Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokosowe ciacho

przedłużanie, zagęszczanie RZĘS

Polecane posty

Gość karcia22222
Dziewczyny! Robiłam jakiś czas temu rzęski, które poleciła mi moja koleżanka. Jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam sie takiego efektu, zrobiła mi Pani PIĘKNE RZESY. Bardzo dokładna, profesjonalna stylistka rzęs. Teraz tylko będę robiła u Niej. Wczesniej robiłam w innym salonie i była to tragedia. Polecam Wam salon Ocean Urody w Katowicach,ul Warszawska 38. Będziecie zadowolone. Mój Mąż nie może odwrócić wzroku ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnymi rzęsami używanymi do przedłużania są rzęsy firmy Noblelashes. http://noblelashes.pl Bardzo dobrze się na nich pracuję, są lekkie i nie obciążają naturalnych rzęs, efekt końcowy zawsze podoba się klientce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kąd macie takie informacje o cenach z kosmosu, moja koleżanka była na przedłużeniu rzęs i płaciła 150 zł a rzęsy trzymały się 2 miesiące,uzupełnianie zapłaciła 80 zł. Kosmetyczka jest naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zageszczalam rzesy w black pearl w krakowie i wygladaja bardzo naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bylam w tym salonie, naprawdę dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, piszę do Was, bo mam ogromny problem :( Robię sobie rzęsy (Minki) (kiedyś 1:1) a obecnie 2:1 od prawie roku. Ostatnio moja rzęsistka wypróbowała na mnie jakiś nowy mocny klej i mnie uczulił :( Myślałam, że to wina kleju, bo nigdy wcześniej nic się nie działo, ale ostatnio użyła już kleju dla wrażliwych oczu a mimo to moje oczy są spuchnięte, czerwone i łuszczy się skóra :( Czy to możliwe, że nagle uczuliłam się tak na amen? Nie mogę już więcej robić rzęs? Jestem załamana, bo za rok mam wesele i nie wyobrażam sobie, żebym poszła bez rzęs...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zageszczalam rzesy w black pearl i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic123
Od 7 lat na Stradomska 15 w Krakowie jest salon z tą usługą.Wielkie doświadczenie i jakość bardzo dobra www.studioesense.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma kosmetyczka wykonuje taki "zabieg" i bardzo chwali, wiadomo, jak robi to chwali, ale mi raczej mówi prawdę, bo wie, że ja i tak się na takie coś nie będe pisała, bo nawet henny nie dam sobie położyć mówi, że co ok. miesiąc trzeba rzęsy uzupełniać, zupełnie jak sztuczne paznokcie i jeśli są w miarę normalnej długości i grubości to nie wypadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa10
Ja kiedyś miałam uczulenie na płatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w Krakowie w Black Pearl, placiłam 290. Efekt rewelacyjny, wart swojej ceny. A salon polecam wszystkim Krakuskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam w Krakowie ale u Patrycji Deviron. Miałam zrobione 1:1 wydaje mi się, że efekty są wtedy jak najbardziej naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam tutaj www.evitaspa.pl wrazenia nieziemskie naprawde, no i do tego nie trzeba już się pieścić z tymi rzesami, a to spora oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 8 lat ten salon prosperuje w Krakowie.Swego czasu ja tam chodziłam na stałe i pare moich koleżanek.Widzę że dalej mają bardzo dobre opinie i nie zmienili lokalizacji StudioEsense Stradomska15. http://przedluzanie-rzes-krakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużałam rzęsy w black pearl w krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedluzalam rzesy w black pearl, polecam ten salon :) cennik maja na stronie internetowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze dziewczyny na forum ten pisza o black pearl. Przedluzam tam rzesy juz od kilku miesiecy, bardzo dobrze sie trzymaja i sa ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takie przedłużanie rzęs okazało się właściwie jedynym ratunkiem. Z natury mam bardzo słabe i rzadkie rzęsy a żadna odżywka niestety nie działała na nie tak jakbym chciała. Teraz są wreszcie widoczne no i jest większe oko. Jak ktoś jest z Gliwic to polecam gabinet Tutti Beuty www.tuttibeauty.pl. Tam to robią naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedłużanie rzęs nie jest bolesne, jest bardzo przyjemne :) uwielbiam to :) ostatnio byłam w bellezza w Kaliszu i wyszłam bardzo zadowolona. Rzęsy nałożone równo, nie odpadają, długo trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia65x2
Podsyłam ciekawy artykuł http://www.clarissesalon.pl/ w którym podają najlepsze rozwiązanie na zagęszczenie rzęs, zachęcam do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka z jabłoni
Mam wrażliwe oczy albo jakąś alergię, bo jak maluję rzęsy tuszem, to ciągle mi łzawią. :/ I dlatego właśnie zdecydowałam się na zagęszczenie rzęs. Byłam w salonie Strefa Piękna w Gliwicach i jestem mega zadowolona z efektu - wyszło bardzo naturalnie i już nie muszę używać tuszu do rzęs! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedluzalam rzesy w black pearl na ul szlak w krakowie. Sa bardzo trwale i sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedluzam rzesy w black pearl, profesjonalne wykonanie i cena przystepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata temu miałam rzęsy przedłużane metodą 1:1. Jaka jest teraz na czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaJulka
Ja chcialam tylko bardzo podziekowac za polecenie salonu w Krakowie. Wybralam sie do Black Pearl i rzeczywiscie zabieg wykonany bardzo dobrze i cena tez ok. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×