Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

możesz sobie mówić co chcesz :p do wyzwisk i obelg na kafe łatwo można przywyknąć zwłaszcza jak się ma doczynienia z takimi okazami kultury i wszechwiedzy jak ty i tobie podobni :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta wymowka
byles xyzed prostakiem..............jestes prostakiem............i zdechniesz prostakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdychają to tylko takie \"kulturalne\" egzemplarze gatunku ludzkiego jak ty :p wolę być prostakiem niż takim osobnikiem z porażającą \"kulturą\" jak ty :p I to by było na tyle pseudorozmowy :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem mężczyzn. \"z nudów,ze złości,w akcie zemsty,żeby coś udowodnić,bo szukają,dla sportu ,w akcie desperacji,a nawet dla zdrowia ..\" z tych powodów rozpieprzać komuś życie. Pozostaje tylko życzyć żeby to co udowodnili lub znaleźli było warte tego co poświęcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta wymowka
Teskniaca za normalnoscia tez udowodnila, ze ty xyzed jestes prostakiem. Tylko zrobila to "na okolo" a ja powiedzialam ci to wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałabym poznać opinię drugiej strony. Myślę że nie ma tu mojego m ani jego kochanki, ale ciekawa jestem jakby wyglądała taka \"rozmowa\". Miałabym dla nich parę pytań - pewnie byłyby to pytania bez jednoznacznej odpowiedzi. Poza tym na tym topiku ma być kulturalnie - proszę, rozmawiajmy kulturalnie a przynajmniej spokojnie. ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęskniąca Ty rozmawiasz kulturalnie więc dla Ciebie mogę być prostakiem \"na około\" ptrzedstawiającym swój punkt widzenia :) Może jeszcze będziemy mieli ku temu okazję,a na razie mykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze sie zdradzaja bo sie zakochują...przynajmniej niektórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc - iema
niedobrze mi się robi jak słucham o tym zakochiwaniu się. Swieżej dupy potrzebują i tyle. Taką miłość weryfikuje czas i to brutalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czas weryfikuje wszystko dlatego zawsze trzeba go dać żeby potem nie łazić na tory :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc - iema
łazić na tory? możesz wyrażać sie jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineskaaa
łazic na tory- popełnic samobojstwo ze skutkiem smiertelnym lub tylko zamiarowym:D czasem pojscie na tory jest poczatkiem nowego zycia spojrzec w oczy śmierci a pozniej narodzić się na nowo ot tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga a ja nie wierze ze maz
zawsze bedzie ci wierny, juz pokazal co potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aga a ja nie wierze
a ja za to nie wierze ze twoj maz bedzi ci zawsze wierny (ewentualnie przyszly maz bo chyba mloda i gupia jestes) jak jeszcze tego nie pokazal to NA PEWNO to zrobi nie wiem skad ale mam te pewnosć tak samo jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co nie wierzy
pokazal.........i co z tego?????????? moze musial, zeby sie przekonac, ze Aga jest ta jedna jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej co nie wierzy; po takim czyms , kochaniutka to sie nikomu nie wierzy , począwszy od .... meża... niewiem dlaczego sie nie odpisalaś,. mogłabyś pogadać o tym wlanie z Agą ,. a rozmowa z inkognitą jest do niczego ,. pozdro,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie przed takim czymś też nie powinno się wierzyć bo ludzie w swojej psychice są ułomni i nic nie jest w stanie tego zmienić i przewidzieć co strzeli nam do głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nikt tu nie zagląda....a tak fajnie i miło było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha bo niektróym ,którzy tu bywali zabrakło kultury więc przenieśli się pod innymi nickami na inne topiki i dają wyraz swojemu niezadowoleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć A kogo masz na myśli, xyzed? Ja raczej sądzę, że \"starzy\" bywalcy wogóle zrezygnowali z kafe i nie zaglądają tu wcale. Szkoda, miło było, choć czasem burzliwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA może i masz rację:) Ja jednak obserwując uważam,że sporo tych osób pisze gdzie indziej pod nowymi nickami:D Wjątkiem jest tigra :) I nie wiem czy wiesz ale topór wojenny zakopany i panuje między nami pełen wersal i zrozumienie,co powinno być uznane za największy cud tego roku na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A ja myślę, że nasze \"stare\" koleżanki już tu nie bywają, nie sądzę, żeby się ukrywały :) Odnośnie \"tigry\" - tak, wiem, nastąpiło pojednanie i aż miło się Was czyta. Czasem natknę się na temat, gdzie piszecie i powiem szczerze, że byłam mocno zaskoczona, kiedy dowiedziałam się o tym \"toporze\". Fajnie...Nie warto drzeć kotów o byle co, o wiele lepiej się rozmawia na spokojnie, prawda? A tak na marginesie, myślicie, że udałoby się rozkręcić ponownie ten temat?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że by się dało:) Wystarczyło by chyba rzucić coś ciekawego z życia starych bywalców i przypuszczam,że by ruszyło:) No przynajmniej na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, wracajcie \"starzy\" bywalcy i opowiadajcie co słychać!!! Spróbujemy rozruszać ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×