Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tatlim

Blask Turcji...

Polecane posty

witam was kochane.... wracam na forum jak zwykle z wyrzutami sumienia... iscie corka marnotrawna ;))) widze, ze przybylo nam troszke fundamentalistek... moze i lepiej, naczej byloby nudno, juz dawno nie slyszalam, ze bede po slubie regularnie dostawala w pysk i szla 4 kroki za lubym, niosac torby z zakupami... fajnie wrocic na ziemie ;))) cholera ja troszke czesto nie dosalam obiadow, wiecie czy za to tez bija??? a moze ja jestem masochistka he he... taka utajniona... moje fruedowskie "ono" pragnie by jakis mezczyzna znecal sie nade mna psychicznie i fizycznie ;))) do tego trzeba turka... polak nie nadaje sie na meza macho... za malo cukru w cukrze poki co ja sie ucze... moze niedlugo maz mi zabroni, wiec carpe diem... bo potem z tuzinem dzieci moze byc trudniej... pieluchy i garki... swietlana przyszlosc... staram sie tez regularnie \"bywac\" na roznych imprezach, potem z chustka na glowie moge najwyzej zaimponowac w tureckim warzywniaku ;))) az sie boja co moj kochany powie na moja sukienke, dekold jest troche gleboki... w razie czego uszyje sobie taki bilay namiot, jak kobiety talibow... przeciez w tym takze mozna fajnie do slubu wygladac... poznalam w miedzy czasie jego 5 innych zon i 3 kochanki... wszystkie bardzo sympatyczne, choc troszke zastraszone... to dobrze swiadczy o jego meskosci... ma moje slonko ikre... w sumie to nie takie zle, mozna miec czas zeby od siebie odpoczac, jesli sie widzi co 5 dzien ;))) a i dla dzieci praktyczne, jak sie beda wychoywac w takim prywatnym przedszkolu z rodzenstwem (5x12)... o jejku jej.... przepraszam, ale mi slonko dogrzewa i humor dopisuje... moje wielkie tureckie wesele :))) bedzie wesolo pozdrawiam serdecznie wszystkie "masochistki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehiii
Mój się już odezwał... Jak myślicie... Ile zapłace za wize? On mnie zaprasza... Ale ile ta 3-miesięczna wiza może kosztować? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys czytal/ czytala, to dotyczy to islamskich fundamentalistow, a nie normalnych wyznawcow islamu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placilam za wize 10€ , i nie bylo zadnych zbednych formalnosci, dostaje sie ja od reki na lotnisku, taka naklejka do paszportu... a wiec bez stresowo ;))) w polsce tez rzadza fundamentalisci i jakos nikt szumu nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheh ale sie usmialam! zrobilo sie ciekawie...Pozdrawiam Was uparte fundamentalistki i cierpietniczki! lopata tu Wam wiedze nakladaja, a Wy dalej nic! :D niektorzy tak bardzo sie staraja uzmyslowic nam nasze nieszczescie, ale wyglada na to, ze to Oni sa bardziej poszkodowani przez zycie niz my.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yavrum sloneczko w koncu sie pojawilas ;) Az sie za Toba stesknilam ;) Co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakkaka
Allahyma binlerce kez cok tukur ki "Mutluyum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik, w porzo :P jade na weekend do przyjaciolki w gory, bo potem wiesz...harem+kierat, wykorzystuje ostatnie chwile:D a u Ciebie?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja poki co siedze w domciu i szukam ciekawej i powiedzmy dobrze platnej pracy, ale cienko mi idzie ;) Zastanawiamy sie z moim \"oprawca\" nad ewentualnym spotkaniem w najblizszym czasie, ale poki co to jeszcze nierealne. Poza tym to przygotowuje sie do bycia podnozkiem i slugusem ;) no i testuje tez pudry maskujace since hahaha bo niedlugo moga sie przydac, zaznajamiam sie tez z jego zonami, bo w koncu trzeba bedzie wejsc do rodziny bez zgrzytow ;) no i humor mi dopisuje :) :) :) Pozdrawiam serdecznie i zycze udanej wyprawy. Jakbym sie wybierala w Twoje rejony, to dam znac, moze sie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D o puder zapytaj jego zony, juz one Ci doradza hehe no, to czekam na dobre wiesci, daj znac jakbys byla w okolicach, nalepiej w weekend, to wyskoczymy na nasze ostatnie piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKAKAKAKA
Zapomniałam zapytac jeszcze o co mi chodzi :) co to znaczy? :) Allahyma binlerce kez cok tukur ki "Mutluyum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allahıma binlerce kez çok şükür ki,mutluyum 1000 thanks to my god,i m happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
No i skończyła się męka :D matura za mną ... huuurrraaaa wolność... teraz tylko moge się zastanawiać czy zdame "egzamin" przed rodzicami Tolgi:D ... którzy z tego co mi dobrze wiadomo chcą go ożenic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, gratulacje!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 co do rodzicow, to sie nie martw..najtrudniejsze za Toba, a ozenic, to chca wszyscy, a zwlaszcza tureccy rodzice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE z maturki ;) No co do rodzicow, to fakt, mojego tez chcaz ozenic, juz nawet kiedys mu probowali znalezc kandydatke na zone hehe No ale teraz ma mnie, a do slubu i tak mu sie nie spieszy hehe co za facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik...
Tolga ostatnio mi opowiadał, ze jego rodzina od jakis 2 lat szuka mu kandydatki na żone... :D bo on jak to marynarz widocznie się od tego troche miga... :D... podobno powiedział im, ze znajdzie sobie żonę za granicą :D hehe i pewnie dlatego tak bardzo jego mama i sostra chcą mnie poznać... strach sie bać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie gratuluje egzaminu dojrzalosci :))) oby nastepne byly rownie pomyslne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robotek
allahıma binlerce kez çok şükür ki,mutluyum (I thanks my Allah thousands times that I am happy) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selik
Witam Girls! Dawno nie pisalam, ale sledze wpisy dosc regularnie i ciesze sie, ze wiekszosci z Was super sie uklada z Waszymi Turkami:):):)3mam kciuki! Asik, gratuluje matury i zycze, zeby ten nastepny EGZAMIN DOJRZALOSCI tez poszedl tak smooth:) CO do mnie, to niestety, ale rozstalam sie ze swoim Kochaniem! na szczescie w bardzo przyjacielski i kulturalny sposob! Dziwnie, ale dalej oboje za soba tesknimy.... Niestety, /ale za to tez go na swoj sposob podziwiam!!!/ On jest bardzo oddanym Muzulmaninem i nie potrafi do konca zrozumiec, ze ja nigdy nie zmienie wiary. WIem, ze nie musze i On tez to wie, ale niestey ten argument do Niego nie trafia. Mysle, ze to tez presja rodziny, ktora przyjelaby mnie naprawde z otwartymi ramionami, ale pod warunkiem, ze przeszlabym na Islam...co z mojej strony nie wchodzi w gre. Nie dlatego,ze sie boje Islamu, jestem uprzedzona czy cokolwiek innego....po prostu nie potrafie sie zresetowac! Nie udalo nam sie niestety pokonac tych roznic religijnych, ale i tak zawsze bede go szanowac,za to jak dobry i kochany byl dla mnie i nigdy tego nie zapomne! Wszystkie pudry maskujace do dzis leza nietkniete;P pozdrowionka!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu rodzice tez szukali kandydatek, ale narzekal ze same \"duze\" mu znajdowali hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey selik przykro mi, ze sie skonczylo, zwlaszcza, ze bylo dobrze, ale...zawsze jest jakies ale. Mam nadzieje, ze moj facet nigdy mnie nie poprosi o cos takiego, bo inaczej nasz zwiazek zakonczy sie tak samo pzdr. i trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane
Daha cok sozlukten ararsyn anla. ayny cocuk gibi sin tedy hala damadymda bir tek dilegim var Multu ol yeter Kochane co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane
co znaczą te zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane
jeszcze tebrik ederim. :) bedę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co znacza, ale wejdz na forum gazeta pl i popros kogos, bo tam jest dzial z tluaczeniami :) Chyba, ze inne dziewczyny wiedza Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane
çatlasan da patlasan da cevep yok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawosci Kochane, w jakim jezyku sie porozumiewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
you most search on dictionary, understand, you like a child i remember the taste i\'ve got only one wish be happy, thats enough there is no answer to me, hehe you can not say anythig.. (we say this sentences when we are trying to make angry someone )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochane
w angielskim, tylko ja teraz troche cwaniakuje rozmiesz :) musi byc po mojemu :) dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×