Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on chce torbę

Prezent dla niego... którą torbę mu kupić ??? poratujcie dziewczyny

Polecane posty

Gość nitka22
wg mnie to zadnej która jest na tych linkach... mnie sie nie podobają... ale też nie znam gustu twojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak juz musisz którąś, to tą drugą.... Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale mój facet by sie nie ucieszył... Z całym szacunkiem i z zaznaczeniem, że nie chce ani Ciebie ani Twojego faceta obrazić, ale mój kuzyn, który jest gejem, ma bardzo podobną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupki te torby
wszystkie torby sa niemeskie, zreszta jak torba na ramie moze byc meska :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Z całym szacunkiem i z zaznaczeniem, że nie chce ani Ciebie ani Twojego faceta obrazić, ale mój kuzyn, który jest gejem, ma bardzo podobną....\" i na pewno wszyscy geje nosza takie same i to ich znak rozpoznawczy :P echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiocha
przecież te torby są paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaMi
Jeśli jest metroseksualny to może ta druga. Nie było lepszych? W życiu bym facetowi nie kupiła czegoś takiego ;P Te torby są bardziej babskie i gimnazjalne jakieś takie fe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alyane
a ile chłopak ma lat? Dla młodego pasują. Ta trzecia najfajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze niee
orkopne ale ta 3 najlepsza !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy wam powtarzac
z tych zadna mi sie nie podoba...kup mniej agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego niby facet nie
moze nosic torby? ale te faktycznie sa paskudne poza tym plecak ejst wygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te torby rzeczywiscie najurodziwsze nie sa, ale ogolnie torba dla chlopaka jak najbardziej ok :) jakos plecaczki mi sie kojarza z podstawowka ;) i wiekszosc znajomych na studiach chodzi z roznego typu torbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻENADA NA MAKSA
Zacznę od tego, że teraz większość chłopaków chodzi z torbami a nie plecakami... nie wiem skąd wy się urwałyście.... ze wsi jesteście czy co ?!? Na studiach większość facetów ma torby na ramię !!!!!! Ciekawy sposób patrzenia (mniemam że macie po 10 lat) ! Jakiś facet ma tą torbę i jest gejem tzn że każdy kto ją ma jest gejem.. bosze jakie wy jesteście głupie !!!! Oczywiście, ze te torby są fajne.. są modne i nietuzinkowe. Nie słuchaj tych wariatek... PS Wy pewnie sowjmu byści dały wór po kartoflach, żeby męsko wyglądał !!!! ŻENADA ŻENADA ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×