Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajerwerka 678

Co z Sephory polecacie do makijażu?

Polecane posty

Gość fajerwerka 678

Ej,a co polecacie lub nie z firmy Sephora? Np jakiś podkład albo tusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baze pod makijaż w matowym przezroczystym flakoniku (ok. 43zł) pędzle do makijażu lakiery do paznokci- duzy wybor kolorow i male buteleczki- mozna kupic na raz, zeby do sukienki pasowal np. cienie są średnie podobno flamaster do ust jest swietny ale nie uzywalam- wiem tylko z opinii znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwerka 678
super promocjo?a jaka to baza pod podkład?bo słyszałam o niej same dobre rzeczy i chcę ją sobie kupić?ma różne odcienie czy jest w jednym kolorze?Jest w tubce czy w takim flakoniku który się naciska i wypływa baza?pozdrawiam Cię kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest w szklanym flakoniku z pompką i jest przezroczysta- jak żel. Bardzo wygladza buzie- jest jak pupa niemowlaka- naprawde. Są testery, więc możesz iść i sobie sprawdzić :) no i makijaż po niej nie spływa- dłyzej sie podklad trzyma, choc niestety troche droga jak na kosmetyk, ktorego nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwerka
A promocyjko?ona jest w jednym kolorze czy w kilku odcieniach?Chyba ją sobie dzisiaj kupię:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
ponawiam pytanie -kolezanki wyzej-czy baza jest w jednym kolorze? sadze ze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez napisalam, ze jest przezroczysta- jak żel!!!!!!!!!!!!!!!!!! baby!! :P czyli w jednym kolorze- w bezbarwnym :D bosh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajerwerka
Dzięki kochaniutka.Lecę ją sobie kupić:)) A polecasz jeszcze coś super z kosmetyków Sephory?A może któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja paletke do brwi(dla blondynek i brunetek) pędzle pudry rozświtlające (złoty, srebrny i różowy) cienie te w trzech pateach są niezłe, i masa kolorów do wybrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×