Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maćkoo

Tak trudno znaleźć porządną dziewczynę-gdzie poznaliście swoje żony

Polecane posty

no bo przecież najwazniejsze jest to czy kobieta, dziewczyna wcześniej z kimś spała, a nie to jaki ma charakter,osobowośc, jakim jest człowiekiem, jak traktuje innych ,jakie ma poglądy. dziewczyna może byc pusta, zadufana w sobie typ \"księzniczki\", ale jak jest dziewicą to już jest ideałem. dobry ten tekst ,ze sam jest uzywany:)a szuka nieużywanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor29
wszystko się liczy, i napewno szcześliwy bym nie był gdyby moja żona puszczała sie przed ślubem z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innych rzeczy nie wolno mążczyznom bo w oczach kobiet jesteśmy bebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doktora
wymien mi jakich rzeczy nie wolno mezczyznie,no wymien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doktora
co za debil,jestes doktorem chyba teologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jak koledze ukradli portfel w autobusie. Tak się zdenerwował że się popłakał. Koleżanki z którymi pracuje przez rok się nabijały i do tej pory twierdzą że nie mogłyby sie z nim spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo ze znajomym którego na imprezie trochę poobijali i siniaki na twarzy jakoś przypudrował. Również dziewczyny stwierdziły że umalowany facet jest obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............////////////////
drogi doktorze, wszystko co piszesz, oraz towarzystwo ktre opisujesz skłania mnie do jednej li tylko konkluzji - prymitywizm bije na kilometr z Twoich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Porządna=> to nie puszczalskie są dobrym materiałem na żony tylko prostytutki, jeśli idzie o tę używaną część kontinuum :P. Z reguły przebieg taki, że już jej sie skakać na bok nie chce, przyzwyczajona do wszystkich ekstremów w seksie, nie narzeka, że z dupci do buzi to nigdy etc ;), i cieszy się że ktokolwiek wziął. Oczywiście jeśli nie kłamała w sprawie swego zawodu. Te co kłamią to jak te, co nie kaszlą w Tajlandii - śliska sprawa ;). Przynajmniej o takich zaletach wyrobnic miłości w roli żony słyszałem. Osobiście - jakoś nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogratulować takich ehm.... kolezanek z pracy :]. wyobraź sobie że nie każda kobieta nabija się z męskich łez czy tuszowania śladów po bójce. pozatym, piszesz że gdyby się puszczała wcześniej to nie byłbyś szczęsliwy... a gdyby była z kimś w związku przez powiedzmy 5 lat? kochała go, on ją, z nim straciłaby dziewictwo. Ale by im nie wyszło i sie rozstali. No i co z tego, że nigdy go nie zdradziła, że był do tej pory jedynym partnerem seksualnym w jej życiu? I tak byłaby puszczalską? Trzeba ludzie umieć rozróżnić kilka rzeczy. Brak błony dziewiczej NIE robi z kobiety odrazu puszczalskiej, doświadczonej kochanki a już tym bardziej dzi*ki. A to że kilku *facetów* wolałoby mieć pod bokiem nieużywaną pannę, to już inna sprawa :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszkadzałoby mi również gdyby straciła cnotę z innym będąc w w stałym związku . Szczerze mówiąc nie chcialbym aby moja żona np 5 lat była z innym mężczyzną nawet gdyby sexu nie uprawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli wtedy jeszcze by cię nie znała?? Skąd by miała wiedzieć, że nie może być z kimś kogo kocha, bo to będzie przeszkadzać jej przyszłemu mężowi?!? Nie można całe życie odpokutowywać za swoją przeszłość, a już na pewno, jeśli w tej przeszłości nie robiło się niczego złego - życie w stałym związku z kimś kogo się kocha nie jest przecież złe. Nie każdej parze wychodzi, nie każda para staje na ślubnym kobiercu. Masz do niej pretensje i żal o to że całowała się z innymi? Bo zakładam, że z kimś przed Tobą sie całowała. W końcu pocałunek to też intymna czynnność świadcząca o zaufaniu i bliskości. No nie? I tak na marginesie - była twoją pierwszą partnerką, czy którąś z kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiemyśle
doktorku czy w końcu odpowiesz na pytanie ile zaliczyłeś kobitek zanim spotkałeś tę nieużywaną. Przypuszczam że od jej spotkania też sobie nie żałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 20
a ja mam wianek ale juz mnie świerzbi..... ;p juz dwa dłuzsze zwiazki przetrwał... ale chyba juz srednio mi na nim zależy...poprostu mam ochote...a juz dość masturbacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ze szmać się kociaczku
dla każdego następnego będziesz tylko kolejną szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia jak gdzie i z kim. Istotne jest to czy jest dziewicą czy nią nie jest. I żadne merytoryczne argumenty w tej sprawie nie mają znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
Mój znalazł mnie tak, że wlazłam mu do łóżka i zażadałam natychmiastowego seksu, następnie mieliśmy tysiąc orgazmów w dziwnych miejscach i ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jest w Warszawie tutaj teraz trzeba uważać że afrykańskiej odmiany hiv nie złapać więc tylko dziewice wchodzą w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówniane czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do polek to się zgodzę
jak z Londynu syfu nie przywiozą to od czarnucha w polsce złapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te używane naprawdę myślą że to doświadczenie z innymi facetami jest czymś porządanym przez mężczyzn.Przez co wydaje im się że mają większą wartość na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********************
Maćkoo , najgozej jak trafi się taka uzywana ciota jak ty za męża - ochyda :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjorg
Jap*****le, śmiać mi sie chce jak to czytam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoni745
ja swoja poznałem 2 lata temu na portalu https://ezeo.pl/ była pierwszą do której tam napisałem, potem sprawy potoczyły się same, za pół roku bierzemy ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×