Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 55555

telemarketing - wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość 55555

Bardzo proszę o opinie osób które miały lub mają taką pracę! Jaka płaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketer od zawsze
To zalezy od firmy moja pierwsza praca na tym stanowisku to była umowa o dzieło i 8zł na godzinę na rekę druga-uwmowa o pracę-1300zł brutto+premia teraz os srody idę do pracy do wydawictwa -1000zł brutto+premia-razem ok 1800brutto co kraj to obyczaj jak to mówia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemarketer od zawsze
wiem, że najgorsze sa infolinie itp np tele2, lukas bank-zarabiaja tam grosze-400, 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w AIG na pol etatu 600 brutto plus nadgodziny i premie przyszlam bez zadnego doswiadczenia itp. pierwsza praca. bylo ok. w sumie to odpowiada mi nawet praca telemarketera, chyba znowu czegos poszukam. orientuje sie ktos, gdzie we Wroclawiu szukaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z serem i marihuana
podbijam temat. jak to wygląda w firmach komórkowych typu orange, plus, era? zostałem zaproszony do podpisania umowy, po samym cv 1300zł na rękę + prowizje czy ktoś może się wypowiedzieć jak wyglądają warunki w takiej pracy? jest ciężko, nudno, frustrująco, może dobrze i normanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka tak pracowała niedługi czas, generalnie nie narzekała, ja bym spróbowała na Twoim miejscu, pieniądze nie najgorsze no i przyjmują Cie z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_23ddd
jeśli telemarketing to tylko w telefonach, łatwiej jest wsisnąć nową umowe niż jakieś glupie katalogi, stawki są rózne zazwyczaj około 7 zł na ręke za 1 h pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KANAPKA Z SEREM I MARJI
sa jakies limity ile trzeba wygadac lub sprzedac umow czy cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polelum
gadać trzeba 8 godzin :) a tak poważnie to było jakies 3-4 godziny non stop, bo czasami wypada przygotowac jakas umowe itp. U mnie liczyla sie też liczba wykonanych telefonów, nie tylko ogólny czas rozmów. A umów im więcej tym lepiej, min. 1-2 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszela
Pracowałam w Eniro, nie jest to telemarketing. Jest to bardziej telesprzedaż, ale system pracy jest mniej więcej taki sam. Jeżeli chodzi o zarobki, to przy ośmiu godzinach dziennie, masz podstawę, a do tego jeszcze od ilości umów prowizje. Dla mnie system był fajny, bo się wyrabiałam z umowami, więc co miesiąc wpadało 2500 tysiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po eniro
@ bzium spróbuj może w jakiejś sieci komórkowej, bo tam jest spora rotacja ludzi; zgadzam się, że praca w telemarketingu jak na początek jest całkiem całkiem, sama pracowałam w kielcach w eniro, dla mnie to był fajny czas sporo znajomych poznałam i zarobki też niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamagagaladygaga gg2005739
Telemarketing dla Netia Ostrów Wielkopolski Zasyfione biuro, je*ało fajkami i parzochą. Ludzie z marginesu społeczeństwa. Sprzęt - telefony, stare, guzikowe. Płaca tylko od gotowej umowy z klientem jakieś śmieszne pieniądze. Niektóre osoby miały nie płacone przez 3 miesiące. W pracy spędziłem 10 minut. Wypiłem kawę i spier**liłem stamtąd. Teraz jestem w FM GROUP, mam 3000 na miesiąc, 8-10 godzin w tygodniu prowadzę spotkania. Praca niestety tylko dla liderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uji
<a href="http://chomikuj.pl/?page=255556"> zaloguj sie na stronie chomikuj!! Dzieki tej stronie możesz ściagac filmy,mUzykę,gry,programy i wiele innych oraz dodawać własne pliki. A oprócz tego masz mozliwość ZAROBIENIA PIENIĘDZY!!!!!! Naprawdę polecam! Aby się zalogować (wyhodować swojego chomika)wejdź w ten link!!!!polecam</a> WYSTARCZY SIĘ ZALOGOWAĆ(LINK POWYŻEJ) A ŁATWO OTRZYMA SIĘ WSZYSTKIE NIEZBĘDnE INFORMACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×