Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość tigra .
tylko powiedz kiedy bedziesz w zielonej to po Ciebie przyjade ,/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Tigra to super że imprezka udana U mnie samopoczucie coraz lepsze :D i oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!! :D babka68---> pozwolę sobie odpowiedzieć za Tigrę...tak, jest z Zielonej, dlatego miałam do niej na kawkę dość blisko.;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
no to dziweczyna kiedy sie spotykamy ? tylko nie zapomnijcie o mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
babko a ty z kąd ? ja i aga jestesmy zmotoryzowane , wsiadam w posche i jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
NATEK - czy ty daleko mieszkasz ? bylo super gdybysmy wszystkie z kaffe sie spotkaly na babskim fescie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigra, napiszę Ci skad jest babka68, ale nie tutaj, tylko na gg, bo może ona sobie nie życzy, aby rozpowszechniać ;) Fajnie byłoby sie spotkać razem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
aga - pisz na mojego meza gg , bo laptopa rzadko wlaczam ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona żona
Jakis czas nie pisałam. Mój mąż spał wczoraj w domu. Zrobił to dla dziecka. Znowu nasłuchałam się za wszystkie czasy. Głowa peka. Ze nie bedzie ze mna spał żeby nie zdradzac "swojej" pani. K... mać. Czy on nie rozumie ze zdradza mnie a nie ją? Twierdzi że teraz ona jest jego kobieta a ja tylko na papierze. Buc jeden. Tak mnie wczoraj zagotował że jak nigdy nikomu głosno nie ublizałam to zebrało mu sie. Dla mnie to nawet bedzie lepiej jak Go znienawidzę. Gdyby nie to ze bedzie sie kontaktował z dzieckiem to miałabym go z głowy. Pokazał mi jej zdjecie a ja masochistka obejrzałam. ładna franca, ale to nawet dobrze. Jakby wybrał brzydsza to by mnie szlag trafił kompletny, że zamienił mnie na jakiegos potworka. MNIE !!! Przesladuje mnie od wczoraj tylko myśl , że on moze miec z nia dziecko i co wtedy. Czy starczy mu czasu dla naszego dziecka? Czy będzie płacił alimenty na Naszego syna? Co zrobi mój syn jak sie dowie. ? Mój mąż wprawdzie twierdzi,ze ona sie zabezpiecza ( plastry - to dalszy etap masochisnu-po co ja pytam i słucham tego ? ) , ale można byc pewnym? Wprawdzie ( niby) powedział jej ze nie chce dzieci, ale czy mozna miec zaufanie do baby która kocha Go nad zycie ( jej wersja) Wrawdzie małpa ma juz swoja dwójkę ale .... ? Własnie tak mnie żre , podgryza i kąsa ten problem. Co mysleć ? Napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co dalej...
A mnie narzeczony zdradzał z 15latką...i co mam powiedzieć? Teraz ją zostawił i nadal chce się ze mną ożenić,a ja tak bardzo go kocham,że chyba nie bede potrafiła mu odmówić,chociaż to boli cholernie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona żona
Nie wychodx za niego chocby nie wiem jak bolało. Daj spokój. Zdradzi Cie pewnie jak np. bedziesz w ciązy. Jak teraz zdradził to ... najprawdopodobnie zrobi to jeszcze nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona żona
Kiedy jesteście potrzebne baby to was nie ma !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetna kumpela
jesteśmy tylko biegamy po różnych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety ale
chyba Cie nie pociesze, ponieważ uważam, że jeżeli kobieta kocha - a na dodatek nie jest tak w 100% pewna, że facet z nią będzie do końca jej dni - to chociażby podświadomie pragnie zachować dla siebie cząstkę Jego -tę cząstkę która pozostanie z nią nawet wtedy gdy On ja z jakichś powodów opuści - a ta cząstka, którą można kochać to właśnie dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co dalej...
"No niestety ale" masz całkowitą racje.. chociaż może niektórzy to potępią.Ja bardzo chciałabym mieć z nim dziecko, nawet gdybyśmy nie mieli byc razem.Moje zycie choc niezbyt długie,było bardzo smutne i przepełnione cierpieniem, związek z nim dał mi nowe życie i dużo siły , wiem,że on jest jedynym mężczyzna ,z którym moge być naprawde szcześliwa i jesli nie on to nie chce nikogo innego,bo nie potrzebuje innego mężczyzny.Gdybysmy nie mieli byc razem to chciałabym mieć z nim dziecko,bo wiem ze bardzo bym je kochała i czekam na nie z utesknieniem. Wszystko byłoby cudownie ,gdyby nie ta zdrada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do CO DALEJ
Czyzbyś była kochanka mojego męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co dalej...
Skąd ten pomysł?:) Nie jestem niczyją kochanką..narazie stoje po przeciwnej stronie czyli zdradzonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, a skąd Ty wiesz gdzie ja mieszkam? Kim jesteś, znamy się??????? A co do spotkania, to pewnie, że byłoby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 nie pamiętasz jak pisałyśmy do siebie maile? gdzieś w grudniu to było...\"zrozpaczona strasznie\"...mówi Ci coś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA Jasne, że Cię pamiętam :) Powiem szczerze, że myślałam o Tobie, o tym jak Ci się układa. Bywam dość często w......... Twoim mieście. Napisz do mnie na maila co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA dostałam, dzięki. Odpiszę później, bo teraz mały młynek mi się zrobił w pracy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragmatyczna
do: zdradzona żona Sprawy, których nie chcemy rozwiązać, bo sie panicznie boimy zwykle wracają w niemiłej i zaskakującej formie i domagają sie rozwiązania. Zaniechanie, to bardzo zła metoda. Nie masz już męża, jeszcze chwile i nie bedziesz budziła jego szacunku. O plastrach antykoncepcyjnych kochanki męża to możesz rozmawiać z przyjaciółką. Pomyśl logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×