Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja sie pytam

Moja dieta...... czy dobra?????

Polecane posty

Gość Najmlodsza
Hej melduje sie i ja. Siedze z drikiem w reku lo ciezkim dniu. Siostra miala ladowanie ok 1a.m mlody sie rozbudzil i hasal po nowym domku do 2.30 a rano pobudka 6.30 :/ czuje sie jak zombie. Z nie wyspania mialam straszne zawroty glowy. Po powrocie z pracy tez dal mi popalic. Ledwo zyje. Walne jacka na dobre spanie i sie klade bo ledwo patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda ten Twoj siostrzeniec ma kondycje pol nocy przebalowac. Jutro bedzie lepszy dzien jak odespisz jego harce.Ja natomiast wyszukalam na necie film z 2012 roku ,moze widzialyscie w polskiej TV, bo ma lektora naszego dla mnie jest nowoscia. Scenariusz filmu został zainspirowany prawdziwą historią bośniackiego małżeństwa Zahidy i Muharema Fazliciów z małej wsi k. Prijedoru (zachodnia Bośnia). W 1977 przyszło na świat dziecko, ze związku Muzułmanki Safiji z Serbem Chrzescianinem , co nie było akceptowane przez jej rodzinę itd itd Dobrze zrobiony,bardzo ciekawy,zakonczenie zaskakujace. https://www.youtube.com/watch?v=B3LumHPL47o&list=PLcx8sLjcoIoKNxmdTtlkaGhR__2pTQWjx&index=120 Polecam na wieczorne kino ,dobrze oglada sie w samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jacka na dobre spanie" wali mój znajomy alkocholik; codziennie ma taką wymówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to 'Jacek'??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Jem sniadanie, troche za późno ale tak wyszlo ale wiecie co mam jako dodatek warzywny? Pomidorki koktajlowe z balkonu. O! :) Co roku maz sadzi kilka krzaczkow na balkonie, zamiast kwiatkow i mamy 2 w1 Sa pyszne, tak slodkie, polecam. x Iza, niezle dal ci popalic ten trzpiot :) x Balbinka, piwo tez uwielbiam i pije ale od jakiegos czasu wyrobilam w sobie nowe nawyki. Jesli pije piwo lub wytrawne wino to juz niczego nie jem x Kiedy wreszcie bedzie chlodniej? Makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta koniec skwaru nastapi szybko ale nie u mnie. Dzisiaj mamy 36 stopni i tak kazdego dnia,ja nadal mocze moja sukienke i tak kilka razy w ciagu dnia.Na noc mokre przescieradlo.Oczywiscie Julio jest zly ze odmawiam pojscia na kort.To chyba metoda zeby mnie zamordowac,bo ja nie przezylabym 15 min a on potrafi grac dobrze ponad godzine.Kiedy pojedzie na korty zawsze sie znajdzie ktos chetny do gry ,kto nie ma partnera.A jezeli nie ma chetnego to jest taka wysoka sciana 10m wysokosci x 30 metrow dlugosci w ktora uderza sie pilka .Oni tego uzywaja do frontonu a Julio do swojego tenisa. Ja bardzo ograniczylam wyjscia na zewnatrz. Kiedy w pon. bylam na rowerze w aptece to wrocilam po 30 min mokra jak z wanny.Niewielki wysilek potrafi zabic w tym upale. Dobrze sie czuje w domu i tylko wtedy gdy kreci sie wentylator. W kuchni tez mam ustawiony prosto na moja osobe kiedy siedze przy stole.Julio bardzo sie broni zeby na niego nie dmuchalo.Ma to w genach jemu upal nie przeszkadza.Mowi, ze jak byl dzieckiem to dorosli mieli sjeste i chowali sie w domu a on z chlopakami garal w pilke .Byl to srodek dnia najgorszy skwar. Na lunch sa krewerki krolewskie ale nie dla mnie fuj!!!!Wole moje pulpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto gratuluje smakowitych pomodorkow a tak naprawde to chyba trzeba pogratulowac M.Fajnie jak ktos lubi cos uprawiac a potem ma zadowolenie ze swoich zbiorow.Ja wole cos naprawic i sie ciesze kiedy sie uda.Odkrecilam ten kawalek lusterka urwanego i wyslalam zdjecia z czlowiekiem ktory ma mi znalezc takie w PL.Sama przyjemnosc w demontazu a potem wrocil ten kawalek aby nie bylo widac dziury. To sa moje przyjemnosci .Smaczego Marto !! Teraz podali w TV ze w Tarnowie jest 31 stopni a nad morzem 26 stopni-piekna pogoda !!!Ale najgorsze jest to ze znowu beda burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie koktajlowe są po 14zł kg.Kupuję różnokolorowe/mają różny smak / i robie sobie sałatkę z serem.Feta jest dla mnie za słona.Kroję biały ser w kosteczkę troszkę sałatki,czerwonej cebulki,oliwa.Uwielbiam. Na balkonie sadziłam ale trafiłam na jakieś wysokopienne.Malo owoców ale ciagle szły do góry.Jakie mąż sadzi?Nazwa i producent-jeśli wie☺ Nie chce mi się pisać o upale.To jakiś koszmar.Dobrze ze mam dwie nocki wolne bo tam pracuję przez dwie godziny w temp 34/basen/ Gorąco dobija.Narzekamy na zimno ale można się ubrać a tu.Jola nie da się porównać Twojego upału z naszym .Inny klimat.U mnie pogotowie jeździ ciagle na sygnale.Ludzie nie dają rady. Super że nad morzem jest nieco lżejsza.Bo jechać i siedzieć w pokoju brr. Najmłodsza to siostra tylko w odwiedziny czy na dłużej? Męczące są dzieci ale bez nich pusto. U mnie atmosfera do bani.Dzieciaki też już w anglii-cisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia8888
ja ostatnio staram się zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze, czego mam nadzieję skutkiem ubocznym będzie chudnięcie :) jem trzy posiłki dziennie, bo dzięki temu, że jest ich mało to jedzenia na każdy posiłek przypada więcej, pije dużo wody, a dodatkowo zieloną herbatę. Ostatnio moim ulubieńcem jest zielona herbata z teekanne z opuncją - ma super aromat. Dodatkowo odstawiłam całkowicie alkohol. Natomiast w odstawieniu słodyczy pomogła mi ziemia okrzemkowa (naprawdę jak ktoś jest łasuchem to polecam) i póki co trwam w tym już miesiąc i czuję się o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
Cześć, Basiu żeby na jednym piwku się skończyło ... i sałatce .... i w tym właśnie tkwi problem. Cały tydzień wyrzeczeń i w weekend pełen popas. No ale z tym już koniec :-(. Biorę się za siebie. Marto będziesz moją piwną inspiracją - warto wiedzieć, że tak można(nie jeść). Basia to inspiracja dietowa. Jolcia inspiracja wsparciowa. Szynka inspiracją do leniuchowania (na czas urlopu). Najmłodsza inspiracją do odpuszczania (od czasu do czasu) To są żarty. Po prostu mi za gorąco i mózg mi się lasuje. Chociaż Jola tak miło zauważyła, że nowa jest "młoda" i będzie wesoło. Dziękuję Ci Jolu. Dzisiaj to najmilsza rzecz jaką usłyszałam (przeczytałam). Melduję, że trzymam fason 3 posiłków. Jutro robię sobie wolny dzień od pracy więc odezwę się pewnie w piątek. Trzymajcie się dietkowo kobitki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko dobrze ze masz poczucie humoru, tylko ludzie inteligentni potrafia smiac sie z siebie.A madra Jolcia wspiera innych a sama teraz podjada ze sloika Dulce de leche,juz pisalam taka krowka.Ale potem narzucam sobie kare i nie jem kolacji.Jak byly slodycze to nie ma kolacji .Wiecie co ,ta nasza Polska to chyba ma najwiekszy oddzial psychicznie chorych. Rżna puszcze i olewaja wszystko i wszystkich.Jak pokazuja tego Szyszke to na wymioty,tak samo jak sasin -szrek a juz nie wspomne o Terleckim-psie.Boze skad oni biora takie geby, ktorymi strasza dzieci bo sa lepsze niz baba jaga. MON potwierdza, że wybiło okolicznościową monetę dla Misiewicza "Generalski gadżet"-mam racje odzial czubkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam Legie grali w pierwszej polowie na spiąco a kiedy sie obudzili to juz nie bylo czasu na tego jednego brakujacego gola, wiec odpadli i teraz placza w kącie.Rece opadaja na te polska pilke. Upal nadal dokucza ale dajemy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byś pasowała Qudłata na ten oddział :D kto jak nie ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gosciu ja jestem daleko od tego oddzialu psycholi a ty juz w nim jestes . Jak tam zdrowko, czy dzisiaj juz byly ataki furii ,padaczki czy jeszcze czegos innego??? Pytam jako pielegniarka. Widziecie dziewczyny ,mowilam ze mamy zabawe z gośćmi-trolami. Handziu jak tam we Wladyslawowie,nie narzekasz na pogode bo trafilas w 10!!!Krakusko mysle ,ze odpoczywasz bo nie wyobrazam sobie pracy w ogrodku w taki upal. Moj stary tel w ktorym mam messengera i watsap nie uzywam ,bo dziada trzeba ladowac kazdego dnia.Zupelnie bateria nie trzyma a jest nowa kupiona w czerwcu w PL. Taka chyba uroda tego telefonu. Marto jak sobie dajesz rade z upalem ,bo to juz trwa dosc dlugo. Jak seniorka znosi takie wysokie tem? Domyslam sie, ze chlodzisz wentylatorem. Z TVN24 mam strone pokazujaca opady w Pl ,,http://awiacja.imgw.pl/index.php?product=burzrad,,, Spadam przygotowac lunch potem wpadne, goscie nie poddawajcie sie .Zawsze daje pozwolenie, ze mozecie sobie pouzywac ale tylko na mojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam z Helu. Przelotnie pada. Ryba, frytki, piwo. I syn, synowa, wnuczek. Super jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zalogowało mnie, Handzia powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnaś dołączyć coś na ciepło zamiast tego serku. Ja proponowałbym jakąś zupę, tylko bez śmietany i tłuszczu. Na samych warzywach. A gdzie jest w Twoim jadłospisie woda. Dlaczego warto pić to sobie sama zobacz http://piwniczanka.pl/o-wodzie . Może płatki na wodzie z mlekiem byłyby też dobre na śniadanie- chociaż ja akurat nie przepadam. Na słodko i mało kalorycznie może być też dynia, lub tarta marchewka, ale może nie być dla Ciebie wystarczająca słodka. Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra777
Myślę że jest za bardzo rygorystyczna śniadanie powinno być bardziej obfite w składniki odżywcze a obiad normalny a nie serek z jabłkiem mała porcja ale pełno wartościowa a kolacja to dobrze jakieś jabłko ewentualnie jajko też jest dobre na kolację. Zerknij sobie na Adamed.expert ja kiedyś odchudzałam się z tym portalem stosowałam ich dietę koktajlową też polecam udało mi się zgubić sporo kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia,Balbinka może napiszcie coś więcej co jecie.Może być ogólnie bez gramatury.To jest najlepsze podejście zmienić nawyki żywieniowe na całego.A teraz do wody nie trzeba nikogo zmuszać.Wszyscy piją. x A jaka woda nad morzem?Ja mam w basenie 32 stopnie. x Tęsknię troszkę za dzieciakami.Jednak przywykłam do tego rumoru i ta cisza nie jest miła.Staram się nie wychodzić z domu bo każdy mnie pyta co się stało,dlaczego i kiedy pogrzeb.Nawet nie wiedziałam że to sprowadzenie ciała to tak długo i drogo.Szkoda bo pogrzeb powinien się to odbyć w jak najszybszym czasie by bliscy mogli zacząć żyć dalej.Mam nadzieję że uda się jeszcze w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakusko ,czas szybko plynie i juz wkrotce uslyszysz wesole glosy wnuczkow w domu i w ogrodzie. Korzystaj z ciszy ,z pieknej pogody i wypoczywaj. Calosc wakacji zasmuca ten wypadek na Wegrzech. Pytam Was oraz inteligentnych gosci moze mi wytlumacza objasnicie pewna reklame w TV. Otoz jest to reklama ,,Cydr Lubelski zaprasza na imprezę NIEFILTRUJEMY" Co ma piernik do wiatraka ,te durne tatuaze z tym napojem ,mowia ze go nie filtruja? Niech goscie nie obrazaja mnie ,ze jestem glupia i ogarniczona,niech logicznie wyjasnia te rekalme. Tym udowodnicie wyzszosc swojej madrosci nade mna. Ja rozumiem ,ze producent napoju mowi ze go nie filtruje ale po co tatuaze, glupie sceny zazdrosci ,niby bojki -jak to ma sie do calosci. Ile razy to widze ,zastanawiam sie o co chodzi tym reklamujacym. Krakusko ,Marto czy Wy rozumiecie te reklame? ,,https://www.youtube.com/watch?v=0Fbln-xbjmU,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta Jola, chcialam zrobic to dla ciebie i obejrzec jedna reklame ale wymieklam. Ja nie ogladam reklam bo dostaje szalu, jesli nie ogladam programu z nagrywarki a one sie pojawia to wylaczam dzwiek. Raz na pare lat trafia sie hit i wtedy ogladam. Teraz jest to reklama gdzie facet mowi- zebys w lodach mleko miaaal. Te ogladam, potem probuje go nasladowac, nie udaje sie to sie zloszcze a domownicy maja ubaw :) Wydaje mi sie, ze ten upal przechodze gorzej niz mama x Ania ale te upaly tez u was sa? Ty lubisz lezec na plazy, jesli dobrze pamietam, czyli pogoda fantastyczna x Basia, maz od roku sadzi na balkonie pomidor gruntowy wysoki Pokusa firma PlantiCo, wysokie skrzynki i na 2 pędy, wtedy jest sporo owocow a w tym roku kupil jeszcze, chyba w Biedronce pomidor doniczkowy, karlowy firmy Vilmorin Garden. Te sa swietne. Z poprzednich lat pamietam, ze sadzil pomidory koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Marto za dobre checi.Jest niemozliwe unikac reklam ,wszedzie je wsadzaja co jest wnerwiajace. Jest ich bardzo duzo ale te fajne to trafiaja sie bardzo rzadko. ja dzis zrobilam taka robote ze az sama sie zdziwilam. Mamy w kuchni pod zlewozmywakiem system filtrowania wody odwroconej osmozy. ,,https://sklep.osmoza.pl/filtr-do-wody-odwrocona-osmoza-ro7-p-1.html,,, Zobaczcie ile tam jest filtrow ,wymienilam wszystkie oprocz membrany ktora jest prawie nowa i jeszcze nam posluzy.Zawsze wolalismy fachowca a teraz sie zbuntowalam ,kupilam sobie narzedzia w Leroyu i zrobilam robote za fachowca. Filtry na wymiane kupilam w PL i dodatkowo jeszcze jeden specjalny tzw.mineralizator. Oczywiscie robie to bo lubie,takie moje male experymenty. Jeszcze nie wiem czy dobra robote zrobilam bo jak na razie napelnia sie zbiornik od 3h do 4h.Potem te wode spuszcze i tak powtorze 3x,nastepnie sprawdze testerem i poznam wynik mojej roboty.Przy okazji roboty troche zalalam kuchnie bo zapomnialam zamknac zawor z woda a w tym czasie wyciagnelam przewod z doplywem wody. Ale szybko zareagowalam i byl maly potop.Na przegryzke mialam tylko jogurt z ananasem,nie jestem glodna raczej pic mi sie chce.Teraz ide na relaks mam na dzis dosyc.Wiec do jutra, czesc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola nie wiem o co idzie w tej reklamie ale gdzieś słyszałam ze jest w sierpniu jakieś święto czy zjazd tatuażu a cydr jest ich sponsor czy cóś.Ja reklam ogólnie nie lubię.Ale najbardziej nie cierpię reklam tzw intymnych i nie tylko podpaski.Baby do ginekologa jak sa problemy a nie reklamowanie środków.Na kafeterii są tematy z najgłupszymi reklamami. A u nas są ładne reklamy.Np tymbark :https://www.youtube.com/watch?v=Afgayo6N3dk x Jola a po co Ci te filtry? Poddałaś się reklamie?Każda woda jest badana i nadaje sie do picia.Im więcej filtrów zakładasz tym bardziej osłabiasz wodę pozbawiając ją ważnych minerałów.Dla mnie zbędny wydatek.Rozumiem odkamieniacz ale to?Jakie badania robisz tej wodzie?U mnie by facet tez z jakimiś filtrami.Wzięłam wodę i pojechałam do laboratorium.Woda jest ok.A na jego paskach było że jest niezdatna do picia.Jak masz te paski to kup sobie wysokogatunkową sprawdzoną wodę w sklepie i sprawdź te papierki.Niestety smutna prawda ale są robione pod producentów filtrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakusko system filtrow odwroconej osmozy mamy jeszcze z Kanady i przywiezlismy ze soba jeden a drugi tu kupilismy.Teraz tylko wymieniamy filtry w tej maszynie.Mam filtr jeden dodatkowy zwany MINERALIZATOR FM2. On jest ostanim elementem w tym zestawie .On zawiera sole mineralne Ca,Mg,Na,K Woda w Hiszpanii jest bardzo ale to bardzo brzydka i szkodliwa. Nikt nawet tubylcy jej nie pija. Krany po jednym roku musze czyscic z czegos co na nich uroscie z wapnia,nalot kamienia i wszystkiego co tylko mozliwe. Kazdy kupuje wode w pojemnikach 5 i 8 litrowych,widac jak wyladowywuja z samochodow zakupy. Rok mieszkam tutaj i wszystko nowe a juz w lazience wymienilam te koncowke przy kranie gdzie sa jakies sitka ,zezarlo je,zakleilo czesciowo musiam wyrzucic i wymienilam na nowe.Kiedy tu przyjechalismy do Hiszpanii to wynajelismy mieszkanie a nam budowali dom.W mieszkaniu nie dzialaly prysznice bo byly cale zalepione zanieczyszczona woda .Wiec wsadzilam je do takiego plynu odkamieniania jest on w Lidlu. Polezaly noc i nadawaly sie do uzytku ale potem szybko zarastaja.Zupy,herbate i to co jemy robie zawsze z wody butelkowej lub z filtra. W Leroy Merlin sa testery do wody i ja mam takiSpr. jej jakosc. Jezeli ktos tu przyjezdza to nie uzywa kranowki. ,,,http://wlasnawoda.pl/en/,,, U nich kupilam filtry w Pl ale teraz widzialam ze sa tutaj takie same.Coraz wiecej mieszkancow instaluje ten system w domu.Nasz sasiad Polak Zbyszek kupil mieszkanie przed nami w tym samym bloku i tam juz byl zainstalowany ten system filtrowania.Jak ktos ma kase i troche zainteresuje sie lokalna woda to szybko z niej rezygnuje. Placimy za wode firmie AquaAlicante i kiedys Julio zapytal za co placimy skoro nie mozna tego pic.Kobitka sie usmiechnela i potwierdzila. Taka jest prawda ,trzeba sobie radzic. Wolalabym miec zdrowa wode w kranie a nie wydawac kase na filtry i caly system ktory nie jest tani.Te filtry nie przepuszcza zadnych bakteri takich jak salmonella,a wiemy jak mozna sie tym zatruc.Czasami slychac w TV ze dowoza wode bo stwierdzili te bakterie. W butelkach tez nie zawsze jest najlepsza woda.Wiec spr testerem i nadaje sie tylko Bezoya tutejsza z jakis zrodel. C'est la vie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ze jak wymieniam te filtry to widze w jakim sa stanie -odbarwione,obślizgle,jeden filtr zamiast bialego koloru ma cos na kolor ciemnej rdzy wiec cos tam on zatrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
Cześć, tak się zainspirowałam tymi inspiracjami, że poległam po całości. Od jutra znowu staję do walki. Jola ja też się nad tą reklamą głowiłam i wymyśliłam, że może tu chodzi o specjalne przejęzyczenie nie filtrujemy z nie flirtujemy. Faceci nie flirtują tylko przechodzą od razu do rzeczy i te tatuaże o tym mają świadczyć tak jak piwo nie filtrowane uderza od razu do głowy. Tylko tak sobie to tłumaczę a i tak jej nie lubię. Na filtrach wody się nie znam.Kiedyś kupowałam w baniakach teraz piję kranówkę (po przegotowaniu). Dość mam upałów. Czekam na ochłodzenie. Jutro po pracy jadę na działkę. Muszę wywieźć na wysypisko 23 worki 120 litrowe odpadów roślinnych a w niedzielę rozpocznę produkcję nowych worów - już nie moge się doczekać. Działka to jest fajna rzecz ale dla moich psów. Jadłospis będę pisać od wtorku za poprzedni dzień. Byłam w Urzędzie Stanu Cywilnego po skrócony odpis aktu urodzenia i dostałam termin odbioru za dwa tygodnie. Jestem w szoku. Myślałam, że teraz takie rzeczy wydają od ręki. Planowane sprawy w łeb wzięły. 21 wiek .Cyfryzacja. Żegnam się wylewnie. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli taka okropna woda jest w Hiszpanii to i w łazience powinny być filtry. Przez skórę też się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje gosciu taka woda tez przedostaje sie przez pory w skorze. Ale coz tam nie zamontowalismy bo nie ma miejsca i to urzadzenie mialoby wieksze gabaryty.Wiec do mycia zebow biore wode te filtorwana.Prawda jest taka, ze w koncu na cos trzeba umrzec ,przeciez nie umre z powodu dobrego zdrowia.Dzis mialam duzo smiechu ,bo moj Hiszpan po raz pierwszy zaczal narzekac na upal. Nawet nie mial checi isc na plaze,na sile go wyciagnelam na zakupy bo w lodowce wiatr hulal.Najwiecej kupilismy owocow.Ja jestem noga z gotowania. Juliowi zachcialo sie kurczaka upieczonego.Wiec ja wymyslilam ze najpierw zrobie rosol,potem kurczaka do piekarnika.Taki bedzie to kurczak pieczony.Boje sie wsadzic surowego do piekarnika ze wyjdzie mi wysuszony.Taka to ze mnie noga z gotowania.Po cholere zrobili w mieszkaniu takie pomieszczenie jak kuchnia.Obeszlabym sie bez kuchni,wystarczylaby lodowka na napoje i lody,czajnik na herbatke i to koniec. Nie lubie gotowac. Nie mam pojecia kto bedzie jadl ten tzw rosol bo sporo tego wyszlo a on nie lubi bo nazywa to woda.Dalam duzo wloszczyzny zeby mial smak domowy.Ale Julio lubi geste zupy tak az lyzka stoi. Makaronu nie jada bo to w/g niego pasta italianska.Wymysle cos z tego rosolu ,moze ten wywar sluzyc mi do sosow i tak go zuzyje. Juz zalatwilam w PL nowe lusterko do samochodu na miejsce tego co nam urwali.We wrzesniu przylatuje moj bratanek i przywiezie moje polskie zakupy.Troche sie ich uzbieralo. Co polskie to najlepsze,nawet Julio tak uwaza. Ale oprocz wina, owocow morza i migdalowych slodkosci.Juz sie zaczal tenis w Rogers Cup w Kanadzie .W Montrealu graja chlopaki a kobitki w Toronto.Przez te glupia strefe czasowa trudno bedzie ogladac tak samo jak we wrzesniu jest USOpen. Ale jakos sie dostosujemy. Spadam wiec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola jak pieczesz kurczaka to nadziej go na butelkę z piwem i będzie soczysty i pyszny.A rosół pogotuj go ze trzy godziny zrobi Ci się mocny bulion.Pomrozisz małe porcje i bedzie pod zupy czy sosy. x Ja w ten upał nie wychodzę na działkę.Nie mogę patrzeć jakie spustoszenie robi ta susza.Astry uschły całkiem.Cukinie też usychają.Maliny dostały białych plam.Ide spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jesteś nogą w kuchni. Kto robi rosół z fermowego kurczaka! Julio ma rację, ze to woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×