Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

a miało być kulturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre ....
mała ale jakos do tej pory ci ten jego dziecioł troche zużyty nie przekszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu urażona duma ,a raczej dvpa, małej się odezwała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
zuzyty to jest dopiero teraz!duma moze i urazona ,ale nie na dlugo bo nie widze sensu przezywac kogos kto nie potrafi nasycic sie jedna kobieta i szuka dowartosciowania sie kilkoma! i to nie wina kobiet ze facet szuka sobie innej , to nie my powinnysmy sie zastanawiac dlaczego ,tylko facet powinien zastanowic sie dlaczego on juz nie podnieca na tyle swojej partnerki ,ze ona zaczyna sie nudzic w zwiazku, a on nie chcac czuc sie malo atrakcyjnym , szuka innej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała -> jednak swoim stwierdzeniem dowiodłaś,że kompletnie nie znasz się na psychice faceta stad te Twoje pseudoprzemyślenia:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
i lepiej nie bede w nia wnikac !chyba nie potrzebuje skoro on ciagle do mnie dzwoni !:):):):)nie wiem po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiesz bo kompletnie nie rozumiesz i nawet nie próbowałaś poznać psychiki faceta,a to dlaczego to robi jest proste jak budowa cepa :D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
to wytlumacz mi c....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja tłumacz jestem?? :D pod kolegą mam dołek kopać?? :D Never- jak mawiał John Pawlak :D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro :) A ka żeś to się dekowała ??? :D:D:D:D Czyżbyś z tigrunią merolem się rozbijała?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
taki kolega ze chetnie by bzyknal Twoja zonke czy kochanke, :)jak ja masz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli normalny chłop ,bo i jedna i druga są mniam,mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
to wy sie wymieniajcie a ja sobie nowym towarkiem sie zajme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A nie...coś innego porabiałam ;) Tigry natomiast cale wieeeeeki nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam witam xyzed👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala15
xyzed ale masz powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie dziołchy :) sc 👄 a bywasz jeszcze na gadulcu?? Fakt tigrunia się gdzieś zgubiła :( no chyba że wzięła się za jakiś -jak to mówi mała15- nowy towarek :D więc pozosyaje tylko życzyć powodzenia w łowach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie że tak xyzedku i zastanawiam sie ci nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc👄🌻 bo wiesz jak to jest ,gdy wracasz z pracy i po prostu masz dość i bierzesz tylko azymut na wyrko :D:D:D i żeby jeszcze choć jakiś seksik był w perspektywie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka88
Ale mi sie wlazlo... dobra po krotce... Mam chlopaka... w najblizszych 2mcach bierzemy slub,tylko cywilny... Mam szefa... starszego od siebie 31 lat....(!!!) zakochanego po uszy,choc nie wierze w te bajki... nie wiem sama co robic... moj chlopak jest obcokrajowcem,mieszkam za granica... z druiej strony smiac mi sie chce jak taki stary pierdziel moze bujnac sie w smarkuli,na dodatek byc u dla niej jak pies... zal mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjżyj się żonie szefa i dziwić się nie będziesz ale żal Ci go będzie jeszcze bardziej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza27
Witajcie dziewczyny:-) Mam 27 lat. Szczerze powiem wam ,że nie wyobrażam sobie kiedykolwiek znaleźć sie w sytuacji kochanki. Jakie to musi byc upokarzające dla kobiety. rozumiem sytuacje, gdy facet kłamie na poczatku zwiażku i kobieta dowiaduje sie prawdy bardzo późno wtedy może trudno sie wycofac ale kobiety ,które zdaja sobie sprawę, że on ma zone i bron boże dzieci!!! To takie upokarzające. Nie usiadłabym z mamą przy stole chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
Twoja żona musiała cie bardzo skrzywdzić , ze w taki sposób wypowiadasz się o innych żonach, o ktorych w dodatku nie masz zielonego pojęcia. Z kazdej twojej wypowiedzi leje sie jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ,moja pani Ż jest bez skazy ,nigdy się nie myli,zawsze ma racje i z wszystkim świetnie sobie radę daje tyle tylko,że złego męża obiboka,lebra,lekkoducha i debila sobie wzięła więc jednak coś z nią jest nie tak :D:D:D:D:P:P:P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed ty czytaj
moze ze zrozumieniem niewazne jaka twoja zona "jest" ale wazne to co tobie "zrobiła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed ty czytaj
albo " nie zrobila" ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemądrzalcu :P weź sama przeczytaj jeszcze raz to co napisałem,a znajdziesz tam odpowiedź na zadane przez ciebie pytanie:P No ,chyba że jednak inteligencji nie staje choć na super inteligentną się kreujesz :D:D:D:P:P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a xyzed
dalej na babskim forum ,atakuje jak wsciekly bulterier gdy tylko zdanie ma sie inne. Zalosny jestes chlopino.Nie wierze ze masz kochanke ,ba nie wierze nawet ze masz zone . Jak tak bardzo chcesz byc kochany i akceptowany to kup sobie psa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed ty czytaj
:classic_cool: z twojej wypowiedzi wynika ze zabila w tobie poczucie wlasnej wartosci i dlatego teraz musisz dowartosciowywac sie na boku wciaz i wciaz :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×