Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie pytam

Moja dieta...... czy dobra?????

Polecane posty

Gość gość
Jolka co było złośliwego w moich wpisach, takie mam poglądy, wy macie i nne i to sie nazywa rozmowa. Ty masz zwyczAj przytakiwania i lania wazeliny swoim koleżankom, nie jesteś szczera dlAtego inni tak Cię nie lubią. A alkoholizm za zaczyna się Juz wtedy kiedy nie możemy funkcjonować bez drinka, wątroba wysiada później albo wcale. Paliła papierosy i wiem co to uzależnienie. Zresztą większość gruntów jest uzależniona od jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno; Jolka już to kiedyś pisałem, uważasz się za światową i nowoczesną, a masz mentalność pisiorow; każdy kto ma inne poglądy i inne zdanie jest gorszego sortu jest złośliwy itp. Identycznie jak jarek i Anton i, nie ma rozmowy są epitety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbacha
no to tu nie przyłaź i na chama nie uczestnicz w rozmowach z Jolką PROSTE ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to pewnie szynka się odzywa , największa obrończyni wazeliny :P a Jolka cóż gościu, jak mawia mój dziadek "od wołu można się spodziewać tylko wołowiny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Les chiens aboient , la caravane passe - tyle i tylko tyle do gosci. Rano dobre wiadomosci ,wygral drugi Hiszpan Roberto Bautista Agut. Za pozno grali nie dalo sie ogladac. Dzis bedzie gral Feliciano LOPEZ ,jaki on jest przystojniak !!!! Nazywamy go pretty boy-ladny chlopiec.Opuscil sie troche w grze bo mu pozowanie jako model zawrocilo w glowie. Ale jest on najlepszym serwujacym w calej hiszpanskiej druzynie. ,,http://www.zimbio.com/photos/Bar+Refaeli/Feliciano+Lopez/Celebrities+Attending+Lexus+Party+Madrid+Masters/w_jRTEiFPWr,,, Wiec od 18:30 zasiadamy przed TV. Potem beda inne mecze wiec mamy tenis na ekranie a ja nadal odmawiam gry z powodu upalu. Moj chodzi i gra do upadlego,wraca jakby z spod prysznica. Spocony facet wyglada obrzydliwie. Sama brzydze sie wlasnym potem co jest glupie ,wiec staram sie pocic jak najmniej.Woda biezaca jest najlepsza na schlodzenie ciala oraz na zmycie tego co potem zostanie zaatakowane przez miliony bakterii.Lunch mam juz prawie gotowy wczoraj czesciowo sobie przygotowalam. Trzeba sobie ulatwiac zycie a nie jak w Afryce tluc sie przy garach caly dzien. Gratulacje dla zlotej Anity Wlodarczyk !!! Zaluje ,ze Owsiak przeprosil najwieksza chamke ,prostaczke w Sejmie. On zrobil to tak ladnie bez obrazania ,jak kiedys zostalo powiedziane w czeskim serialu „Gdyby głupota umiała fruwać, to unosiłaby się pani jak gołębica”-dr Štrosmajer. Za takie zwroty sie nie przeprasza maja one w sobie sporo poezji. Ja bym nie przeprosila dopoki ta kobieta nie przeprosilaby tych wszystkich ktorych obrazala wielokrotnie uzywajac wulgarnego jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuro Ochrony Rządu wszczęło procedurę na zakup opancerzonej limuzyny dla premier. Samochód jest potrzebny Beacie Szydło po wypadku, do którego doszło w lutym bieżącego roku w Oświęcimiu. Jak Wam sie podoba znowu wyciagna kase od suwerena zeby rzad mogl sie rozbijac tymi wyjatkowo drogimi limuzynami. xxxxx Wyciagaja tez kase na ochrone kurdupla. Prezesowi PiS nie przysługuje ochrona BOR-u, dlatego od lat ochrania go firma Grom Group. Koszty? 135 tys. zł miesięcznie, w skali roku to ponad 1,5 mln zł. Prywatną ochronę prezesa PiS opłacają podatnicy. xxxxx Pieniądze wyprowadzane z dolnośląskiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża wspierały kampanie wyborcze lokalnych polityków PiS. Jednym z nich jest obecna minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska. Jeśli PiS prowadziło kampanię za kasę PCK, to winni tego muszą gnić w więzieniu obok tych, co okradają staruszki metodą na wnuczka. To tylko kilka przykladow zlodziejstwa,rozrzutnosci tych co to mienia sie przestrzeganiem prawa i sprawiedliwosci.Mozna by mnozyc takich przykladow setki. A w sklepach powoli drozeja produkty zeby oni mieli kase. Mam nadzieje ze za 2 lata koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Jola, Jola, ubawilas mnie tym wpisem, ze balbinka zrobi porzadek na dzialce i relaks.To jest miejsce gdzie robota jest zawsze. Pewnie, mnie sie zdarza, ze jedyna aktywnoscia jest wyjecie piwa z torby albo rozpalenie grilla lecz z pewnoscia nie jest to zwiazane z brakiem roboty na dzialce Co do tych cwiczen, ja chyba nie bylabym w stanie tak sie przegiąć. Tobie sie udaje? Dobry samochod dla to chyba standard na swiecie, niezaleznie czyj tylek premierowski wozi Moim zdaniem Owsiak zrobil dobrze bo jesli sie znizam do poziomu dna to sama staje sie dnem, ja tak do tego podchodze Obejrzalam teledysk, dziewczyna piekna az... przykro patrzec :) Lece do zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola w takim razie twoj chlop tez kurd**el bo jezeli chodzi o cm wzrostu to ma tyle samo lub mniej anizel Prezes J K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
gościu z 06:06 nie rozumiem ostatniego zdania - kim są grunci? ewentualnie gruntowie? Jola pieski są dwa.Kundelki schroniskowe adoptowane w różnym czasie. Piesek ma teraz 3,5 roku i waży 14 kg i suczka ma 5 lat i 20 kg waży.Pies jest nadpobudliwy i nad aktywny ma też problemy z agresją. Gryzie ludzi wszystkich nie ma znaczenia płeć i czy zna osobę. Nie gryzie tylko mnie. Suczka jest łagodna i pacyfikuje Psa. Jest to Suczka alfa ale nie przejawia agresji. Jest bardzo mądra.Oba psy są bardzo wesołe. Lubią się ganiać i cały czas praktycznie ze sobą dokazują. Potrafią jeść z jednej miski w tym samym czasie. Razem śpią i się wylizują. Kochają się nad życie. Mam też dwa koty, które się nie lubią. Kotka tłucze Kota. Tu Kotka ma ADHD a Kot jest spolegliwy. Na działce jest kilkadziesiąt karp korzeni do wykopania i 4 na w pół uschnięte drzewa owocowe do wycięcia, że nie wiem czy do końca sezonu uda się to ogarnąć. No i domek do remontu. Nie zdawałam sobie sprawy kupując taką zapuszczoną działkę. Cieszyłam się że tania. 100 razy się zastanowię zanim coś posadzę albo 150 razy. Basia zerżnę Twoje menu na jutro bo jakoś nie mam pomysłów własnych i jem parówki a to jest świństwo więc się nie chwalę jadłospisem. Tylko kolację zjem inną. Ser biały ze szczypiorkiem. Moim zdaniem Jurek nie powinien przepraszać. Taka mać odbierze to za płaszczenie się przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj dzień porządków lodówkowych.Kapustka i buraczki już są w małych słoiczkach i pasteryzują się.Z reszty kurczaka po kotletach zrobiłam 4 galaretki.Z reszty białego sera pastę z rybą-będzie na kolację.Dziś na sniadanie były płatki owsiane z bananem ,obiad ten co wczoraj.A na kolację wspomniana pasta i pewnie sałatka z pomidorów trochę za dużo ich sobie kupiłam.Czasem na zakupach zapominam że jestem sama. Na działce mam sporo malin.Piękne ogromne.Na wiosnę je zasiliłam i obsypałam korą sosnową przed utratą wilgoci.I dało to efekt.Niestety cukinie to całkowita porażka.Były tylko 2szt.Owszem kwitły pięknie ale nic się więcej nie zawiązało.Brzoskwinie i jabłka -spadły.Poziomki załatwiła susza. Teraz się zastanawiam czy woda z basenu może być wylana pod rosliny?To sporo wody 4m3 i nieźle by nawodniły.Ale z chemii jestem noga.Dodawałam chlor.Ostatnio tydzien temu.Może on po kilku dniach filtrowania zniknie? Zanacie się na tym czy można tę wodę dać pod rośliny?W zeszłym roku wylałam na trawę.I nic jej nie było.Teraz myslę o podlaniu zagonka z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Krakuski skopiowalam wypowiedzi z roznych stron na necie : 1.Zaginaliśmy ściankę basenu lub wyciągaliśmy korek i woda ściekała w ogród. Woda ta krzywdy nikomu i niczemu nie robiła ale.. 2.W naszym ogrodzie tuż za tarasem ,także rozstawiamy duży 20 ton wody basen. Ma to swoje plusy -możliwość naprawdę dużej frajdy w upalne dni - z tymi uzdatniaczami nie jest takźle ,ani dla ludzi,ani dla roślin - wodę wymieniami 2x w sezonie ( trochę to trzepie po kieszeni ) ale roślinki znoszą podlewanie wodą z basenu doskonale . 3.Od początku września sukcesywnie podlewamy nią ogród. Pompa do czystej wody i rośliny - szczególnie chyba iglaki cieszą się, bo kiedy deszczu jak na lekarstwo - to one na tych naszych szczerych piaskach (takie podłoże w ogrodzie) potrzebują wody. 4.wode z basenu spokojnie mozna wylac na trawnik. Dla bezpieczenstwa warto poczekac az chlor sie ulotni, mozna to sprawdzic testerem. Co roku wylewam w ten sposob wode i mam piekna zielona trawe. 5.Kiedys wylalem cala zawartosc basenu na trawnik i otaczajace go kwiaty.Tesciowa malo co mnie nie zabila ze chlorem zabilem jej roslinki, a one mialy to gdzies, wcale na ten chlor nie zareagowaly. 6. Czy można wylewać wodę z basenu na trawę? Odpowiedź brzmi - TAK Chemia basenowa, która znajduje się w wodzie basenowej nie szkodzi roślinom. Zatem bez jakichkolwiek obaw możemy wodę wylać na trawę w kwiaty czy pod drzewa. Czy wodę z basenu można wylewać pod iglaki? Odpowiedź brzmi - TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ,kocham kundelki maja tyle inteligencji i madrosci ze goruja nad czysto wyrasowionymi pieseczkami. Od dziecka byl w domu zwierzak,potem w moj domu mialy dzieci tez pieska. Obecnie nie mamy bo za duzo podrozujemy i nie chcemy zostawiac u obcych.Ale zajmowalismy sie ratowaniem porzuconych. Na Naszej klasie widac moje ratowane pieseczki w Toledo. Duzo nas to kosztowalo bo te uratowane sa w Holandii,Belgi ,w Kanadzie w Polsce. W Lodzi jest kundelek Aluś od pierwszego spojrzenia zakochali sie w nim nowi wlasciciele. Utrzymuje z nimi kontakt do dzis tak samo jak spanielka pudrowa jest w Krakowie. Twoj piesek mial pewnie ciezkie przezycia stad ta agresja.Dobrze ze sunia go uspokaja. Pracy w ogrodzie nie zazdroszcze. Mielismy ogrod w Pl a ja kosiarka wykosilam wszystkie truskawki jakies kwiatki bo sie nie znam i nie lubie tej roboty. W Toledo tez mielismy ogrodek wiec byla krotka trwa i boki obsadzone ozdobnymi krzewami.Wiec jedna robota to koszenie co tydzien i tyle. Barbaruska i Marta sa specjalistkami od upraw ogrodowaych ,zazdroszcze im tych zdolnosci. Ja nie mam nawet jednego kwiatka w doniczce w domu.Byl jeden a jak zmienilismy mieszkanie na Madryt to padl bez opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola dziękuję za info o wodzie basenowej. x Czytałam właśnie o ustawie antysmogowej i widzę że czekaja mnie niezłe zmiany i koszty w zakresie centralnego ogrzewania.Wymiana pieca to koszt ok 15tyś.Niech ich szlag.Wszyscy kopcą zaśmiecają powietrze.Budują domy bez opamiętania zamiast też nakazywać pasy zieleni ale to niby piece gospodarstw domowych są nie dobre.Nie mogąć złapać tych co palą śmieci wymyślili specjalne piece w których się nie da ich palić.TY płać i płacz.A ci co palili te śmieci postawią sobie tzw kozy i nic im nikt nie zrobi.Bo u mnie to palą nocą kiedy kontrolerzy śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radwanska wygrala w Toronto i przeszla do drugiej rundy.Mam nadzieje ze malzenstwo jej sluzy i nie obnizy swoich lotow w tenisie. Dalej ogladamy bo graja Hiszpanie debla jedna praz gra z Francuzami a druga z Kanadyjczykami.Jest co ogladac nie wiadomo na czym oko zawiesic ,w tej samej godzinie jest rozgrywane kilka meczy.Jak odpadnie wiekszosc zawodnikow wtedy bedzie spoko ,moze 2 mecze na dzien. Jutro gra najwazniejszy Hiszpan Rafael Nadal tego to nie opuscimy zeby nawet gral o 3 czy 4 rano.Na kolacje byly owoce-czeresnie, arbuz, zolte sliwki,jagoda kanadyjska i winogrona takie czarne bez pestek. Zakonczylam jogurtem z ananasem a Julio herbatka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Marcie odp. na pytanie w sprawie tego cwiczenia. Ogladajac na video latwo,sprytnie i lekko ale jak sie za to wzielam to... juz nie bylo tak latwo.Zrobilam 5 razy z nogami w gore ale nie bylo idealnie zrobione bo okazalo sie trudniejsze niz myslalam. Spocilam sie jak mysz wiec po pieciu odpuscilam sobie .Ale bede wracala do tego i postaram sie robic prawidlowo chociaz jest trudno.Kobitka mowi na filmie ze jak nie mozesz miec nog prosto wyciagnietych w gore to rob z nogami zgietymi w kolanch. Oj jak ladnie wyglada na video a jak trudno zrobic poprawnie. Zawiodlam sie sama na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jola
Agnieszka Radwanska idzie jak burza w Toronto. To była najszybsza i najłatwiejsza wygrana Agnieszki Radwańskiej w tym sezonie. Polka rozbiła w 2. rundzie turnieju Timeę Babos 6:0, 6:1. Spotkanie trwało zaledwie 46 minut. Dzis o 1h w nocy mamy jeszcze mecz Rafaela Nadala. Ta cisza wynika chyba z tego ze cos mam klopoty z logowaniem sie,byc moze nie ja jedna.Tak w PL bedzie najwiekszy upal ale jak mowia to juz ostatni tego lata,potem juz tylko ochlodzenie. Marta gotowa na upaly ? Krakuska chyba juz gotowa i tylko zal ogrodu ze tak go wypala mocne slonce. Niedlugo Handzia wroci z Helu ale musicie przyznac ze wstrzelila sie z pogoda .Jak na zamowienie dla niej.Mam nadzieje ze nie spalila sie na raka zaraz po przyjezdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo jestem ciekawa jaką miała pogodę.Podobno morze bardzo zimne i jakieś niebezpieczne się zrobiło. Jola czy Ty na kompie słuchasz polskich wiadomości?mojemu bardzo tego brakuje w Anglii a ja nie umiem mu doradzić co trzeba by mieć tv w kompie. A z logowaniem też miałam jakiś problem.W ogóle ten przycisk nie działał.A wylogował mnie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas sie troche ochlodzilo bo zapowiadali burze i wielka ulewe w nocy.Wiec dzis rano juz wyszlam na marszrute okolo 1h. Ale juz zaczyna wychodzic slonce i pewnie bedzie znowu goraco. Ja ogladam na laptopie ,,http://www.tvn24.pl/,, moze miec za darmo ale to bedzie pisane nie moze ogladac TV na zywo.Place i kosztuje to grosze mozna tygodniowo ,na m-c lub na 3 m-ce. Wszedzie gdzie wezme laptopa mam ze soba polska TV. Moze sluchac ,,http://www.radiozet.pl/Radio,, jest na zywo caly program . Sa tez kanaly z muzyka , zapraszani sa goscie i wywiady To ma za darmo.Inne telewizje nie mam pojecia bo nie ogladam. Kiedy wpisze w wyszukiwarce polska telewicja,polskie radiostacje wtedy bedzie mogl wybierac na co ma ochote ogladac czy sluchac. Dzisaj tez kafeteria robila klopoty bylo trudno sie polaczyc . Musze ogladac A. Radwanska - Wozniacki ( Toronto) o godz,18:30 W tym samycm czasie mam Monfils - Bautista-Agut ( Montreal) i wtedy mam otwarte dwa kanaly i przeskakuje aby moc ogladac oba mecze. Moze byc trudno Hiszpanowi pokonac Francuza bo on jest dosc skoczny i szybki. Agnieszce tez nie bedzie dzis tak latwo jak wczoraj gdzie w 45 min pobila przeciwniczke. Znaja sie obie i graly juz wiele razy ,nigdy nie bylo latwo. Hiszpanska TV jest za darmo i to kilka kanalow w tym teledeporte(sportowy) ,,http://www.rtve.es/directo/canal-24h/,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
Cześć, Rano nie mogłam wyjść do pracy, bo taka nawałnica z burzą przeszła.Spóźniłam się 0,5 godziny ale wolałam przeczekać niż między piorunami slalomem biec. A wiecie jak moja Kotka się zachowała? Siedziała sobie w otwartym oknie i obserwowała tę całą burzę.Niczego się bydlęcie nie boi. Było minęło i znowu gorąc i duchota.Martwią mnie prognozy na długi weekend. Wtargnęłam na wagę - efektów brak.Na pewno powinnam się więcej ruszać ale nie mogę się zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka u Ciebie deszcz a u mnie cały dzień duchota gorąco ale bez ostrego słońca.Jutro podobno jeszcze gorzej.Dziś co prawda słyszałam grzmoty ale przeszło bokiem.Ale mi sie ciężko pisze tymi pazurkami.Jestem umówiona na poniedziałek.Trochę je przytnę i zmienię kolor na jakiś bardzo spokojny.Ale będę sobie takie robić bo dłonie wygladają super. Dzisiaj jadłam na śniadanie kiełbasę 80g na gorąco z chrzanem i jedną kromką +sałatka z pomidorów,obiad brokuł na parze z sosem jogurtowym,2 ziemniaczki i 2 jaja sadzone,żółty arbuz,kolacja papryka czerwona nadziana serem białym z warzywami/pomidor,cebulka,ogórek kiszony/ Do pracy biorę jogurt bez dodatków.Wypiłam 2 kawy i mnóstwo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta U mnie wczoraj rano tez bylo straszno. Zrobilo sie calkiem ciemno ale dziwnie. Rano mycie mamy w wannie Wybralam sie na dzialke na samotny wypad bo powiedzieli, ze u nas juz burzy nie powinno byc. Nie bylo. Mialam w planie pozamiatac dom i okolice :) i odpoczac Zajechalam, po tej porannej nawalnicy patrze, leza pomidory, razem z patykami. Popodnosilam, wbilam, przywiazalam. Ide dalej- leza synowej sloneczniki. Zrobilam. Wchodze do szklarni, leza pomidory syna. No zesz! A tu jeszcze trzeba sie polewac woda co pare minut, zeby udaru nie dostac, Glowe tez zlewalam woda, tylko dzieki temu wytrzymalam ale ogolnie to bylo niezle piekielko Wieczorem dopiero pozamiatalam elegancko, glowna droge, dom, wymylam mopem podlogi i zmeczona ale szczesliwa wrocilam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zajeta tenisem i rowniez ten upal mnie zniecheca do pisania. Mozliwe jest tylko rano zeby wyjsc do sklepu ale juz o 10h jak dla mnie jest upal i wracam spocona do granic mozliwosci. PL ma tez afrykanskie upaly ,do tego nie mozna sie przyzwyczaic.Wole zimno bo wtedy ubiore sie grubo i daje rade a tutaj co mam zdjac z siebie jezeli juz jestem prawie naga. Lunch juz mam gotowy ,wiec siadamy do stolu o 13h. Od 18:30 zaczynamy ogladac Montreal Rogers Cup turniej tenisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
Gorąco jak w piekle.Na obiad zjadłam 2 gałki lodów.Nie idzie wyrobić. Basiu, Ty to masz takie super menu.Znowu spisałam i wykorzystam.Żółtych arbuzów nigdy nie jadłam.Ja mieszkam tam gdzie Gdasonia. Marto ja to pomidorki, ogóreczki i takie tam to dopiero w przyszłym roku.Teraz tylko badyle badyle i korzenie. Robię sobie poniedziałek wolny więc 3 dni orki na działce będzie.Planuję się opalić i odchudzić przy robocie.Jak jestem na działce nie chce mi się jeść. Jak jutro znajdę trochę czasu to zajrzę, jak nie, to dopiero w środę się odezwę. Miłego weekendu i troszkę chłodu wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś to nie takie super.Ale na upał ok.Sniadanie ser biały z sardynką w oleju i czerwona papryką+kromka chleba.Obiad makaron z serem i truskawkami,arbuz schodzony-prawie jak lody.Kolacja będzie o 19-tej i to będzie omlet.Bułeczka w kostkę,papryka,cebulka,pieczarki,jaja 2 małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakusko masz Ty fantazje w wymyslaniu posilkow. Ja mam swoje dania ,raczej schemat i powtarzam ,nie lubie experymentowac. Podziwiam Marte jaka ta kobita jest pracowita i to w taka pogode. Mnie ogarnia maksymalne lenistwo,jedno to tylko klikam pilotem lub laptop w uzyciu .Dodam jeszcze ze na lezaco,taki len!!!Chyba z tego upalu czy z lenistwa mam dzis bol glowy i juz zazylam 2 pyralginy.Moze przejdze lub zmaleje. Wiecie ze te biura kanadyjskie pracuja tak samo albo gorzej niz polskie.Ile ja juz papierow wypelnialam,wysylalam i nadal czekam na emeryture. Ostatnio przyslali mi pismo ze wpalaca abym nie byla bez grosza 270 $ kazdego 15 go. Bo ciagle jeszcze procesuja moje dokumenty.Kolezanka mi mowila starsza ode mnie 5 lat ,ze zna kumpelki ktore czekaly 3 m-ce a nawet 6 zanim dostaly pelna wyplate emerytury.Czy w Pl tez sie czeka na swoje gorsze?W maju mialam urodziny i na razie nic ,tylko te ochlapy dadza. Balbinko uwazaj z tymi robotami na dzialce zabys sobie kregoslupa nie uszkodzila. Bo wtedy ty juz lezysz plackiem a dzialka odlogiem. Witamy druga Warszawianke w naszej grupie!! Skierniewice nie tak daleko ,moja szkola i praca byla w stolicy. Teraz to 30 min i juz sie jest w stolicy,w Montrealu Kamila jezdzie z pracy do domu ponad 1h takie sa odleglosci . Zobaczcie jak sie wspieraja sportowcy w tenisie.Hiszpan Nicolas Almagro zerwal sobie cos tam w kolanie i Argentynczyk Juan del Potro spieszyl mu z pomoca i pocieszeniem. Lubie ich obu ale patrzec jak Nico cierpial to az serce peka. To bylo w Paryzu 1 czerwiec 2017 a 4 czerwca juz mial operacje. Sapadam ,zajrze pozniej. ,,https://www.youtube.com/watch?v=R_NVAJvbEBo,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Już po wszystkim, jak wiecie pogodę miałam rewelacyjną, na to nie narzekam. Natomiast do Władysławowa już nie pojadę; daleko i plaża zatłoczona. Z synem robiliśmy wypady i zakochałam się w plaży w Chałupach. Bardzo mało ludzi, parawan co 15 metrów. Ale tam brakuje miejsc noclegowych. Ostatecznie w Grzybowie też mało ludzi, a dla mnie o połowę bliżej i o nocleg łatwo. Niby szczyt sezonu, pogoda świetna, a bardzo dużo było wolnych pokoi, można jechać w ciemno. Jutro mam duuużą imprezę rodzinną- ponad 30 osób. Spotkanie kuzynów z dziećmi i wnukami. Mój brat nie idzie, dzięki temu nie muszę organizować opieki dla taty. Brat najstarszy, nie lubi alkoholu, nieimprezowy jakiś :D I A ja jestem jedyną dziewczyną- teraz już kobietą- w gronie 10 kuzynów:classic_cool: Balbinka, cieszy mnie Twoja obecność, dobrze się Ciebie czyta. Ja też gotuję zupy i zaglądam na Zupomanię Różne warianty jarzynowej przeważnie. Na wczasach zjadłam z łaski jednego loda, a piwo było do każdego obiadu, i wieczorem też. Słodyczy jem bardzo mało. Wódki nie lubię, wino tylko wytrawne, bardzo rzadko Byłam u taty. Niby wszystko dobrze, ale po kilka razy o to samo pyta, jakiś zakręcony. I mówi tak cichutko, prawie bezgłośnie.:( A Marta jak u Ciebie? Ty szczęśliwa, bo się na działce narobiłaś, a ja, że nie muszę. Sprzedana kilka lat temu, a nasze szczęście niezmiennie trwa :D Jola.trzymaj się w te upały. U mnie dziś pochmurno, duszno, burze przechodziły kilka razy. Bardziej interesuje mnie pogoda na jutro, bo po oficjalnym obiedzie będziemy mieli wielkie grillowanie pod chmurką z możliwością powrotu do lokalu, czego nikt nie chce Na wadzie przybył mi na razie jeden kilogram, jest 75. Wrócę do pracy i na dyżury, powalczę. Mam wrażenie, że po urlopie zacznie się coś nowego. Basia, z tego co piszesz wnioskuję, że to są paznokcie żelowe chyba? Ja robię tylko hybrydy na własnej płytce. I wcale nie takie spokojne, choć czasem też. Dziś zdjęłam białe i nałożyłam białe z bladym zielonym ombre, a na stopy amarant. W poniedziałek podpatrz na jakich produktach kosmetyczka pracuje i czekam na nowego avatarka:) Najmłodsza, pisz tu z nami więcej. Zdaje mi się goście na urlopach, nikt Ci nie będzie stawiał diagnoz hehee I do Gościa, co gdzieś tam pisał, że szynka pewnie Jolę z pomarańczy broni. Skoro wiesz, że lubiłam Jolę bronić, to stąd, że byłam zalogowana. Słaby jest więc pomysł, że nagle piszę z gościa, jak Ty ;) Poza tym, odkąd Jola na początku tego topiku stanowczo oświadczyła, że lubi te Wasze wpisy, ja się w to nie wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie byc znowu w komplecie.Handziu jestes opalona na czekoladke,jestes wypoczeta i gotowa do pracy? Jak tam wnusio chroniliscie go przed sloncem ale chyba dostal pwenw dawke slonca.Polecam strone ,,https://wladyslawowo.webcamera.pl/,, sa to prawie wszystkie polskie plaze i widac jakie jest zageszczenie plazowiczow. Kiedy zobaczylam to w pierwszy dzien wyjazdu Handzi na wakacje,lekko sie zdziwilam ze wybrala takie zaludnione gesto miejsce. Obserwuj kilka dni i decyduj ktore miejsce najlepiej odpowiada. Dzis obserwuje szkody po wczorajszych wichurach i to jest przerazajace. Ile ja zaliczylam obozow harcerskich i jedno co sie wydarzylo to nas zalala pobliska rzeka ,wiec ewakuowali nasz oboz. Ale takich wichur nie bywalo .Jest to normalne zjawisko w naszym klimacie bo po bardzo wysokich tem nastepuje ochlodznie i to jest walka dwoch frontow. Tu u nas nie ma wichur ,rzadko opady deszczu(byl 2 dni temu rzadkosc w srodku lata) nie stykaja sie ze soba zimne i gorace fronty.Mamy jeden i tylko goracy front. Z bratem rozmawialam i potwierdzil wichure z ulewa ale nie ucierpial. Piorun walnal w jego budynek 2x ,on ma taki proglam ze z dokladnoscia do kilku metrow pokaze gdzie uderza piorun.Teraz wszystko wyciaga z kontaktow bo juz jakis czas temu wlasnie taki piorun uszkodzil cala elektronike w domu.Telefon stojacy na zasilaczu zniszczylo.Elektronike do otwierania bramy oraz kamery zniszczylo,antene sat zniszczylo.Mowil mi ze to byl spory koszt bo nic nie nadawalo sie do naprawy .To bylo kilka lat temu. Ten budynek ma czesc mieszkalna i produkcyjna o pow 2500m2. Kiedys kawalek dachu poderwalo i znalezlismy go na sasiada dzialce. Brat mowi ,ze sie nie boi bo ubezpieczyl wysoko na takie wydarzenia. Kiedys moi rodzice mieli w tym budynku ferme niosek na 30 tys kur. Po smierci taty w 1994r brat to przerobil na swoj warsztat. Ale ze zbliza sie do swojej emerytury wystawil to na sprzedaz .Swoim dlugoletnim dwom pracownicom (20 lat pracy) funduje wakacje w Alicante. Placi im przelot i zakwaterowanie. Oczywiscie ja znam te osoby.Mam je odebrac z lotniska ,zawiezc do hotelu i odwiezc na lotnisko.Kobitki beda z mezami,mlode bo 40 plus.Byly panienkami ,wyszly za maz ,rodzily dzieci i nadal trzymaja sie tej ro boty. Na swieta brat zawsze zabiera pracownikow do restauracji. Ma do nich calkowite zaufanie i dlatego moze czesto wyjezdzac, ona prowadza finanse , produkcje znaja klientow. Dobrze jest miec taka zaloge ,sprawdzona i z doswiadczeniem. Spadam zajac sie lunchem ,prawie juz gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos chce kupic dzialeczke calkowicie zagospodarowana. ,,Dzialka o pow 6800m2 na niej budynek murowany mieszkalno-produkcyjny o pow 2500m2. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 250m2 : salon 102m2 , 4 sypialnie, 3 lazienki , kuchnia otwarta. Ogrzewanie podlogowe oraz częściowo centralne, zainstalowany jest system centralnego odkurzania. Część produkcyjna budynku ma 70m2 powierzchni biurowej z łazienką. Konstrukcja budynku murowana, ocieplona , dach konstrukcji drewnianej pokryty blachą aluminiową. Kanalizacja miejska, budynek posiada wode miejską oraz wlasną studnie glebinową z pompą i hydroforem. Wyposazony jest we własne agregaty prądotworcze. Droga dojazdu utwardzona (kostka) oraz asfalt. Całkowicie ogrodzony , posiada monitoring, bramę otwieraną na pilota, dwie linie telefoniczne. Duzo zieleni, ogródek warzywny, miejsce na grillowanie zadaszone, jest basen oraz parking itd. Na niezabudowanej części działki można postawić dom lub rozbudować cześć produkcyjną. Budynek może być przystosowany i zaadoptowany na magazyny, zakład produkcyjno- usługowy, motel, hurtownię itp w/ g własnych potrzeb." ,,http://adresowo.pl/o/q1a6z1,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×