Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość tigra .
pragmatyczna- ma racje. ale ja do Ciebie zdradzona zono - sama to przeszlam , boli jak diabli,. ale kochana , pokaz klase , on z Twojego opisu szcunku do Ciebie nie ma ,. masochistka jestes to prawda , ale jeszcze wiekszą ,. ja wiedzialam duzo wiecej i przezylam ,. jak moge Tobie radzić ; oljej go totalnie , daj mu wolną reke ,. teraz walczysz , on to widzi , i sie cieszy ,. piórka mu opadą po miesiącu , jak ona zacznie wymagać od niego czego kolwiek . wiem ze trudne ale jak nie dasz spokoju to bedziesz sie ośmieszać ,. musisz zachować spokoj, prosze badz silna i daj rade,. pozdro,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
AGA - poczytaj uważnie Zdradzona żone , ale cham . tak sie afiszować z tą kurwą , zaraz dostane od NATALKI ze znowu zaczynam brzydko mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zonie
proponowal trojkacik milosny ja ona i on, ludzie przeciez to chore.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
japiedrole !!!! co to ma być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
chamy posrane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
i mialo być kulturalnie ,. ... przepraszam ,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik*
Tak sobie czytam i czytam. Wiecie to zycie jest jednak porąbane... Ludzi są ze sobą czasem kilkanaście lat. Pogubią sie gdzieś po drodze, oddalą od siebie, I w taki moment bardzo łatwo jest się jakiejś innej wkręcić. I potem sie okazuje ze to jej wielka miłość, jest zdrada. On w to idzie bo to nowość, zauroczenie, może też uczucie... A zona nagle jak zaczyna tracic swego męża, to czuje ile to było warte. Ze jednak kocha, ze jednak nie było tak źle. I próbuje walczyć. Wtedy jednak jest już za późno. Jak u zdradzonej zony... Musi minąć wiele czasu zeby potrafili się od nowa odnaleźć. Ale jeśli on nie chce, wybiera nową miłość to chyba nic nie poradzimy, choć nie wiadomo co byśmy robiły. Wtedy może lepiej odpuścić. Dać czas . Jemu, sobie. Próbować podnieść się z tego wszystkiego... Samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik To prawda, bardzo często doceniamy coś w momencie kiedy to tracimy. I dlatego ktoś, kto ma romans (niezależnie kobieta czy mężczyzna) pozwala sobie na wiele, gdy widzi że jego mąż/żona walczy.Gdy jednak ten zdradzany mówi DOSC, przychodzi dla zdradzacza refleksja i wtedy sam zaczyna myśleć o tym co traci. Tak to już jest poukładane na tym świecie. Cudze chwalicie, swego nie znacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIGRA :D a czytałam, czytałam, wiesz jakie jest moje zdanie...żeby nie być wulgarną powiem tak- zatłukłabym drania i tyle! Cholera, ale oni potrafią być bezwzględni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zonie
tigra myslisz ze to nie mozliwe?Dodal jeszcze jedna rzecz przeciez moge byc z toba i z nia-a gdzie tu miejsce na szacunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zonie To powiedz mu następnym razem takie piękne zdanie, zarezerwowane tylko dla wyjątkowych facetów: \" Z męskich atrybutów został Ci już tylko penis, bo jaj to Ty już dawno nie masz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zonie
wiesz Babko zapisze Twoje slowa i nastepnym razem mu to powiem o ILE dojdzie do spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
Babko -- dobre ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
moj przyjacolka miala taka sama sytuacje co zdradzona zona ,. tak samo mowiel , ze moga zyć w trojkacie,. jakies to porabane ! skonczylo sie rozwodem, on zostal z ,,tą,, lafiryndą ,. a ta moja psiapsiólka ...... ma nowa milosc .... jest naprawe szczesliwa , szanowana , no kurcze nosi ją na rekach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tamten mężuś jak? kochanka nadal jest taka cudowna dla niego? czy do żony chciał wracać jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
mozna to samo przezywać rownież z meżem zdradzaczem , o ile ta jest jedna zdrada , ktora sie zdarzyla. jestem tego przykladem , rowniez Aga , jest szczesliwa , znam ją i napewno tak jest,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
do koga piszesz bo sie zakrecilam , aga,. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie pytałam o to, co napisałaś o przyjaciółce. O jej męża chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik*
Tigra ty jesteś szczęśliwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
aga , - tam u niego wogole nie wie nikt o co chodzi ! gnoj , nic nie robi , brudzi jej w domu, i dalej jeżdzi do kochanki ,. ach szkoda gadać,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
KASIK - TAK JESTEM SZCZESLIWA ALE INACZEJ. bardzo duzo pracuje nad sobą ,. bo pomimo czasu , dalej cierpie,. ale troche inaczej , dwa lata to dlugo i moze za malo aby calkiem wybaczyć ,. Wiecie co , wczoraj mowie sobie ; boze on sie skurwil , a ja sie lecze .... dlacze to tak jest ,. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra dlaczego tak jest? Bo oni traktują to jak sport a my podchodzimy emocjonalnie. Oni szybko zapominają a my rozpamiętujemy i zadręczamy się. Oni mówią (mój przynajmniej tak mówi mi teraz) \"co było a nie jest nie pisze sie w rejestr\" a za nami to się ciągnie jak śmierdzące g***o! Oni zdradzili, zapomnieli (lub przynajmniej nie robią sobie nic z tego) i po sprawie a nam zostaje psycholog i płakanie w poduszkę. I jeszcze zdzwieni o co cała ta afera! Dlaczego my płaczemy i dramatyzujemy, przecież oni, wspaniałomyślni, zostali z nami! Echhh, szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- dobrze to ujęłaś.. Tak właśnie jest i dlatego tylko my sie zadręczamy, tylko my wyżalamy sie na forum, tylko my nawzajem wspieramy... oni nie widzą problemu, skoro wrócili, to znaczy że jest wszsytko ok :( a przeważnie nie jest ok, bo za dużo było krzywdy i kłamstw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo o chłopa trza dbać,a nie potem płakać i mięsem rzucać :p Same sobie jesteście winne :P Przeca trza było dziada wywalić na zbity pysk w samych skarpetkach.Ale nie,ale nie bo wy przecież lubicie kreować się na cierpiętnice :P Wcale mi was nie żal :classic_cool: A teraz kulturalnie błotkiem proszę rzucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA Ciągnie się. I obawiam się, że ciągnąć się będzie do końca życia. Może nie z takim nasileniem, może nie tak śmierdząco, ale będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyz czy jak ci tam
piszesz takie rzeczy na kilku tematach moze potaplaj sie w blocie ,bo jakos szkoda mi reki na ciebie podnosic a nie lubie blotka swinki za to lubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Ciebie też zona w skarpetkach pogoni jak sie dowie! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzet- :P :P :P :P My nie jesteśmy żadne cierpietnice, wymyslasz :P :P :P I nie rzucamy mięskiem :P :P a Ty to jakiś niedowartościowany jestes skoro tak ciągle, nieustannie biegasz po kobiecych topikach :P :P :D :D :D Może z nudow???? Masz zone, kochanke i jeszcze się nudzisz??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxaaaaaa
wymieńcie się tekefonami, czy na gg klikajcie, bo tylko pierdolicie o tym samym i kafe zasmiecacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×