Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

Gość robotek
Oh God ile to kilometrów..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
A dziękuje :) Jestem pewna, ze tych miłych będzie więcej niz tych mniej.. . A rzeczywiście kawałek drogi do Adany jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Ehh... A zanim ja się do mojego turka dostane na dobre to tyle załatwiania... Przeklęte wizy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
A nie wiedziałam, że jedno małe pytanie tak ożywi topic :). Spytałam się w sumie z czystej ciekawości bo finish mojego związku był taki, że on ma w Turcji swoją lady o czym oczywiście zapomniał mi powiedzieć :) kochany nieprawdaż. Gęsto się tłumacząc, że on w swojej religi może mieć 4 żony, a ja oczywiście nie rozumiem. I tak z ciekawości w sumie pytam bo wiem, że koran pozwala, prawo w Turcji zabrania, ale jak jest na prawdę. Ale nie rozumiem dlaczego na tym forum czasem tyle agresji jak ktoś źle wypowie się na temat turków cz Turcji. Ile ludzi tyle opinii, a czasami warto wysłuchać co inni mają do powiedzenia. A jak to forum czytam to wy owszem zakochane, ale z klapkami na oczach. Też się z niezbyt pochlebnymi opiniami na temat Turków spotkałam, ale jak na razie te wszytskie mity i legendy są obalane. Sama weryfikuje jak jest naprawdę. Mówiąc na kogokolwiek dzikus i brudas niezbyt o tej osobie dobrze świadczy, ale to wolny kraj i forum publiczne. A to, że akurat wy dobrze trafiłyście to świetnie. Ale niektóre dziewczyny są bardziej romantyczne niż rozważne. Czasami trzeba im zapalić im czerwone światełko. do szatynka - prosiłabym o jakieś konkrety sytuacji, a nie tylko, że obracasz się w ich towarzystwie :) no opowiadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Madzik... Nadal nie wiem co jest grane hehhehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...fajną tu macie atmosfere....tak dalej:Dmój byly też był Turkiem, ale mimo to że nam nie wyszło myślę o nim ciepło i życzę mu szczescia...kochany był ale niestety nie było nam po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
JENYYYY :( Ja bym nie mogła mojego stracic... KONIEC ŚWIATA ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki >>> ja nie mam nic przeciwko kolejnym osobom, ktore chca przekazac dobre rady, bo sie czegos zlego nasluchaly, no ale bez przesady, zeby ktos wyzywal mnie od pustej , albo pod towary eksportowego, a dodatkowo obrazal moj zwiazek. Ja nikomu nie mowie, ze jest nienormalny, bo jest z polakiem, nie nazywam kogos brudasem nawet jak nim jest (chodzi mi o higiene osobista, a nie o nacje). Wierz mi lub nie, ale ja sie dosyc nasluchalam takich tekstow o rutkowskim, o zamykaniu w domu o biciu itp., nie mam rozowych okularow, bo sama od poczatku znajomosci doszukiwalam sie na sile wad u mojego mezczyzny. Poprostu znam jego podejscie do zycia i do kobiet, on traktuje kobiety na rowni z facetami i mam dosyc takich jak niebieskooka, ktorym sie wydaje, ze wszystko wiedza, a pewnie ogladala w tv jakis program i juz mysli, ze wie wszystko o turkach i jeszcze nazywa ich dzikusy. Przeciez to tacy sami ludzie jak my, tez czuja i tez cierpia i tez kochaja. Poza tym na wstepie topicu bylo napisane, ze to temat dla tych, ktorzy maja lub mieli stycznosc z turcja i turkami, a ta dziewczyna najwyrazniej miala znikomy. Jesli przeczytasz wszystkie posty, to zobaczysz, ze my nie jestesmy takie agresywne, jak Ci sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Ja miałam z nimi dużą styczność i lubie ten naród ( aczkolwiek nie wszystkich- ale to normalne) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Jesli ktos dobrze zaglebil sie w tresci tego topiku to przy dobrej interpretacji tekstu powinien zrozumieć, ze juz na samym początku podziękowałysmy wszystkim "zyczliwym " za ich rady... a temat nie dotyczy tego, zeby ktoś nam uświadaiał jakie to my jestesmy głupie i naiwne... a miał byc miejscem wymiany miłych doświadczeń i wspierania sie nawzajem w trudnych chwilach rozłaki... ale chyba niektórzy nie umieją tego uszanowąc... no cóz, trudno... mówimy o innych narodach a najpeirw powinnismy chyba spojżeć na siebie i szukać wad w nas samych zanim będziemy oceniać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Mojemu turczątkowi jest bardzo przykro jak słyszy "turasy brudasy" itd :( Tak samo jak mi jest przykro gdy słysze "polak złodziej i pijak" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
Tez się nasłuchałam, ale potem miło zaskoczyłam :). 99% rzeczywistość okazała się inna. Stereotypy są powrzechnym zjawiskiem. Ale, że zmienie temat to jak napisać po turecku dont worry be happy? Turecki łatwy nie jest, znalazłam już kilka fajnych stron: http://www.xs4all.nl/~iamback/turkic/index.html http://www.internetpolyglot.com/polish/lesson-4004901050 ale nic z tego nie wiem. o co w tym chodzi? Ktoś mi to łopatologicznie wytłumaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytalam sie mojemu facetowi, a wiec pisze sie to tak : üzülme,mutlu ol mam nadzieje, ze sobie nie zartuje dowcipnis jeden ;) ale mysle, ze nie tym razem. Lopatologicznie to ciezko, bo ja sama jak sie czegos zdolam nauczyc (a jest tego niewiele), to tylko dlatego, ze moj luby mi to kilka razy powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizette
witam :) Mój facet też jest Turkiem , mieszkamy ze soba i chcemy wziąć ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
A mój Turek mnie dziś wkurza, ale normal :P Raz na jakiś czas tak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizette
a czy wasi faceci są muzułmanami czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Mój jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizette
mój własnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Mój mnie dziś wkurza :( Gadaliśmy o wizie dla mnie... Nagle net się popsuł mu... I od tego czasu dostałam jednego głuchacza... I teraz ma wyłączony telefon... Zabije go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
Ehiii üzülme,mutlu ol dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Ehhh... Zawsze jest między nami idealnie... Co się dzieje :( Gadałam z jego przyjacielem który obok niego mieszka, ale tamten nic nie wie, bo wyjechał i nie może go widzieć...A mój ma i tak kom wyłączony :( ... Jeny, dlaczego faceci nigdy nie rozumieją jak kobieta się martwi?! A gdy ja nie odpowiedziałam mu raz na sms-a to srał metą i przeżywał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie nie przejmuj , moze ma jakies zaklocenia, a nie wylaczony kom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Takie ma zakłócenia, że nawet maila nie może napisać :( JA MU DAM ZAKŁÓCENIA!!! Ostatni raz mi tak robi, ale go wytaśtam... Za jakąś delikatną część ciała!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie badz taka brutalna, mozesz wyciac taki sam numer hehe ;) poklociliscie sie czy co??? Moj wlasnie poszedl spac, ale tez byl troche niepocieszony, ze zamiast z nim rozmawiac, to ja na kafe sie udzielam ;) no ale na szczescie sie nie zlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Wcale się nie kłóciliśmy... Jedynie wczoraj przed rozstaniem mówiłam mu, że płacze, bo mam dość tych wiecznych formalności... Ale to nie była kłótnia.. Żaliłam mu się tylko. Net mu się psuł wczoraj NON STOP... I w końcu się wyłączył zupełnie... Wiem, że on teraz nie ma kasy na komórce więc dał mi tylko głuchego... Potem wyłaczył tel..I do dziś ma wyłaczony :( Bez sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Do dziś zero informacji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Ehiiii... nie martw sie, napewno znajdzie sie jakies logiczne wytłumaczenie na to co sie teraz dzieje... a może internet mu nie działa, a komórke utopił w WC? kto wie.... napewnow szystko sie wyjasni, głowa do góry ;) Ja wiem o moim teraz tylko tyle, ze smiga gdzieś stateczkiem po morzu śródziemnym płynąc z Grecji do Tunezji... takiemu to dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
sympatyczne poruszenie na forum. Witam wszystkich. Anizette napisz coś o Was, Twój ślub to plany czy coś już poczyniliście w tym kierunku? Gdzie mieszkacie w Polsce czy w Turcji? Czeka mnie załatwianie rwnież takich spraw więc interesuję się szczególnie tymi chorymi papierkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×