Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokosowe ciacho

przedłużanie, zagęszczanie RZĘS

Polecane posty

Gość gość
ja zawsze miałam słabe rzęsy i w końcu zdecydowałam się na przedłużanie. Mam teraz rzęsy z norki syberyjskiej i musze przyznać, że wygląda to bardzo efektownie i nie musze już tracić czasu codziennie na makijaż. Jeśli ktoś szuka dobrej kosmetyczki przedłużającej rzęsy w szczecinie, to warto wybrać się tutaj http://www.evitaspa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problemem były łamliwe i wypadające rzęsy i długo nie mogłam znaleźć sposobu jak o nie dbać. Wypróbowałam Regenerum serum do rzęs i mogę je z czystym sumieniem polecić, zapewnia regenerację rzęs na najwyższym poziomie (a tu trochę informacji o serum http://regenerum.pl/regenerum-serum-do-rzes/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że przedłużenie rzes jest super zabiegiem osobiście robiłam sobie w Salonie Gabriel w Pruszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno zagęszczałam w salonie Perfect Glamour we Wrocławiu http://www.perfect-glamour.pl/ i wyszło pięknie. Mam rzęsy jedwabne, delikatne i śliczne, aż sama się nie mogę napatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam tak, że nie powinnyście sugerować się niską ceną w "salonach". Ja poszłam do salonu na przedłużanie rzęs z polecenia, ale moja kolezanka trafiła na facebooku na dziewczyne (oczywiscie super cena) która miała piękne zdjęcia na profilu, a to co jej zrobiła to koszmar!!! Posklejane, grube i uwieraly, no tragedia. Stylistka z mojego salonu zdjęła jej to na szczescie tego samego dnia i założyła nowe. Bez porównania.. Czasami lepiej dołożyć więcej ale mieć dobrze zrobione. Ja chodzę do salonu elegante na woli. Do mojej ulubionej Ani. To jest właśnie ważne, żeby jednak wybierać miejsca z polecenia. Przeciez my za to tak naprawdę płacimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metafinka
moim zdaniem jakość i efekt rzęs zależy w dużej mierze od umiejętności kosmetyczki, ja robię już od jakiegoś czasu rzęsy w Magic Visage, jestem bardzo zadowolona z efektu, dziewczyna bardzo dobrze robi rzęsy, jest perfekcyjna, dlatego do niej wraca, cenowo też jest dobrze jak na warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy możesz jeszcze napisać ile kosztuje tam pierwszy zabieg przedłużenia rzęs a potem uzupełnianie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metafinka
pierwszy zabieg zakładania rzęsy jest droższy, każdy kolejny jest tańszy, uzupełnianie jest tańsze. Poza tym cena też zależy od tego jaką metodą będziesz zakładać rzęsy, ja w magic visage nie uzupełniam często rzęs ponieważ dziewczyna robi je na tyle dobrze, że nie muszę często chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziksin
dziewczyny z visage robią porządnie ja robiłam na ślub przyjaciólki jak byłam świadkową w lato, strasznie się bałam że odpadną bo wiecie lato upał. Ale chyba jedna mi spadła przez tydzien. dla mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo dziewczyn chwali ten salon magic visage, możesz powiedzieć jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze przedłużam rzęsy w salonie Bonzai SPA. Cena zależy od ich długości, a uzupełnienie później też od ilości tego wypełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam w Krakowie w profesjonalnym salonie, jestem bardzo zadowolona, balam sie ze to obciazy moje rzesy, ale poki co sa w dobrej kondycji. Krakuskom polecam salon Black Pearl! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
ja z kolei robiłam rzęsy u Estery w Magic Visage, też w stolicy, salon jest w Śródmieściu, a ceny są naprawdę spoko, poza efekty są super więc jestem jej stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinak111
Ja robilam ten zabieg jakis czas temu i polecam, duzo czasu oszczedzam na makijażu ;) Tyko najwazniejsze, to znalezc dobrą kosmetyczkę. jesli tos jest z Krakowa to polecam salon Black Pearl przy Królowej Jadwigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karro90
Przedłużać rzęsy zaczęłam kilka miesięcy temu i dzisiaj już nie wyobrażam sobie przestać;) Moje własne rzęsy są bardzo krótkie i słabe a dzięki przedłużaniu w końcu mam piękne, gęste włoski:) Ja korzystam z usług kosmetyczki w Warszawie - http://makijazpermanentny.warszawa.pl/ i jestem bardzo zadowolona, profesjonalna usługa i fantastyczny efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zdaje się nawet jednodniowy kurs - zdecydowanie wystarczy, nauczą was w ten sposób, do wszystkiego przygotują. Nie twierdzę, że zrobią to natychmiast - sama musisz ćwiczyć, trenować, tak aby było widać efekty twojej pracy. To chyba proste, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam tego zabiegu...Piekły mnie po nim oczy,a sztuczne rzęsy wypadały z moimi naturalnymi :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w Poznaniu w Tajemnicy Urody przedłużano rzęsy metodą objętościową i byłam bardzo zadowolona. Za tydzień właśnie wybieram się jeszcze raz to dam znać jak poszło. Cena około 120zł więc myślę, ze adewkatna jak sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i zdrowe podejście do tematu - to jest proste szkolenie, jednodniowe. Trochę treningu i na spokojnie po tym wszystkim będziecie w stanie pracować w zawodzie. Ale nie spodziewajcie się, że nagle z niczego zrobi się idealnie. Ta technika jednak wymaga precyzji i umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux ma proste szkolenie z tego zakresu i akurat z tym się zdecydowanie zgadzam. Lepiej zrobić je właśnie u nich i wykonywać to samodzielnie. Jeśli będziesz dobra, to pewnie szybko znajdziesz na to klientki. Jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedluzam robie metode 3D i płace 150 zł uzpelnienie 100 zł Profesjonalnie i starannie. Dziewczyny a wasze stylistki myją wam rzęsy? Zwracajcie na to ogromną uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Ja ostatnio ciągle chodzę do jednej kosmetyczki, która przedłuża moje cienkie rzęski. Efekt jest na prawdę SUPER i przede wszystkim wyglądają naturalnie (jest dużo zdjęć do oceny efektów na fejsiku). Polecam, choć czasem nie łatwo o termin :) :) :) https://www.olx.pl/oferta/przedluzanie-rzes-11-okolice-ikea-bronowice-pradnik-bialy-CID619-IDmpS5g.html#fe9ba75c2a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×