Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

witam panie ;) Mmiirreellaa wszystkiego co naj naj, zeby nie bolalo :) bo nawet jesli sie odchodzi na wlasne zyczenie, to zawsze mozna troszke tesknic:) Odezwij sie jeszcze :) A ja woskuje a czasem depilator, no ale po wosku, to slabszy wlos, niz po depilatorku :) Link i tak sie przyda, bo moze w koncu sama sie wywoskuje bez uszczerbku na zdrowiu, bo juz sie kiedys skrzywdzilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Witam Wszystkich Dziewczyny zapracowane chyba i zaczynają pisać bardzo późno.pozdrawiam pracusie. Miirreellka mam nadzieję że nie zmienisz zdania jak zaczniesz tęsknić, ale w karju powinno być łatwiej przetrwać.Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
ZA CHWILKĘ WYJEŻDZAM NA ŚWIĘTA. - więc ŻYCZĘ KAŻDEMU Z OSOBNA SPEŁNIENIA MARZEŃ, SPKOJU, MIŁOŚCI, ODPOCZYNKU I NADZIEII. WIOSNA TO SŁOŃCE I RADOCHA- NIECH TAK BĘDZIE ZAWSZE. dziękuję za fajne i przyjazne teksty. całuję serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Zycze udanych oraz pelnych radosci i spokoju Swiat Wielkiej Nocy :) No i zeby tesknota nas nie zameczala :) Spelnienia marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_a6
Wesołych Świąt dziewczynki :):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego z okazji Swiat kobietki, zeby kazdy dzien byl jak pierwszy dzien wiosny, duzo usmiechu, radosci i milosci... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik, a propos sms darmowych to ja dostalam link do strony, ktora podobno oferuje sms-y za darmo takze za granice..zobaczymy czy to dziala..podaje linka jesli chcecie sprobowac www.crickee.com strona jest chyba francuska, ale jest tez ang. wersja pzdr🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Dziękuje bardzo, zaraz wypróbuje... Zyczę wam drogie dziewczeta, abu marzenia sie spełnialy... a te Świeta oraz wszystkie inne dni w roku były pelne miłości... . A jeśli chodzi o Turecki akcent tych Świąt to...własnie zarezerwowałam bilet do istanbułu... wiec nie ma juz odwrotu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlpiNKA
Cześć =) Bardzo chciałabym porozmawiać troszkę od czasu do czasu z innymi dziewczynami na temat tego, jacy są Turcy... Najchętniej posłuchałabym, co mają do powiedzenia osoby które mają Turka za męża, lub też po prostu z Nim żyją... =D Będzie mi bardzo miło, i będę wdzięczna jeśli któraś z was podzieli się ze mną swoim doświadczeniem...Z góry wielkie dzieki! moje GG to 10884701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlpiNKA
Yavrum, teşekkürler! Właśnie się tam przenoszę...:):) Miło było tu gościć przez chwilę! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mozesz sie podzielic na tu i tam :P tu tez sa dziewczyny "pomieszkujace" pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
Alpinka napisz jakie Ty masz zdanie i co Cię spotkało w związku ze znajomością z Turkami. Może coś fajnego?ciekawego? Pozdrawiam po Świętach, wracamy do rzeczywistości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ;) Jak sie macie po swietach ??? Ja mialam sie swietnie, ale chyba sie czyms zatrulam i od rana nie moge nic jesc :( 3majcie sie cieplo, pogodka dzis super, az by sie chcialo zaszalec ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze juz sie wykurowalas madzik? dziewczyny chyba jeszcze nie odnalazly sie po swietach:) slonko swieci a mnie marza sie jakies wakacje nad morzem mm:) pzdr wszystkich pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum oj tak wakacje i morze, a najlepiej wiemy jaki kierunek obrac i jakie morze moze nam przyniesc duzo radosci hehe ;) Ja juz sie czuje znacznie lepiej, a pogoda nastraja mnie swietnym humorem Pozdrowionka i udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Witam was dziewuszki serdecznie :) Widze, ze tu trche przycichło... . Ehhh jak mi sie juz marza wakacje :) tymbardziej,ze 18czerwca lece do Istanbułu :) juz nie moge sie doczekac :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY ;) co tu taka cisza ostatnio??? No i ciekawe co sie dzieje z Tatlim? Asik pewnie juz odliczasz dni, bo w sumie do czerwca nie az tak daleko ;) Pozrowionka i zycze udanego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
ale ciężary czekają mnie w tym roku. rozsądek mnie gubi.myślimy z moim Lubym co tu robić w tej Polsce jak On zamiszka ze mną.ciężki okres przed nim w szczegolności.czy słyszeliście o jakiejś pracy? On nie zna jeszcze polskiego - ciężka sprawa,co?rozważamy tyle sytuacji i wszystko pod górkę. cieszę się że zdecydował się na zamieszkanie w Polsce ze mną ale jak pomyślę o tych wszystkich problemach to aż strach.brakuje mi czasami szaleństwa i spontaniczności w tym wszyskim,bo analizujemy za dużo ale kurcze życie takie bywa poplątane.pozdrawiam Was-może jakieś pomysły na pracę, naukę języka macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie robotek, podziwiam Was i Wasza odwage cywilna:) najwazniejsze, zeby szybko zaczal sie uczyc jezyka, teraz praktycznie w kazdej wiekszej szkole jezykowej jest polski dla obcokrajowcow-widocznie juz zrobil sie u nas na to rynek(np. w Empiku jak pamietam byl..) z praca ..to zalezy co Twoj luby chcialby robic i co umie...Najlatwiej to chyba byloby otworzyc wlasna firme, jesli macie jakis pomysl. Niektorzy np. zajmuja sie sprzedaza tureckich ciuchow na poczatek..Chociaz zdarzaja sie oferty dla osob znajacych turecki, polukaj sobie na forum polonii tureckiej http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35082 w kazdym razie zyczymy Ci powodzenia i wytrwalosci:) madzik, to chyba wiosna i wszystkich wymiotlo na majowki :D udanego startu tygodnia, ja wracam do roboty.. 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wietrze
Bardzo tutaj landrynkowo jak się o tych Turkach czyta, ale ja zaliczam się do tych osób, które poznały tego przysłowiowego. W związku z tym, że pracujemy ze sobą, jestem zmuszona go jednak oglądać. Ale mam już dość. Bo oczywiście jestem tylko kobietą, lepiej by było jak bym wyszła za mąż bo do tej pracy się i tak nie nadaje. Na wszytskim to ja się oczywiście nie znam, większość rzeczy, które robie jest oczywiście źle. W tym samym czasie jestem piękna i seksowna. Pomimo tego, że 5 minut wcześniej usłyszałam, że mam tego nie jeść bo jestem za gruba i jaka to ja gruba będę kiedy wyjdę za mąż. Najpierw przychodzi i opowiada mi najokrutniejsze i nie przyjemne rzeczy o mnie oczywiście, choć znamy się krótko. A kiedy się wściekam jest zadowolony bo wtedy jestem jeszcze bardziej seksowna. Po jakimś czasie przeprasza a po jakiś czasie znowu zaczyna. Wykończy mie ten Turek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wietrze powiedz mu, zeby Cie przestal wnerwiac bo mu przestrzelisz stopy....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
wietrze - on raczej ma problemy sam ze sobą, nawet nie z racji tego, że jest turkiem :-), taki świr po prostu jest od urodzenia. pełno ich chodzi po świecie. yavrum, uważasz że to szaleńtwo ? słucham wszystkich opinii i czasami podtrzymują mnie na duchu a czasami dołują do bólu. myśleliśmy o jakimś wspólnym biznesie właśnie w Polsce (kebaby odpadają :-) ), co prawda ja mam pracę ale bardziej z myślą o Nim trzeba by miec cos swojego. W Turcji chyba bym nie miała większych szans na prace albo zaaklimatyzowanie. echhhh, ciekawe co zwycięży rozsądek czy uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
ciekawe czy Mirella wróciła do Polski i została?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotek naprawde nie wiem jaka jest lepsza opcja...sama chcialabym to wiedziec. w moim przypadku to chyba bylaby Turcja, bo moj luby ma tam dobra prace. a potem..moze byc roznie, w gre wchodza rozne kraje:) nie mam zamiaru Cie zniechecac bynajmniej, raczej mam nadzieje, ze Wam sie uda i dodasz nam wiary, ze to jest mozliwe. w Warszawie zyje duzo Turkow i jakos sobie radza, nie tylko w \"kebabach\". w Krakowie tez jest kilku..natomiast w Turcji mamy szanse pracowac w turystyce, co nie kazdemu odpowiada, albo np. uczyc jezyka...najwieksze szanse to chyba Istambul..Najtrudniejsze poczatki potem z gorki:D tak wiec trzymama kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
dzięki yavrum, na razie trza chyba modlić się o wytrwałość. nie mam zbyt wielu znajomych którzy są w stanie mnie pocieszyć a wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×