Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

witam witam efekty całkiem całkiem ale na jogurty patrzeć nie moge fuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo od jogurtów lepszy i przyjemniejszy jest seksik :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz xyzed ..... a co ty myslisz ze my nie ten tegeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc👄 no tak mi przyszło do głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam , i nikt nie pisze ! co ludziska robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra 👄 a klikam se na czacie z fajną dziołchą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ majówkowo i weekendowo pozrawiam nocną (a może już poranną?) porą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie mogę. Stres przedegzaminacyjny daje o sobie znać. Nawet melisa nie pomaga. Ratunku!!!!! Jak przeżyję to dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM !!!! :D Ciąg dalszy w środę... A co tu takie pustki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joelka -gratulacje !!!!!!! po raz pierwszy dzisiaj zobaczyłam jego zone -nie chciałam jej nigdy widzieć a dzisiaj zobaczyłam i mam doła doła doła czasami dopadaja mnie wyrzuty sumieniai dzisiaj mnie dogoniły ,a tam ide spać ,juro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM znowu :D SC :( nie wiem co Ci napisać, bo trudno mi to zrozumieć... Ale może już czas na jakieś decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Joelka gratulacje !!!!! decyzje sa podjete ,ale wychodzi na to że wyrzuty sumienia będa zawsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc 👄 ha wiec trzeba podjąć próbę wyeliminowania tychże wyrzutów choć łatwe to nie będzie ale z pewnych źródeł wiem,że to możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..hm..hm..
'sc' ? Co takiego zobaczylaś u żony kochanka, że teraz masz wyrzuty sumienia? Statystyki dowodzą że jeśli mężczyzna nie odejdzie od żonyw ciągu kilkupierwszych miesięcy romansu, nie jest to dobra perspektywa dla zwiazku z kochanką. Kiedy w końcu odejdzie, nigdy nie wiesz, czy nie zrobił tego, bo np.żona wystawiła mu walizki za drzwi lub teśc wyrzucił z firmy. Nawet jeśli wierzysz w jego czyste intencje, zadaj sobie pytanie: czy bedziesz w stanie życ z jego przeszłością - byłą żoną, byłą rodziną itd.? Wasz związek od momentu poznania oparty był na kłamstwie.Czy ciebie też bedzie okłamywał i oszukiwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie xyzed: bardzo mnie zabolalo to co napisales. bylam zaskoczona, ze nie wiedzac nic o moim ojcu i mojej matce miales odwage ich juz ocenic i to tak drastycznie. powiem ci tylko tyle, ze nic z tego co napisales sie nie zgadza. ale chyba nie warto to sie na ten temat rozpisywac, bo chyba nie jestes odpowiednim partnerem do objektywnej rozmowy. nie powinno sie oceniac wszytskich swoja wlasna miarka... ja ci zycze z calego serca spokoju w zyciu w twoich klamstwach...moj ojcies zakonczyl to podwojne zycie udarem...nietstey nie dal rady grac na dwa fronty... mysle, ze ty szacunek moglbys zdobyc bardziej opowiadajac o tym jak swoje problemy malzenskie rozwiazujesz z zona, a nie oo tym jak ucieszkasz z podkulonym ogonem od swojej zony i lecisz do kochanki, gdzie swiat jest piekty i kolorowy, ale niestety nie ma za duzo wspolnego z rzeczywistoscia. POzdrawiam i mimo wszytsko dziekuje za wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ktos juz tu nudzi z tymi statystykami ....nie znasz sytuacji i nie mam zamiaru jej tu przedstawiać więc nic o nas tak naprawde nie wiesz a wyrzuty sumienia??? wiesz zawsze je miałam i zawsze miec je bede -wyobraz sobie ze kochanki tez maja uczucia i też są ludzmi i to chyba tyle w tym temacie -co nam wyjdzie z tej miłości i jak to bedzie dalej czas pokaże ,jak nie wyjdzie to trudno ,ja bez faceta moge zyc -a czasami nawet bycie singlem jest wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaj -> gdzie ty tu widzisz drastyczną ocenę swoich rodziców????? 10:48 xyzed do jasnej cholery dlaczego zawsze tylko kobieta ma mieć prawo do wszystkiego??? Dziecinko pogadaj z ojcem ,to też człowiek i ma uczucia więc spróbuj się dowiedzieć dlaczego akurat z Twoją mamuśką nie chce już jeździć nad morze? Może zauważył ,że jako \"Murzyn\" zrobił swoje więc może wypier...... i mnie się nie wydaje tylko jestem pewien,że masz kłopoty ze zrozumieniem tego co czytasz :O i to by było na tyle komentarza bo na więcej szkoda mojego pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole matkę
a gdybym sie dowiedziaal,ze ojciec zdradza matke, to na mnie juz nihdy nie mialby co liczyć uważaj xyzed bo moze to twoje "poswiecenie" dla corki i tak dla niej nic nie bedzie znaczylo jak sie dowie o tym jaki z ciebie dwulicowy typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameryki nie odkryłaś bo zdaję sobie z tego doskonale sprawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Ty uważaj żebyś sam kiedyś się nie znalazł w gronie zdradzaczy :P Ciekawe jakie wtedy będziesz miał poglądy na te sprawy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i dzisiaj nastapił koniec miłości-to ja skończyłam kocham gnojka nadal ale mam dośc dośc dość dośc i na dzisiaj to tyle,musiałąm to komus powiedzieć bo inaczej zaczne ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
skoro go kochasz to nie nastapil koniec "milosci" tylko koniec tej farsy tej proby zwiazku tego ukladu... a to roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×