Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokosowe ciacho

przedłużanie, zagęszczanie RZĘS

Polecane posty

Gość Wizaż-Warszawa
Ja wykonuję zabiegi przedłużania rzęs w Warszawie. Ceny promocyjne! Mam mobilny salon więc nie płacę za jego utrzymanie. Efekt naprawdę spektakularny. Serdecznie zapraszam po szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedłużanie rzęs Warszawa
Witam. Zapraszam na zabieg przedłużania rzęs. Pracuje na terenie Warszawy. Do końca lutego ceny naprawdę PROMOCYJNE!!! Zapraszam po szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz od 3tygodni robiłam na ul. Brackiej 20a (trzeba wejsc przez brame lekko na lewo i do konca -wejscie po schodkach, biale drzwi) zaplacilam 800zl w pierwszy dzien wyrwalam 2 rzesy :( ale pozniej juz przestalam je \"macac\" :D trzymają się dobrze i wyglądają REWELACYJNIE ;] no i nie widac, ze sa doklejane/przedluzane jestem zadowolona, a poprawki pozniej sa duuuzo tansze a robiłam metoda \"Xtreme Lashes\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeislife
Ja przedłużałam w salonie na Stradomskiej w Krakowie.NIe mam zadnych zastrzezen.Zapłaciłam 400 zł i mam rzęsy syntetyczne.MOge podac namiary na mala_29_1978@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
CZeść ,zajmuje się przedłużaniem rzęs metodą great lashes we Wrocławiu.Efekt naprawde zadowalający, cena nie wysoka.Dojeżdżam również do domu klientki.Zainteresowane osoby moga pisać na moj adres e-mail annabrowko@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaa
camea13 Nie ja podałam koszt 1000-1400zł tylko dziewczyny powyżej. Jak dla mnie koszt 300 zł za załozenie to cena wystarczajaca, nawet wliczając w to pracochłonność, materiały, koszty szkolenia i gabinetu. Raczej mało kto utrzymuje się tylko z zakładania rzęs i Tobie tez nikt nie każe tego robic. Ponadto to, ze w tej chwili dobrych fachowców jest mało - co to za argument? minie kilka lat i będzie to robiła każda kosmetyczka. Ceny więc także pójdą w dół. Poza tym uważam, że każda kobieta powinna mieć szansę się upiększyć, nie tylko te ktore na to stać. A argument Twojej klientki jest tym bardziej żałosny. Ja mam rzęsy, które bez malowania wyglądają jak sztuczne i co? to powód żeby cała reszta rezygnowała przynajmniej z malowania bo po co? śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margit1983
ile z Was kupuje w sklepach NAJTANSZY PRODUKT? mozna kupic sok za 90groszy a mozna i za 3-4zł mozna kupic wyrob czekoladopodobny za niecałe 1zł a mozna Linda za 9 wybór.... każdy kupuje to co lubi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najladniejsze rzesy robi pan grzegorz w Instytucie Diora, naprawde rewelacja, zawsze mnie bosko i za kazdym irazem inaczej maluje a teraz zalozylam sobie rzesy, nosze juz miesiac, bylam juz na bezplatnym uzupelnieniu i jestem zachwycona, chyba do konca zycia bede juz je zakladac, zaden tusz do rzes nie da takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
Witam szystkich. Poszukuję w Trójmieście dobrego salonu, który specjalizuje się w przedłuzaniu rzęs, oczywiście dobrego, a nie drogiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsy w Krakowie
Moja znajoma poleciła mi miejsce gdzie przedłużają i zagęszczają rzesy.Mają teraz cene promocyjna 300 zł za efekt naturalny i spektakularny.Możesz sobie wybrac dlugosci grubosc rzesek i skonsultowac z kosmetyczką.Dobiera do twoich naturalnych zeby wygladały super naturalnie.Ja jestem zadowolona.Jesli chcecie namiary na Kraków to piszcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLVII83
WITAM, przedłużam rzęsy prawie od roku,mogę się pochwalić naprawdę dużą ilością zadowolonych klientek.Pracowałam w salonie teraz usługę wykonuję w domu,zdarza się że dojeżdżam, ale u siebie mam dobre światło to jest ważne.Czasami jak czytam te wszystkie bzdury jakie ktoś wam naopowiadał to się słabo robi.Sama noszę te rzęsy a swoje mam wszystkie nienaruszone,zabieg wykonuję w 2 h ale jak trzeba to i w 4 h.Na żadne douzupełnianie też nie zapraszam bo wszystko robię jednego dnia,chyba że ktoś się obudzi,rzęsy się ułożą że jest dziurka,o czym zawsze informuję to owszem,ale się nie zdarzyło tak jeszcze.U mnie opcja max kosztuje 250 zł.Jest to najtaniej w Warszawie,ale to tylko dlatego bo nie ponoszę kosztów utrzymania salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem akurat po kilku aplikacjach rzęs i niewyobrażam sobie teraz mojej twarzy bez nich,weszlo to w mój nawyk jak błyszczyk na ustach.Jezeli Drogie Panie chcecie sobie pozwolić na takie cudo,to uwazajcie,bo po pierwszym razie bedziecie taj jak Ja chciały je miec na zawsze,a troche to kosztuje,chociaż ja mam wielkie szczęscie,bo akurat jestem z Wroclawia i są tutaj dwa gabinety w których można profesjonalnie zalozyc takie rzęsy,chodzi mi tu głównie o rzesy z firmy Xtreme Lashes,bo mysłe ze ta firma jest najlepsza,nawiazujac do tych dwoch salonów to pierwszy w jakim byłam to bylo drogo,ale profesjonalnie-na poczatku,gdy pracowala w nim certyfikowana stylistka,a dlatego profesjonalnie na poczatku bo Pani która,robi te rzesy, pracuje teraz juz w tym drugim gabinecie. W którym dzieki Pani Agacie jest w dalszym ciagu profesjonalnie i duzo taniej niż gdzie indziej.Polecam wam Drogie Wrocławianki,chociaż wiem,ze nawet Panie z Krakowa i Białegostoku umawiaja sie z moja Pania od rzes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olar
Witam. Poproszę o adres sprawdzonych miejsc we Wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art-kos Brzeg
Witam wszystkie miłe Panie i zapraszam na zabieg w Brzegu.Koszt pierwszego zabiegu to 350 zł,po 2 tygodniach przeglad stanu rzęs bezpłatny . Adres ART-KOS Pracownia Kosmetyczna ul. Jana Pawła II 2 , Zabieg wykonywany jest profesjonalnymi środkami przez certyfikowaną stylistkę rzęs - polecam efekt jest rewelacyjny . Tel. 695 929 606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 29
DO SYLVII 83 Witam jestem zainteresowana bardzo proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADRINKA69
zagęszczam sobie rzęsy od roku czasu i dobrze że mam urlop to może mi się uda doprowadzićje do normalności????wykruszają się końcówki i jeśli zamierzam nie dopełniać będzie ciężko,kupiłam sobie teraz pasek sztucznych i może jakoś przetrwam ten okres zanim odrosną moje.Zagęszczone wyglądają super ale jak już chcesz zrezygnować z tego zabiegu to KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADRINKA69
zagęszczam sobie rzęsy od roku czasu i dobrze że mam urlop to może mi się uda doprowadzićje do normalności????wykruszają się końcówki i jeśli zamierzam nie dopełniać będzie ciężko,kupiłam sobie teraz pasek sztucznych i może jakoś przetrwam ten okres zanim odrosną moje.Zagęszczone wyglądają super ale jak już chcesz zrezygnować z tego zabiegu to KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalne rzęsy mozna załozyc w SALONIE KOSMETYCZNYM BERNADETTA ul. Śliczna 43 a 50-566 Wrocław tel.: 071 336 04 86 Prosic P.Agate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vespera
Jestem modelką i niestety posiadam bardzo wrażliwe oczy. Czesto wizazysci czy fotografowie upieraja sie przy dlugich rzesach, a doklejanie i odklejanie powodowalo u mnie uczulenie i podraznienia. Rozwiazalam problem zakladajac sobie sztuczne rzesy u Pani Edyty w centrum Warszawy. Pani Edytka przyjmuje w domu, posiada certyfikat ukonczenia wlasciwych kursów i ma profesjonalne lozko kosmetyczne. Usluga jest tansza niz w gabinetach czy salonach ( okolo 300 zł przy użyciu najlepszych materiałów), bo praca w domu niweluje koszty utrzymania salonu. A rzesy trzymaly sie prawie 4 tyg. Podaje numer do Pani Edyty - 666 115 711.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleeping beauty
na stronach biarbeauty.com znajdziecie dobre adresy, gdzie można zagęścić rzęsy metodą 1:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielecka
raz sie zdecydowalam, efekt super, dodaje uroku, ale co z tego jak za kilka dni zaczynaja wypadac razem z moimi do ktorych byly przyklejone, a to, co mnie szczegolnie zniechecilo, to 'przekrecanie' sie doklejonych rzes w rozne strony (np.nie do gory tylko w prawo od miejsca przyklejenia), wyglada...sztucznie, takze nie planuje doklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Zakopanem ktoś wie gdzie można przedłuzyc rzęsy metodą novalash lub extrem ? A może gdzieś w pobliżu? i czy nie zastanawiałyście sie czy na starosc wasze poprostu od tego wszystkiego nie wypadną? albo czy nie uzaleznicie się od tych rzęs tak bardzo ze nie bedziecie w stanie spojrzeć w lustro jak ich nie będzie? jak mam te wątpliwości i nie wiem czy gra jest warta świeczki, ale strasznie bym chciała je założyć i jestem na 75 % zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i czy Nouveau Lashes rózni się od novalash . odpowiedzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak! Przedłużanie rzęs jest super i polecam każdej dziewczynie, która się nad tym zastanawia! Moje spojrzenie jest nieziemskie bez spędzania przed lustrem kupy czasu przy szczotkowaniu, wydłużaniu, tuszowaniu i podkręcaniu rzęs. Zabieg ten robiłam w Warszawie w Studiu Kleopatra u Pani Magdy, która jest w tym rewelacyjna. Robi to tez metodą Xtreme Lashes, o którym widzę, że juzpisałyście i kosztuje zdecydowanie taniej niż gdzie indziej z racji tego, że robi je właśnie Pani Magda, która jest właścicielką i nie płaci za to innym kosmetyczkom tylko robi to sama. Możesz sobie na stronie salonu (www.studiokleopatra.pl) poczytać w jaki sposób to przedłużają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylka
Witam . Przedłużam rzęsy od roku , pracuję na produktach Nouveau Lashes i polecam usługę w domu klientki . Jestem certyfikowaną stylistką i swoje usługi wykonuję precyzyjnie . Mieszkam w Dąbrowie Górniczej . tel 604152849 Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylka
zapraszam do obejrzenia moich aplikacji ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaa87
Osobiście na swoje rzęsy nie narzekam, ale moja znajoma robiła en zabieg. Poszłam nawet z nią na wizytę i czekałam cierpliwie:) Robiła to w LaLumiere w Poznaniu. Zabieg kosztował ok. 250zł, ale przyznam, że warto było...naprawdę ona miała króciuteńkie rzęsy, których nawet tusz nie ratował, a zabiegi i owszem:) Także jeśli źle się czujecie ze swoimi rzęsami to wydaje mi się, że te 200 zł to nie duże pieniądze, a jeśli wybierzecie dobry, sprawdzony gabinet to efekt murowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronisz
ja takze jestem zainteresowana tymi sztucznymi rzesami jesli ktos ma jakis sprawdzony salon w plocku bardzo prosze o kontakt anulaw1@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapraszam na zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1. Z okazji Walentynek ceny PROMOCYJNE (do 12.II.)!!! Bądź piękna dla swojego mężczyzny, a przede wszystkim dla siebie! :) Zapraszam po szczegóły drogą mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać... Tereny, gdzie wykonuję przedłużanie rzęs: Warszawa Białystok Bielsk Podlaski i okolice Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×