Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

xzyzed- piszesz duzo , odpisujesz mi , i wielu inny kobietom ,. ale ja chcialabym abyś napisał coś bardziej o sobie , i swoich zwiazkach z Twoimi kolezankami ,. chyba nie taktem jest zapytanie o Twoje uczucia ,. jak urazilam , nie ma tematu ,. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz o psychice ,. bardzo sluszne potwierdzenie tego co inni nie chcą przyznać ,. dzieki xzyz ,. kobiety maja bardziej rozbudowaną potrzebę budowania , utrzymania rodziny ,a meżczyzną tak latwo to zmienić [ beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu odbiło, równiez cierpiał na chwilową amnezje - zapomniał o moim istnieniu na ok.3 tyg. Po tym czasie napisał SMS\'A!! z pytaniem jak się czuje? :/ Dodam, że miałabym go gdzieś gdyby nie fakt że jestem w 7 miesiącu ciąży... Rozsypał wszystko. Całe moje plany, nagle przestały istnieć. I stoje na niczym. A on.. ? Traktuje mnie jak swoją kolezanke?Przyjaciółke? Dziewczyne? Sama nie wiem.. Ma inną. Nie wie że wiem. Nie wiem co jest między nimi dokładnie. Ale jeździ do niej. Nie mieszkam z nim więc nie ocenie czy zostaje u niej na noc. Mieszkanie mielismy mięc wspolne od czerwca. Tylko ze ja dziękuje.. Rozmawiałam z jego dobrym kolegą, który jest również moim przyjacielem. Tłumaczy, że nie powinnam od razu wariować. Cieplo sie robi, ja siedze w domu ciągle albo jezdze po lekarzach, a facet musi miec rozrywki, tu piwko z kolegami, jakies spotkania... ale czy to prawda? Wydaje mi sie ze jego miejsce jest przy mnie.. Zwłaszcza teraz a nie przy szukaniu rozrywek i jeszcze tamta koebita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SarahBan -> dobrze Ci się wydaje bo tak powinno być,a Twój facet to (sory) ale dla mnie to nieodpowiedzialny niedorostek :O tigra może trochę się nie zrozumieliśmy z tą psychiką ale niech będzie :) I wierz mi,że faceci też mają uczucia i może bardziej niektóre sprawy przeżywają niż kobiety,no ale dobrze wiemy ,że każdy jest inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SarahBan - wyrazy współczucia, ale może lepiej, że wcześniej niż później okazało się jaki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D swego czasu za propozycję udania się do speca dostałem po gębie :D:D:D:D:D:D:D:D:D więcej prpozycji nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed :D:D:D Widzisz Tigra - nie wszystko stracone, są faceci co sami chcą do specjalisty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzyzx- bardzo dobrze wiem o czy myslisz ,. czasami bardzo trudno jest peelać na papier , to co w sercu siedz ,. pamietaj , ze jestem koziorożeć , a Ty skorpion , są dla siebie stworzone ,. wiem o co To bie chodzi chodz czasem papier tego nie przyjmuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joelciu - cytuje ; przecież nie ma o czym mowić ! ,, koniec cytatu ,. wiec z kim mam sie wybrać ,. dzisiaj mamy 13 rocznice slubu ,. i dostalam rano róze , to bardzo milo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa silniejsze i chyba dlatego tak nam komplikuja zycie czasem ,ja sie wycofalam juz z bycia kochanka !!!-bo mi to nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarah - ban -- dziewczyno on sie nie zmieni , jak to przed dzieciakiem takie numery robi , to pozniej ,. placz dziecka , pieluchy , a Ty ciagle zmeczona ,. bardzo bardzo zycze TOBIE DUZO SILY ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zaczynam się cieszyć że wydało się wczesniej. może uda mi sie ograniczyć jego udział w zyciu dziecka oraz moim (o czym marze), chce sie wyprowadzic. Miałam z nim, ale poradze sobie. Moze to i lepiej ze tak sie stalo.. Mama zawsze mi powtarza, że nic nie dzieje się bez przyczyny.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycz go
mam pytanie do pan ktore byly zdradzane gdy juz dowiedzialyscie sie ze bylysce zdradzane i przypomnicie sobie zachowanie waszych partnerow to zachowywali sie jakos inaczej? glownie chodzi mi o sex robili to z wami czesciej rzadziej czy moze wcale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie do
do wszytskich, ktorzy zdecydowali sie odejsc od zon, mezow czy nie zaluja takiej decyzji. Mam pytanie do kochanek ktore przestaly byc kochankami, zaczely byc zonami, czy nie zaluja. Zastanawiam sie ostatnio czy zwiazek kochankow ich milosc i to wszystkie emocje nie sa podsycane dzieki wlasnie temu, że nie moga byc ze soba, że caly swiat przeciwko nim. I co się dzieje gdy przestaja zyc w tajemnicy a ich zwiazek zaczyna byc formalny. W swoich "tajnych" zwiazkach pielegnujemy kazda minute ktora sobie poswiecamy, wypelniamy spotkania po brzegi romantyzmem miloscia, a co się dzieje gdy tych chwil mamy juz duuuuzo wiecej? Czy ktoś może odpowiedziec mi na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie by wszystko wygaslo , ale to tez zalezy od charakteru i od rodzaju milosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczera prawda Agato ,a ze czasem tak sie dzieje ,no coz takie zycie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to prawda , ! powiem krotko ; nawet złoto traci blask , jak jest codziennoscią ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pożycz go : tak, foch , za fochem , jak i w dzien tak i w nocy ,. na calej linii , wszystko mu przeskadza ,. ale ... moj to robił tak , ze czulam sie ..? no myslalam , ze robi te wszystkie dobre rzeczy z milosc , a on , z poczucia winy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy mieli mnóstwo pracy.....ja miałam i dopiero teraz moge zajrzec ale pewnie wszyscy spią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×