Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość he he he
Moze pan xyzed jeszcze nas troche poobraza... to jest widocznie jego "rozmowa" gdy ktos mysli inaczej niz on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he przecież to ty zaczęłaś oceniać i aż bije od ciebie to że wszystko wiesz lepiej od innych,co się u nich dzieje,czytasz wybiórczo i wykorzystujesz co ci tam pasuje :p Tak jestem butny,chamski,pewny siebie i bronię swoich racji do upadłego :p i będę to robił :) bo nie należę do ludzi,którzy dają się kopać po brzuchu i jeszcze za to dziękują :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Tak jestem butny,chamski,pewny siebie i bronię swoich racji do upadłego a jakie sa twoje racje?obrazanie i krzywdzenie innych? Dobry pomysl na zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed i jeszcze jedno dodaj,że nie odpowiadasz na pytania inaczej - odpowiadasz tylko na te, na które ci wygodnie i często ignorujesz rozmówców :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
szczekające burki do budy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
bron się stary a tak na marginesie każda z tych panien szczekających gdybyś wyrazil chęć wsiadła by ci na fajfusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolno mi odpowiadać na pytania,na które chcę odpowiedzieć i wolno mi ignorować kogo chcę i nikt mi tego nie zabroni :) Jestem jak najbardziej subiektywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
xyzed Obrażam tylko tych,którzy mnie obrażają taaa? "a swistak siedzi i zawija je w te sreberka":) obrazasz zone bo ja krzydzisz nie mowiac jej prawdy, obrazasz tez innych ale to juz inna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
karola25 bron się stary a tak na marginesie każda z tych panien szczekających gdybyś wyrazil chęć wsiadła by ci na fajfusa taaa Karola, ale mow za siebie, co? Bo mnie obrazasz w tym momencie. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
a one obiektywne haha nie znająć życie twojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola25 z tego co pamiętam to Ty zdaje się też jesteś moją fanką,a w pewnym momencie jakowyś atak wyczułem :) Zreszta i tak Cię lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej karola
sama szczekasz a innych strofujesz dziecinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
wypowiadam się w imieniu sfory kundli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola-kolejna wróżka
co to wie co kto myśli i czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola25 no wiesz he he he bym na to nie pozwolił w obawie o mojego ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
do której tez należę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola - ja co prawda jestem mezatką, nie panną, ale tak jak radzi hehehe - faktycznie mów może lepiej za siebie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
dzisiaj zaciety obrońca twój a wolalabym nie być fanką a wiesz kim:) i like you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
xyzed karola25 no wiesz he he he bym na to nie pozwolił w obawie o mojego ..... taaa? obawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
ale mi xyzed pozwolisz no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he--no nie badź ta jedyna od prawdy objawionej!!relacje xyzeda z zona to sa naprawde jego prywatne sprawy.Chcesz za wszelka cene usłyszec cała prawde o jego zyciu i z kazdej strony go podszczypujesz. Skoro jestes taka doswiadczona w sprawach życiowych to napisz sama o swoim żyiu, co robisz jak robisz i dlaczego tak robisz.Oświec nas. I nie posadzaj mnie pochopnie o sakrakzm przypadkiem bo skoro sie wlaczasz do dyskusji to daj i z siebie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola25
pozostał sam w tej nierównej batali więc ktoś musi wesprzec xzed przybyłam niczym żołnierz gotowy walczyć na śmierć i życie za honor burki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo he he he się wydaje,że wszystko jest czarne lub białe i na każde pytanie można odpowiedzieć tak lub nie :D karolcia chyba się z Tobą umówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
he he he--no nie badź ta jedyna od prawdy objawionej!!relacje xyzeda z zona to sa naprawde jego prywatne sprawy.Chcesz za wszelka cene usłyszec cała prawde o jego zyciu i z kazdej strony go podszczypujesz. nie, nie chce. Kwestionuje jedynie jego twierdzenie,ze kobiety sa ozieble (niektore). Mozliwe,ze jest cos takiego,ale kwalifikuje sie to do leczenia, z pozytywnym skutkiem. Nie jestem jedyna "madra, nie mam jedynej prawdy", ale widze, ze Ty popierasz wszystko co on powie. To takie typowe(tez nie uogolniam) myslenie kochanki. To on napisal o swoim zyciu. On sie chlubi posiadaniem kochanki, co w tym towarzystwie wydaje sie (odrobine)nie na miejscu. Ja sie jedynie zastanawiam jakie moga byc przyczyny wieloletniej ozieblosci zony, jesli jak twierdzi ten Pan, "przed slubem bylo dobrze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim widzę że dyskusja zacieta ,ale patrząc z boku to nie za bardzo wiem o co hehehe chodzi ???? przyszła ,nic o sobie nie powiedziałą i bach do oceny zycia seksualnego w małżeństwie..... wtrącę tylko że w zyciu dwojga ludzi nie tylko seks jest ważny,jeżeli na innych płaszczyznach brak porozumienia to ja przynajmniej nie mam ochoty na seks ,nawet jakby facet wyglądał jak super samiec-to do hehe bo reszta rozmówców o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta zaobrączkowana swój tok myślenia przestawia na inne tory mój pan jest tylko i wyłącznie dla mnie i niczym kotek śpiący na betach nie wyobraża sobie iż mąż po ślubie również miewa potrzeby i zostawić ową panią także może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×