Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

new_live

krawcowa

Polecane posty

Może ktoś ma namiary na DOBRĄ krawcową, która uszyje mi śliczną suknię?Warszawa Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria86
Tez bardzo chetnie,chcialabym namiary na dobra i niedroga krawcowa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria86
a skad jestes? ja jestem z warszawy,mam jeden numer do babeczki ktora szyje sukienki ale nigdy nie korzystalam z jej uslug wiesz ja mam jeszcze troche czasu bo slub planujemy dopiero na 2008 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wawy:)Tzn. pracuję tu i uczę się a wesele jest zupełnie gdziew indziej.Jednak z powodu wolnego czasu suknię szyję tutaj. Ja czasu do ślubu też jeszcze mam trochę, bo pobieramy się 1 września 2007r.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowa
tu krawcowa chetnie cos bym dla was zrobila ale jestem poza waszym zasiegiem chyba ze przyjedziecie na slask pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie przyjadę:(troche za daleko.ale amm pytanie-czy suknie szyję się z wybranego modelu w katalogu?i ile to orientacyjnie kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria86
No ja niestety tez nie przyjade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioccodinave
Czy ktoś zna sprawdzoną krawcową od sukien ślubnych????? POMÓŻCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiednia krawcowa powinna mieć w swoim zakładzie dodatki kaletnicze takie jak paski, sprzączki, regulatory. To wszystko będzie jej potrzebne podczas rożnych prac związanych z przyszyciem, przeróbką ubrania czy nawet plecaka. Takie dodatki kaletnicze można kupić w firmie http://www.dkal.pl/ z Otwocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×