Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

dobre, dobre ;))))))) a gdzie mezowie tych blondynek ???????? pewnie u rudych albo czarnulek :))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym szpitalu robiono sekcję zwłok blondynce. Przecięto czaszkę, a tam była nitka. Przecięto nitkę... - I co się stało? - Odpadły uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed automatem z wodą sodową stoi blondynka. Wrzuca monetę, czeka aż szklanka napełni się wodą, wypija, wrzuca monetę i tak bez końca. Ludzie stojący za nią w kolejce niecierpliwią się. - Niech się pani pośpieszy! - Nie ma głupich, ja cały czas wygrywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nasze klimaty:D Dwóch kolegów w pracy : - Ty stary czy rozmawiasz z żoną po stosunku - Jak zadzwoni to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nazwać szkielet blondynki stojący w szafie? - Mistrzyni zeszłorocznej zabawy w chowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaną malarkę Marię Corelli zapytano kiedy, dlaczego nie wyszła za mąż. - Nie widziałam potrzeby. Niczego mi w domu nie brakuje. Rano pies szczeka, w południe papuga klnie, a wieczorem kot zawsze wraca późno do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga stare. Szczyt szczytów - gówno na Mount Ewereście. Szczyt szybkości - latać na około słupa żeby przed oczami była dupa. Bajeczka o selerze - żona pierze,ja se leże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie --az milo czytać. dzien dobry wszystkim ; babeczko moja kochana , jestem , jestem i wiecej czytam ,nie zdąząm sie wpiąc w rozmowe,. AGA----- koooochaaa mmmm cie ;) miriamnko - pozdro . lala,. zradona zono - bardzio dziekuje za wstawienie sie za mna , ale mam wrazenie , ze jesteśmy pokrewnymi duszami ,. ;) pisz dużo ,. bardzo chetnie czytam ,. a jeszcze bardziej chcialabym sie spotkać Tobą , i Natalką , i Babką68 i AGĄ i Mriamką i ANNA 75 I SC NO I XZYZED byłby naszym narcyzkiem ,. i wogóle takie spoktania sa bardzo ciepłe,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra a nie mógłbym być małym kompleksikiem? :) do narcyzka mi raczej daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ostatni Idzie Adam i Ewa przez Raj. Ewa pyta Adama drżącym głosem: - Adamie kochasz Ty mnie? Adam odpowiada: - A kogo mam kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tigra :D To co? Większy zlot nam się szykuje, czy jak?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na zakończenie: Pan Bóg stworzył mężczyznę i kobietę,patrzy tak na swoje dzieło i mówi do kobiety: no ty to będziesz musiała się malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dopowiem
A czemu najpierw Booogi stworzyl faceta ? -Bo musial zaczac od zera .... A co sie potem stalo ? -Stal Booogi za drzewem i smial sie ze swego rekodziela Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na dobitkę: :) \"Stworzyciel przygląda się nie ukończonemu jeszcze w pełni Adamowi i mówi do niego: - \"Adamie: mam dla ciebie dwie wiadomości jedną dobrą drugą złą. Dobra wiadomość jest taka, że zamierzam cię wyposażyć w dwa bardzo ważne organy: mózg i penis. - Świetnie, a jaka jest ta zła wiadomość?!- pyta Adam. - Dam ci tylko tyle krwi, że w tym samym czasie będziesz mógł korzystać albo z jednego albo z drugiego.\" Żegnam wszystkie blondynki i narcyza :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mężczyźni tak lubią kawały o blondynkach? - Bo mogą je zrozumieć. Kiedy facet traci 99% swojej inteligencji? - Gdy zostaje wdowcem. Mężczyzna może dotąd kochać dwie kobiety, dokąd jedna z nich się nie zorientuje. Co powiedział Bóg po stworzeniu mężczyzny? - Stać mnie na więcej. Dlaczego mężczyźni lubią się masturbować? - Bo to seks z kimś, kogo kochają. lu potrzeba mężczyzn by wkręcić żarówkę? - Pięciu. Jednego, by ją wkręcił, czterech pozostałych żeby słuchali jak się tym chwali. Co dla mężczyzny oznacza robienie porządków w domu? - Podniesienie nogi tak, byś mogła poodkurzać. Jak nazywa się niewrażliwa podstawa penisa? - Facet. Dlaczego mężczyźni są jak reklamy w telewizji? - Ani jedno słowo z tego co mówiąm, nie jest prawdziwe. 35-letniej kobiecie marzy się dziecko. A co marzy się 35-letniemu mężczyźnie? - Randka z dzieckiem. Dlaczego faceci chcą się żenić z dziewicami? - Bo nie mogą znieść krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego Lete a nie lete? Coś sie zmieniło? Czy ktoś się zmienił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie ! Ale was wciągnęłam dzisiaj w te kawały,myślałam że przeczytacie mój i na tym będzie koniec . A wy tu świetnie się bawicie ! Ale super !!!!! jesteście świetne !!! pozdrawiam wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA A ja się cieszę, że Ty się cieszysz, że my się cieszymy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×