Kuby gościła dziś Tatiana Okupnik... mówiła o swojej nowej płycie, na której mają się znaleźć również jazzowe kawałki /lubię jazz/... i o towarzyszących jej murzyńskich muzykach oczywiście... Kuba sprowadzał temat rozmowy z dużego talentu muzyków... do zdobycia potwierdzenia obiegowej opinii, o dużym \"przyrodzeniu\" ciemnoskórych mężczyzn jednak nie chcę w tej chwili oceniać ani programu... ani Kuby a skupić się na \"obiegowej opinii\" :D:D:D tak się składa, że otrzymałam od swego osobistego przyjaciela pewien potwierdzający opinię materiał... przeslę go Wam mailem :) nie znam Was jeszcze dobrze... nie wiem jak postrzegacie takie materiały... jaki macie stosunek... licząc na Waszą otwartość udaję się grzecznie do sypialni... i będę miała niegrzeczne sny:D dobranoc bohaterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vici, pojechałas po całości :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D dużo bym dała żeby zobaczyc miny naszych kolezanek, jak zaczną to w pracy rano oglądac :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D fajnych masz kolegów ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przez ciebie to ja pojdę spac bardzo grzecznie ;) :D:D:D:D:D:D:D zaraz wam prześlę zdjęcie z kim ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja bez większych problemów weekendowych. Moje dziecko zadzwoniło do mnie tylko wczoraj, ze jak był u taty to zwichnał reke. W pierwszej chwili zamarłam - jak on tam jest to \"rózne\" przygody go spotykają. pozatym ok - była wojna na stadionie, kibice się bili. To było blisko mnie, a ja nic nie słyszałam, nic nie widziałam, potem okazało się ze dwa bloki ucierpiały(szyby powybijane). U nas był spokój. Zresztą, nie wychodziłam nigdzie, kurowałam przeziębienie. Teraz w pracy - a zimno mi okrutnie. Zrobiłam sobie herbatki z malinami - muszę przezyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, witajcie, ja juza po załatwieniu spraw. Niestety nie wycenia nam przed świętami, bedzimy musieli czekać najprawdopodobniej aż do przyszłego piątku:( Yenka, kuruj eiś! Celi, a jednak jestem zmotoryzowana:P viktorio, nic na temat Nessie nie moge powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, łatwo powiedzieć kurować się - a zwolnienia nie moge wziaść, nawet jednego dnia wolnego. Niestety - zawsze tak mam . Jest ok w pracy - ja zdrowa, ja się rozchoruję- kryzys w pracy, nawał roboty,albo ludzi nie ma. Biorę się za sterty papierkow - potem zajrzę. Viki, odnośnie \"potworka\", ja stale lansuję powiedzenie mojej pierwszej kadrowej \"nieważne jaki ktoś ma pędzelek, ale ważne jak nim maluje\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, wyletniłam się dziś, więc siedzę i marznę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na szczęście dziś jest \"dobry\" poniedziałek, ale w tygodniu wypada \"kiepski\" czwartek:(:(:( i mamy jechać do teściów na święta, a ja wolnego też nie mam... więć kiepsko, auta nie kupiliśmy, trzeba od mamci pożyczać (zresztą po wczorajszej rozmowie z Groszkiem uświadomiłam sobie, ze gdybyśmy w \"piątek o złej passie\" kupili auto, pewnie teraz bym ryczała jak bóbr, a nie smiała się, bo skasowane byłoby nowe)...więc nie ma tego złego...... yenka, malarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam aja was czytam......tylko:) pisac nie mam kiedy pozatym u mnie łatwo co przewidziec....Kubuś zajmuje kazdy ułamek sekundy daje\"popalic\" czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Celi... już zapomniałam, że można z kimś takim sypiać Anouk... cóż, o Nessie... to i ja nie mogę niczego powiedzieć nie dane mi było :D:D:D przesłałam Wam to jako raczej... ciekawostkę biologiczną sama... przyznam, poczułam STRACH na ten widok ale i... dreszcze :D:D:D hmmmm Yennyfer... powiedzenia bywają bardzo zgrabne... zupełnie jak twojej pierwszej kadrowej :) kadrowe bywają mądrymi kobietami jednak... i pędzel ważny /dobrymi narzędziami lepszy osiągamy skutek/ i umiejętności... /talent malarza/ i zgodność gustów /jedni wolą miłosny renesans, bezwstydny barok, liryczny klasycyzm, wynaturzony realizm, zniekształcony ekspresjonizm/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktorio, błąd!!!!!!!!!!!!!!! Mój mąż dzwonił, że pan od golfa iv właśnie się rozmyslił, bo chcemy mieć badanie techniczne w salonie firmowym, a on wykręca się raz laweta, raz tablice. Więc nie mam już fajnego poniedziałku:(:(:(:(:*(:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka:) witaj i Kubusie też witajcie, czy to nie dzis mija 3. tydzień istnienia na świecie??????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) dobry , albo i nie - będzie wiadomo wieczorem :D:D:D:D:D:D:D Vici - niepodoba ci sie mój pluszak ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D ja sie zlękłam potqwora i z misiem poszłam grzecznie spać :D:D:D:D ale to dlatego, ze J na śląsku :( jakoś trzeba sobie radzić ;) :D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :( ja jak przychodze to wy zmykacie :( wklejcie jakąś głupotkę, na dobry początek tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... tylko pracuję... staram się Celi :D ... bardzo podoba... pluszaczek kojarzy mi się z delikatnością, ciepłem... ja po prostu zapomniałam... że tak można Ani :) za to czwartek będzie ok ! to Garnierka ma takie małe Kubusie? :) Kubusia? moja córka...to najlepsze co mnie w życiu spotkało:) i nigdy nie czułam się tak szczęśliwa... w euforii, jak wtedy gdy ją pierwszy raz zobaczyłam... pamiętam to uczucie do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wyślijcie mi proszę tę obiegową opinię od Viki bo usunęłam nie wiedząc co to i od kogo a tu dopiero dzisiaj czytam, że chyba coś fajnego i nie ma się co bać! ja jak nie wiem co to nie otwieram, miałam za dużo przeżyć z mailami swojego czasu :o u nas pogoda piękna! idziemy pofikać na plac zabaw :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmus ;) masz juz emilka Vici u siebie ;) ale czy bac się nie należy ??? hmm zalezy chyba od wyobarazni :D:D:D Vici ;) Garni ma małego Kubusia ;) a Serduszko jest ledwo pełnoletnia ;) - więc jesli jej tez wysłałaś @ - to możesz mieć na sumieniu zgorszenie naszego Serduszka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej.... wysłałam :( Celi :( do wszystkich... ale tylko tych dziewczyn,z którymi rozmawiałam czy jeszcze coś powinnam wiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×