Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

To proste jak drut -> to co Ty niewiasto robisz na kafe???? (spoko,to było pytanie retoryczno-żartobliwe) :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To proste jak drut
"Co ty tutaj robisz i co ja robię tu...... " Prawdę mówiąc sama siebie pytam, co ja tu robię . No cóż przywiodła mnie tu ciekawość. Pracuję w jednym pokoju z koleżanką, która od miesięcy wypłakuje się na kafe. Cały czas żyje w tym swoim wirtualnym świecie , z wirtualnymi znajomymi. To za jej sprawą tu trafiłam. Skaczę sobie po różnych tematach, tu coś powiem, tam coś powiem. Znikam jednak stąd, to nie moja bajka. Wolę mój realny wielobarwny świat. Tak na marginesie , święta nie jestem. Wręcz przeciwnie, niezła ze mnie zołza. Mój osobisty małżonek stale powtarza, że przeze mnie /albo dzięki mnie !/ w poczet świętych zostanie przyjęty. Wszystkiego dobrego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co robisz anonimowy człowieku na tym forum???? wszak nie interesuja cie trójkaty i inne katy a to jest forum dla tych co to lubia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc :) powód bytności wyjaśniła i to jak dla mnie bardzo jasno i bez inwektyw co się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz bedzie jazda ! SC- XZYZED - zostalismy bardzo surowo potraktowani , przez osobę ktora tak naprawde wczytuje sie w słowa , ktore naprawde są dopełniemiem naszych rozmow z lat , mogą mowić , pisać swoje zdanie , wolno im,. ale dlaczego zaraz wulgaryzmy ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was SC, XZYZ- i pogoda mam sie zepsuła , a bububu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbvfasdvbjbvmn
jedna kutwa sc druga poŻadna tigrunia :D o swietosci jakie kurefskie :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FDTFHGHJ
a ty juz liscie zdonRzylas napompowac :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia pomarańczowa krowo -zycze ci samych duzych jaj na swieta ,ale raczej takich zepsutych lekko smierdzacych bo takie do ciebie pasuja - a wszystkim innym duzo słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo SC- Ja Tobie rownież co najlepszego i spokoju ,. a tej pomarańczowej francy zgniłych jaj w rozporku którego włanie obrabia .. he,he,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Dziołchy spoko :classic_cool: też macie sie CZYM przejmować :D Świętujcie tak jak Wam wygodnie i lejcie na wszystko inne bo szkoda nerw :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochani ,. sc- xzyzed - jestem wolną kobietą !!! tak , jest to faktem , w pelni tego slowa znaczeniu,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ! dzień posrany , tragedia ! az mnie mdlu , bo to bardzo smutne , pomimo , ze to PIS i inne ugrupowania do których sie różnie odnosze ,. to LUDZIE i to jest najwieksza tragednia ,. bardzo mi smutno z tego powodu ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaaahhhaaa
Jak cie mdlu od tej tragedni to szczel se palcowe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaaahhhaaa
A strzele ale w taka suczke porzondana jak ty :D :D :D :D :D Takie tylko pod odstrzal :D Wiec ustaw sie dwuszeregu zbiorka i zaczynaj odliczac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaaahhhaaa
Odliczac nie potrafisz ? :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka tigrunia :) No to jakeś wolna kobieta ,to może w końcu mnie przewieziesz swoją maszyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam xzyzed - tak rozwiodlam sie ,. i jestem z tej decyzji bardzo zadowolona,. trzeba bylo to zrobić 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zwiazek po zdradzie nie ma wielkich szans na przezycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwiazek po zdradzie
ma małe szanse na przeżycie. Tylko nielicznym udaje się , nie tyle odbudować, co stworzyć nowy związek. Zazwyczaj zdradzanemu otwierają się szeroko oczy i zaczyna dostrzegać w swoim partnerze więcej wad niż zalet. Proces ten pogłębia się , a stąd krok do rozstania lub obojętności i życia obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry - sc , xzyzed - pozdrawiam goraco xzyzed - co do luziku to masz racje , dawno nie czułam sie tak komfortowo jak teraz,. sc- zdrade wybaczylam , wiesz sama jak bylo trudno , ale inne rzeczy . ktoś napisal , ze widzi sie wiecej wad niz zalet ,. mysle ze to wielka sztuka zyć z takim piętnem i dawać rade kazdego dnia ,. dla kobiet ktore sobie poradzily CZAPKI Z GŁOW ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zwiazek po zdradzie - tak zycie obok siebie to nie zycie ,. tak stalo sie u mnie , i to nas zabilo,. zaczelo sie pomalu , oddzielne firmy , brak rozmowy , inne pasje , zainteresowania, tylko wspolne dzieci , u mnie jedno ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka73
Ja z moim M od roku odbudowujemy małżeństwo po zdradzie...nie jest łatwo,ale wierze że warto próbować jeżeli obie strony tego chcą,chociaż zdarzają się takie dni ,gdy zastanawiam się czy to dobra droga...bo jakaś niepewność we mnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigra,czyli (i nie ma tu żadnej złośliwości) zdrada męża wyszła Ci jakby nie było na dobre i można powielić stwierdzenie,że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tigra
Mamy wiosnę, przyroda wokół nas budzi sie do życia. To bardzo dobry czas na rozpoczęcie nowego życia. Coraz wiecej słońca, coraz cieplej, coraz widniej, coraz bardziej kolorowo - to bardzo pozytywnie na nas wpływa. Symboliczny czas - odnowy życia. Tak na marginesie - uważaj, żebyś się tą wolnością nie zachłysnęła. Chociasz , co ja piszę . Po tych wszystkich smutnych przejściach, to ty jesteś silną i mądrą kobietą. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tigra
miało być chociaż /och ta ortografia!/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×