Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość he he he
kobiety prosze o obiektywna opinie: czy jesli facet was pociaga odmawiacie mu przez 10 lat sexu? Dodam,ze facet jest waszym mezem, jest (podobno) przystojny, elegancki, z poczuciem humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumię tych co mają niedobory w seksie wszak sam je miałem i czasami jeszcze mam :) No ale z moimi kiepskimi możliwościami to normalka ;) :) :classic_cool: ,a he he he sama napewno ma takiego marnego chopa więc niech sobie poużywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
he he he wlasnienie rozumie jak mozna zrezygnowac z sexu z facetem ktory ja pociaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
dlaczego, wytlumacz mi? Kobiety tak latwo nie wyzbywaja sie przyjemnosci ( o ile to jest przyjemnosc...) z pociagajacym facetem. Widocznie sie nie starales. Nie ma kobiet zimnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Ale prowokacja o co Ci chodzi? musisz byc wulgarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cie obchodzi jakie jest życie seksualne xyzeda? lub kogolowiek a juz jego zony to zupełna paranoja.Tak cie kręci temat tyłka??To twoje pytania sa niesmaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nie ma kobiet zimnych :) Są tylko takie jak ty i moja żona :p którym wystarczy pociąganie raz na parę miesięcy :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
To xyzed zaczal ten temat, mowiac ze zona z nim nie chce przez 10 lat. Zastanawia mnie to, bowiem uwazam,ze raczej jest to dziwne jesli obie strony sa dla siebie atrakcyjne. Ale prowokacja-masz z tym jakis problem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
"Są tylko takie jak ty i moja żona " dziekuje za twoja psychoanalize:) akurat mnie nie wystarcza. Jesli tak samo oceniasz innych to wspolczuje ale widze,ze masz tu grono wielbicielek:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę jeszcze raz - he he he bo ty biedaczko niedokształcona chyba jezdeś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Ale prowokacja he he he -=--weź ty zacznij rwać dzyndzel swojemu ,który cie pociaga! no coz.. ja ci tego samego nie sugeruje. Zwlaszcza jesli cie nie pociaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo one w przeciwieństwie do ciebie mają sporą wiedzę więc potrafią zrozumieć :) co się do nich mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Ale prowokacja Najwidocznie atarkcyjnośc po 10 latach mineła, jemu i jej.Zwłaszcza kiedy kiedy słyszysz ciagłe nie-atrakcyjnosc mija! ale to chyba mialo jakis swoj poczatek? A ty masz meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do he he he :) Ale prowokacja nie twierdzę,że żona jest nieatrakcyjna,bo jest ale jak to stwierdziła ona tyle tego nie potrzebuje,a jeśli ja potrzebuję to mój problem,a ona nie jest od rozwiązywania moich problemów :) Więc he he he rozwiązałem go sobie sam :) He he he zrozumiałaś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
faktycznei nie mam wiedzy na temat braku atrakcyjnosci meza dla mnie :)ale to chyba na plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
wlasciwie to masz racje :D pociaganie czy atrakcyjnosc nie sa wyznacznikiem, inne jest czesto ciekawsze :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed--ja rozumiem co piszesz. Uwazam ze atrakcyjnosc fizyczna w sensie urody kobiety czy przystojnosci męzczyzny nie ma tutaj az tak wielkiego zanczenia. chyba ze tylko na takie przymioty zwracamy uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
he he he ale ty jednak tępa jezdeś w jaki sposob na to wpadles? bardzo ciekawe, bardzo. Napisz cos wiecej skoro tyle o mnie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ty też jesteś inna ale wcale nie jesteś ciekawsza :p Moje żonie do pięt nie dorastasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
xyzed jesli juz schodzisz na ten poziom to swietna dyskusja sie szykuje... ten sam poziom trzymasz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he takie modelki jak ty to na kilometr wyczuwam ,a to i tak za duża odległość żeby taką minąć :p A ty mądralińska skąd wiedziałaś jak tam u mnie z seksem było? :p (dla twojego zrozumienia to jest pytanie retoryczne :p to tak gdybyś nie wiedziała :p A wiesz co to pytanie retoryczne? :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×