Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

do do Aga-wiesz czasami w tych rzeczach uzywanych mozna znależć niezłe perełki ,albo nieoszlifowane diamenciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aga ...i chciałabym tylko dodać, że jest to tok myślenia naiwnej kobiety! (bez urazy) Kochana, uwierz, też tak mówiłam przed całą tą sprawą! Jednak uczucie wzięło górę. Nie lubisz \"uzywanych\"??? A to nikt nie \"używał\" go przed Waszym slubem?? Jesli tak, to on jest już w tej chwili \"z drugiej ręki\" przeciez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do AGA nie zarzekaj sie plisssss, ze wyrzucisz... bo moze byc roznie w zyciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka -ale ją głowa bolała duuużoooo wcześniej jeszcze przede mną ... a co do tego że jestm młodsza no to przeciez napisałam że to nie ma chyba znaczenia....chociaz cholera wie,jestem duuużooo młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do AGA klawo ! Facet dla ciebie to rzecz :D :D :D :D czyli sama go zmienisz jak się zestarzeje :D :classic_cool: i już poużywasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz babka68 jakie koleżanka ma szczęście! Ciekawe kiedy mąż będzie chciał sprawdzić jak to jest z inną! Skoro przed ślubem nie miał takiej możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Pewnie jest. W takim razie dobraliście się z żoną tak w korcu maku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aga
Mozna znalesc jak sie grzebawac w czyms takim - brudnym:) Uczucie to nie jest cos, co wszystko wybaczy :) a zreszta kazdy robi jak mu pasuje :D mi pasuje wierny facet, na ktorym mozna polegac, a taki co mu oczka cos przykrylo:) to wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc \"Moja\" kochanka też była duuuuuuuuuuuużo młodsza ode mnie............i na niewiele się jej to zdało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aga
a twoj kolezanko pzred slubem probowal z inna?:) jesli tak, to widocznie nadal czegos szuka :) i cos mu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aga To dobrze, że masz takie podejście do życia i do wierności. Jedyne co mogę zrobić, to życzyć Ci wytrwałości w postanowieniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do AGA nam tez pasuje wierny facet i zapewne kazdej kobiecie pasuje mowisz jednak z pozycji mlodziutkiej dziewczynki, ktora nie poznala jeszcze zycia zmien podejscie bo inaczej potluczesz sie kiedys jak spadniesz twardo na pupcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
,że aga ma zuzytego facia,hahahahahahahaha!!!!!bo przed ślubem prawiczkiem niebył , po slubie z nia , a potem z inna.Ech zycie!!!!!a teraz z nowu z nia, ale nie próbował dogadzac!!!!!po powrocie oczywiscie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do AGA wiec wyjasnij wszystkim tu obecnym (bo zapewne ciekawi jak i ja ) co robisz w takim temacie jak zdradzone kontra kochanki? przeciez Ty masz juz recepte na przyszlosc, nie szukasz tu odpowiedzi na dreczace Cie pytania Wiec co tu robisz, skad zainteresowanie tematem????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aga
łatwiej zmienić faceta niż poglądy:) a moze i lepiej ..... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło na to AGA ma strasznie zużytego faceta :D Mówię Ci, sama też jest zużyta, stara i pomarszczona w moherowym berecie :D Dlatego właśnie obie z AGĄ tak dobrze się rozumiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie ja tez mam zuzytego:p:p:p, bo przez slubem nie byl mi wierny. Nie wazne sie sie nie znalismy. Nie byl i juz :o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, czekaj Ty mówisz o nim jak o rzeczy, to po pierwsze, a po drugie \"... Uczucie to nie jest cos, co wszystko wybaczy ...\" ?????????- widać nie ma między wami prawdziwego uczucia, skoro tak mówisz! Ja swojego kocham i dlatego wybaczyłam!! Czy mój próbował? Otóż nie, dlatego spróbował teraz! Widzisz co może Cię czekać? Więc nigdy nie mów nigdy! Bo nie wiesz jak zachowasz się w danej sytuacji dopóki nie zmierzysz się z problemem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wyszło że ja lubie uzywany towar....haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do AGA jak zmienisz faceta - tez niestety bedziesz zuzyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wyszło na to
nikt tego nie kwestionuje,ale za to wy wszystko bierzcie pod jedna kreche!!!dla mnie mozesz miec nawet kapelusz z moheru!!!ale widac nie da sie dyskutowac! miłego dnia życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyszło na to oj pomarańczowa!!!!!!!!! wiele wniosłaś do tematu! odkryłaś skrzętnie skrywaną mą tajemnicę! o jak mi teraz przykro! a jak głupio! chyba zsunę na oczy mój moherowy beret, zeby ukryć zmieszanie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło na to Wybacz, ale nam dzisiaj bardziej do żartów, niż do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że czasami tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×