Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

a xyzed i xyzed ty czytaj - oczywiście jak zwykle to co piszecie to prawda tyle tylko,że chłopska prawda czyli gówno prawda :P :D:D:D Oczywiście wy nie atakujecie :D wy piszecie co wiecie :D :P I oczywiście daleko mi do waszej bystrości i błyskotliwości wszak marnym ,dowarościowującym się chłopiną jestem :D :P :classic_cool: A swoją drogą dziwne,że takie mądre,inteligentne,wszystko lepiej wiedzące pozwalacie takiemu chłopinia jak ja się dowartościowywać:D:D:D:D:D Dzięki o "boskie" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
xyzed--wytrzyj sobie brodę, bo jad ci cieknie z ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed ty czytaj
etam zachlapal sie przy tym śmianiu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed ty czytaj
xyzed kolezanka zinnego topiku ma problem. Jakzemscic sie na bylym kochanku po rozstaniu, kiedy podobno juz im na sobie wogole nie zalezy i nie wie co by moglo go najbardziej zabolec (szpila) oprocz poinformowania zony o romansie, no bo po co biedna kobiete w to mieszac ;). masz jakies pomysly ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
xyzed czesto stosuje zasadę przeniesienia, to normalne u ludzi z kompleksami i obnizona samoocena. Ciągłe tłumaczenie sie i wysmiewanie wpisów na jego temat swiadczy o tym, że chłopak ma ze sobą problem. Życie go przerosło. Żaden normalny facet, który radzi sobie w życiu nie siedzi miesiącami (moze nawet latami) na kobiecym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak tu wam kadzę i podlizuję się :P ,a wy same jadem plujecie:D:P ale brodę obtarłem i dzięki wam za to ,że nie naplułyście mi w oczy,bo jeszcze mógłbym wzrok stracić :D :classic_cool: Czyżby peany na waszą cześć były nieprawdziwe?????? :( Przykro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxwel haus - ciebie natomiast dopadła mania wyższości :D:D:D:D:D Nie znam ludzi,którzy by nie mieli ze sobą żadnych problemów:P A przepraszam.Znam conajmniej jedną czyli ciebie :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxwel haus - może byś tak zechciała zostać moją psychoterapeutką?? A może za ciężki przypadek dla ciebie jestem i się nie odważysz żeby się nie skompromitować ??? I to przez kogo???Przez taką chłopinę jak ja????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed ty czytaj
xyzed a co z moim pytaniem ? dasz jakies pomysly czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
xyzed-- co innego miec jakies problemy (bo jak slusznie zauważyłeś każdy je ma) a co innego ciągle się ich wypierać, robić z siebie ofiarę, a z własnej żony ( i innych też) robić cyborgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
xyzed-- sam musisz sobie pomóc. Zacznij moze od zmiany podejscia do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak źle mnie odczytałaś:D To ja jestem cyborg i tego nie ukrywam,a ofiarą jest żona i inne panie :) Widzę,że jednak spietrałaś:D:D:D:D:D:D xyzed ty czytaj - pomysły??? Pogięło cię???? Chce się zemścić to niech ruszy głową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dajcie spokój Xyz........... siedzi na tym forum od czasu jak kochany Romuś nam zaginął : tylko jest mała roznica pomiedzy panami tamten miał kochankę jedną ten deklaruje conajmiej dwie , Romus miał świnkę ten nie ma chyba zwierzątka . Ale obydwoje panowie bardzo dbali o spokój swoich żon - zabezpieczają warunki bytowe żon i dzitek na wysokim poziomie a ze deklaruja się jako kochankowie no cóż nikt nie jest doskonały :-P. Ale jedno mają na pewno wspólne narcyzm:-D. Ps. Romuś się od czasu do czasu motał - popłynął szczególnie jak była mowa o rozwodzie i podziale majatku ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
xyzed-- mieszasz i usilujesz odwrócić kota ogonem. Bądź szczery. Przecież pisałeś, że ty byleś dobrym i prawie odealnym mężem, tylko twoja zona nie umiala tego docenic. Wiec dlaczego teraz nazywasz siebie cyborgiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
Whim-- jednym slowem szlachetni panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to da ,że zaprzeczę???? I tak wiesz swoje więc nie ma sensu cię przekonywać:) Proste :) Whim - coś w tym jest co piszesz ale z twoim twierdzeniem jakobym był narcyzem ,to wywaliłaś jak z działa :D:D:D:D:D:D Masz chyba traumatyczne przeżycia ze swoim chłopem więc dla ciebie każdy będzie zły i guzik cię obchodzą motywy nimi kierujące:P Ważne co ty sądzisz i jak wg ciebie powinien wyglądać świat ,a zwłaszcza życie innych :D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
"Masz chyba traumatyczne przeżycia ze swoim chłopem więc dla ciebie każdy będzie zły i guzik cię obchodzą motywy nimi kierujące Ważne co ty sądzisz i jak wg ciebie powinien wyglądać świat ,a zwłaszcza życie innych " Odnieś to samo do siebie xyzed. Pasuje jak ulał. Zastąp tylko słowo chłop, słowem baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj xyzed kąsasz na oślep ...............i do tego ta psychoanaliza mojego ex.................. no popatrz nie pomyslałabym że miałam takie przezycia wszak on tak samo jak ty bardzo dbał żebym się nie powiedziała o jego licznych kochankach . A tak na powaznie nie zauważyłes że robisz się smieszny w tym co piszesz .................... rozumiem żę masz niezły ubaw z tego co piszesz i że drazni to innych . Co do mojej osoby - potrafisz zrozumieć kobietę ? czy tylko kąsać > Tak na prawdę to jestes zabawny tak samo jak kiedys Romuś i jego świnka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps podaj precyzyjnie o którego " chłopa " chodzi ................. przeszłego , obecnego czy przyszłego :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
Whim-- on jest bardziej żałosny niż zabawny. Albo tak zabawny, że aż żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxwel haus
Zresztą wystarczy spojrzeć na ilość jego wpisów na kafeterii. Niezły dorobek jak na faceta z doktoratem , zapracowanego właściciela firmy, dorabiającego dodatkowo,mającego kochankę (może nawet dwie) i dbającego o dom i rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz przegapiłam wpis o doktoracie - o studiach i błyskotliwych egzaminach pamiętam a o doktoracie nic nie wiem :-P. Ale za to nie przegapiłam topiku o dwóch kochankach i wspólnym urlopie :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim - ty kąsasz na oślep:P Wyrażnie napisałem CHYBA co oznacza domniemanie ,a nie pewność :D:D:D:D:D:D:D więc w tym momencie twoja psychoanaliza jest śmieszna :D:D:D:D Poza tym przyzwyczaiłem się do waszych obelg pod moim adresem więc piszta co chceta i mogę być żałosny i śmieszny :D:D:D:D:D:D:D może kiedyś bym się tym przejmował ale dzięki bytności na kafe i głównie dzięki wam właśnie lepiej rozumię kobiety jak i ich zachowania :) Chylę czoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj robaczku ....................jak dla mnie jesteś zabawny i tylko tyle :-D. Ja robiłam Ci psychoanalizę ? gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gąsieniczko ... to ty już sama nie wiesz co niedawno napisałaś albo nie rozumiesz tego co piszesz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja przynajmniej zabawny jestem ,a ty?????? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes zabawny
jestes żałosny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się nawet omijam
jego wpisy, więc nie wiem co tam "u niego" :) nie warto oczy niszczyć na takie badziewie jak te jego wpisy :) Dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego włazisz tu i czytasz te wpisy??? :P - to pytanie retorycze jest :D Wiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do pomarańczek-co wasze wpisy wniosły do topiku ?? macie problem z czytaniem tytuł brzmi zdradzone kontra kochanki-a wy ani jedno ani drugie nie jesteście i jeszcze jest tylko kulturalnie a u was z kultura na bakier ,no ale wy tylko krzyczeć umiecie zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 i nie besztaj ich tak bo jakby nie było pomogły reaktywować topik:), a już myślałem ,że się nie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×