Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

Solarium a okres

Polecane posty

[04.02] 20:19 Minnia Przed weselem kuzynki na którym będę świadkiem chcę pójść do solarium. Wesele jest w ta sobotę a ja planuję udać się na solarium w środę i piątek. Problem polega na tym, że w środę będę miała końcówkę okresu... wiele artykułów mówi, że nie należy iść w czasie okresu na solarium.. ale jak się ma końcówkę to chyba można..? [04.02] 20:22 Minnia pomocy plizzz [04.02] 20:23 eeeeeewwwwwuuuusss za malo problemow ... ja chodze kiedy mi sie podoba. [04.02] 20:24 karollll lepiej abys sie wstrzymala! nie tak dawno jedna dziewczyna zmarla z tego powodu.dostala krwotoku biedna [04.02] 20:26 Fepp Ale masz problemy. Ale pewnie ten typ kobiet tak ma, co zrobic, zeby ladnie wygladac. [04.02] 20:28 chomik kileer wszytko zalezy od czlowieka ale ja bylam i do w drugi dzien okresu na 10 min i przezylam wiec nie boj sie i idz tymbardziej ze to koncowka [04.02] 20:29 Minnia ale szczerze to przydałaby mi się opalenizna, bo jestem blada... a chciałabym ładnie wyglądac, czy to źle? panstwo zgryźliwi jesli sie nie podoba to to nie czytajcie... [04.02] 20:30 karollll zreszta sama powinnas wiedziec jak wygladaja Twoje okresy!w moim przypadku nie ma szans bo mam miesiaczki tak obfite... [04.02] 20:30 Minnia Ale nie ide na dlugo, max. 3 godziny. Wiec to chyba nie zaszkodzi? [04.02] 20:31 Minnia poprzednia wypowiedź nie moja jakiś gnój sie wtrącił [04.02] 20:31 he to chyba zart ze na 3 godziny czyzby podszywacz? [04.02] 20:32 Minnia Podszywacz-oczywiście, nie chce na długo, jednego dnia 10 min za dwa dni tyle samo, nie wiecej.. [04.02] 20:34 chomik kiler nie boj sie idz moja kolezanka byla podczas okresu az na 15 min!! ja bym na tyle nie szla, ale na 10 min bylam i jak widzisz zyje tylko pamietaj o zmianie tamponu przed i po \"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.\" [04.02] 20:35 Minnia Musi byc koniecznie tampon? Bo uzywam podpasek? [04.02] 20:36 chomik kiler noo lepiej by bylo ale jak bardzo ich nie lubisz to trudno \"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.\" [04.02] 20:40 Minnia Znowu podszywacz.. no cóż.. teraz możesz mi naskoczyć podszywaczu [04.02] 20:42 chomik kiler a podszywacz;p myslalalm ze serio pytasz sa ludzie ktorzy nie lubia tamponow i za nic sie nie chca do nich przekonac, \"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.\" [04.02] 20:46 Minnia nie no z tamponami nie ma problemu.. chodzi tylko o to bezpieczeństwo czy krwotoku nie dostanę czy coś w tym stylu :/ [04.02] 20:49 chomik kiler tez sie balam, ale do sylwestra byl jeden dzien wiec wyjscia nie mialam i poszlam. nic sie nie stalo jakbys sie zle czula to zawsze mozesz wyjsc przeciez, ja bym radzila isc, bo przpadki krwotoku zdazaja sie bardzo zadkooo...to jest troche tak jkabys sie bala w upalny dzien wyjsc z domu bo masz okres;p wiec jus sie nie boj i idz a pozniej daj tu znac czy zyjesz \"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.\" [04.02] 20:54 Minnia Ok. Najgorsze przede mną.. a tak myślę... jakbym nie wchodziła na net i nie czytała tyle o solarium to bym poszła i nie denerwowałabym się.. Czasem niewiedza jest lepsza :/ Pozdrawiam [04.02] 20:56 chomik kiler serio nie denerwuj sie!! \"Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×