Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajzerka

Zapach do pracy -

Polecane posty

Czego używacie? Chodzi mi o jakiś ładny, niekontrowersyjny zapach, żeby nie drażnił współpracowników i klientów. Osobiście lubię orientalne, słodkie zapachy, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł.Czego używacie, co polecacie forumowiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubisz kwiatki w perfumach, to mogą spodobać Ci się dwa spośród kilku moich ulubieńców. Mam na myśli Champs - Elysees Guerlain i 5th Avenue Elisabeth Arden. Oba śliczne, nieinwazyjne, z całą pewnością nie zmęczą otoczenia. Moim zdaniem idealne do pracy :) Dodam jeszcze, że Champs - Elysees są nieco trwalsze od Piątej Alejki, jednak oba godne uwagi. Z tego co wiem oba często bywają w promocji w Rossmannie. Jeśli ich nie znasz, koniecznie przetestuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Champs nie lubię niestety, ale 5th avenue-hmmmmmmm też o nim myślałam, bo są bardzo eleganckie iklasyczne, tylko że mam 25 lat, młodo się czuję a ten zapach chyba dodaje powagi. Ale dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama miałam pewnie nie więcej niż 25 lat, gdy po raz pierwszy kupiłam Alejkę :) To rzeczywiście elegancki zapach, ale moim zdaniem nie dodaje lat, świetnie pasuje do młodej kobiety. Nie należy do kategorii tzw. babcinych zapachów. Poza tym podoba się otoczeniu, dostałam za niego wiele komplementów. Ja też lubię zapachy słodkie, orientalne, ciepłe, otulające, z nutką wanilii. Do pracy z przyjemnością noszę na sobie ukochaną Dolce Vitę. Na wiosnę polecam Baby Doll YSL - cudo! To mój ostatni nabytek. Tam pobrzmiewają owocowe nutki, ale nie jest to jakiś typowy świeżuch. Z pewnością wyczujesz różę, w bazie - wanilia. Jest więc słodycz, ale nienachalna. Zapach bardzo kobiecy, radosny, optymistyczny. Eclat d\'Arpege to udany zapach, ale mi zbyt mocno przypomina Light Blue, których nie znoszę. Ma jednak wiele zwolenniczek, więc testuj :) Życzę udanego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dardanka
cerruti ,ale tylko zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craisy daisy----wyczuwam w tobie bratnią duszę, chyba obie kochamy perfumy:) W wolnym czasie idę testować:D Też nie lubię Light Blue bo zrobił się ztego zapach dla mas, a ja lubię czymś takim nietypwoeym pachnieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed świętami wabiłam klientów Niną Niny Ricci, zapach karmelkowo-jabłkowy, koledzy w pracy mówili, że pachnę jak ciasteczko:D. Też myślę o różowym cerutti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, kocham perfumy. \"Lubię\" to za mało powiedziane :D Zaintrygowałaś mnie tą Niną :) Lubię takie zapachy, ale tego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podoba mi się seria Guerlaina Aqua Allegoria. Ja kupiłam \"Orange Magnifica\" i chociaz może nie jest to szczyt moich marzeń (teraz dochodzę do wniosku że porzeczkowe były lepsze), ładna jest też DKNY Be Delicious, ale zwykłe, nie Red.Red są trochę zbyt nachalne według mnie. Poza tym zobacz jeszcze sobie Green Tea Elizabeth Arden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green tea kompletnie nie w moim typie, zielone delicious DKNY też nie, ale słyszałam,, że czerwone są fajne:D A Ninę polecam, niby słodka ale nie mdląca bo jest przełamana taką kwaskowatą nutą jabłka. Naprawdę polecam na okres zimowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczkowe Aqua Allegoria? Też musze spróbować:D Czy one są kwaskowate? Jeżeli tak to idę jak w dym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _yyY_
Dziewczyny moze mi doradzicie? 24 lata, praca w firmie produkcyjnej jako projektant, ubieram sie raczej na luzie... czyli jeansy, i jakas tam bluza, nie jakas FUBU :) tylko raczej obcisla pracuje w biurze, jednak czasami tez musze chodzic na hale produkcyjna czym do pracy sie psikac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×