Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Tigrunia, Xyzed :) Jak milo Was widziec Ja za kieliszeczek musze podziekowac (przy antybiotyku się nie godzi ;) ) ale gdyby jakaś czekoladka się znalazla, to nie pogardzę :) Xyzed, czy Ty na serio pisales o tej nastepnej Pani, co Ci część serca skradła? Bo jak tak, to uuuuuu - lubisz sporty ekstremalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne,to było dla rozruszania topiku aczkolwiek przyznaję ze zdziwieniem,że powodzenie ostatnimi czasy mam zaskakujące :D ale mnie to nie martwi :D Jakby co to bydzie w czym wybierać :D :D i oczywiście ,że jakoweś słodkości się dla Ciebie znajdą i żeby Ci nie było żal to będą też takie z odrobinką alkoholu :D tigruniu więc łiskacza będzie specjalnie dla Ciebie do wyboru,do koloru :D Pakuje się i mykam w moje kochane górecki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i łotwus łokienecko i zeknij tak : góry moj góry ...... jako wy moje córy ..... a...... dalej nie panietam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska.
....góry moje góry... ( coś mi umkło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus Agus
a czy twój mąz nadal wierny? czyn nadal niewierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche rzadziej niż ty
cześć Dziewczyny🌻 dlugo szukalam tego topiku:( SC🌻 Xyzed😘 kurcze jestem chora:( wirusy, oskrzela i powiekszone wezly;( Milego wieczoru;) 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche rzadziej niż ty
heh Tigra🌻 no i gdzie ten` pilnowany` topiczek;) przez Ciebie i Xyzeda;O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam witam wszystkich starych i nowych zdradzone i kochanki ,u mnie ok a u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry . sc milo cie znowu widzieć,. u mnie też ok,. meżulek grzeczny ,. wiesz jak to jest ,,kij ma dwa końce,, ---- LUDZISKA SŁOŃCE ŚWIECI--- to daje pozytywną energie ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miło, że pytasz, ale to tak z czystej ciekawości czy z troski o mnie? ;) (pytanie do Agus Agus) Odpowiadam - mąż nadal wierny. Powoli \'tamto\' odchodzi w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to macie fajnie dziewczyny i tylko Wam pozazdrościć ,co niniejszym czynię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha bo zdradzone wybrały chyba najlepszą metodę ,czyli na przeczekanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylisz sie xyzed
Zdradzonym juz sie nie chce znizac do poziomu zdradzaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nudów,ze złości,w akcie zemsty,żeby coś udowodnić,bo szukają,dla sportu ,w akcie desperacji,a nawet dla zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dowiedziałam się, że moja siostra przezywa zdradę swojego m. Nawiasem mówiąc - jej mężuś jest gruby i łysy. Kilka lat temu miał straszny wypadek, ledwo przeżył. Kilka tygodni w szpitalu, wiele miesięcy w domu gdzie nawet palecem ciężko mu było ruszyć a ona pomagała mu sie nawet myć. Poza tym zawsze mi sie wydawało, że stanowią fajna parę, zgraną, zgodną. Mieli wielu znajomych, nawet są spod tego samego znaku zodiaku. Normalnie szok. Jutro mamy sie spotkać i pójdziemy na duże piwo, pewnie niejedno. Będziemy się sobie zwierzać i plotkować.. Tylko u mnie już 3 lata minęły, mam dystans a u niej - świeże rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha możesz mi nie wierzyć ale wiem ,że każda zdrada boli nawet ,jeśli miną lata.Ale to samo życie jest i inne nie będzie z bardzo prostej przyczyny - nie ma ludzi idealnych i monogamia nie leży w naturze człowieka :D Monogamiści są w mniejszości i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta wymowka
dla prostego czlowieka. Zeby nie powiedziec...... prostaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×