Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

saba321 gdzie to przeczytałaś? niech mnie nawet nie denerwują.. dla każdego każde tabletki są inne.. i jak już są.. to niech już będą.. mi podpasowały idealnie - brak jakichkolwiek skutków ubocznych.. i później mam je znowu zmieniać i szukać tych odpowiednich tylko po to, że komuś się odwidziało? bezsens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba321
w innym dziale tematycznym, ze tak powiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saba321 nie mogę znaleźć.. mogłabyś skopiować adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba321
to tylko wyrwane z kontekstu,opinia jakiejs dziewczyny, słyszała o tym w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadeX
aurinko5---> tak też właśnie pomyśleliśmy ale było już za późno, wzieła tabletke. Byłem z nią dzisiaj u ginekologa i powiedział, żeby narazie odstawić tabletki i zacząć znowu je brać w odpowiednim momencie ;] Wogóle coś zaczął wkręcać, że ona może być w ciąży heh co jest oczywiście nie niemożliwe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaga
dziwczyny jestem w 18 dniu. cały czas bolą mnie piersi i czas od czasu mam takie bolesne skurczebrzucha jak podczas okresu, czy to normalne? odpowiedzcie bo już shizuję że to ciąża bo wiem że takie objawy mogą wskazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
aaaaaaga--------->jeśli stosujesz się do wytycznych w ulotce to nie ma możliwości abyś była w ciąży. A działania niepożądane mają prawo wystąpić. Nie popadaj w paranoję.Wybierz ten blister do końca i spokojnie czekaj na okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26Wis
Cześć dziewczyny !! ja zaczęłam brać tabletki tydzień temu... zdecydowałam się na taką antykoncepcje przede wszystkim dla poczucia bezpieczeństwa przed wpadką , a poza tym zależy mi na poprawie cery , słyszałam że Yasminelle dobrze wpływają też na cere i włosy bo od jakiegoś czasu ( ok. roku ) pojawił się na mojej twarzy trądzik ... czy któraś z Was też ma taki problem ?? i czy po Yasminelle nastąpiła poprawa ? ja biorę dopiero tydzień i jak narazie nie widzę znaczących zmian......czy to za krótko żeby coś się poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaa
dziewczyny yasminelle sa najtansze w aptekach KWUATY POLSKIE dzis sie pytalam i tam kosztuja 33 zl... a ja kupilam w iinej tydzien temu za 44 :/ wiec poszukajcie tej seici u siebie w miescie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
26Wis-->niestety ja po przeczytaniu ulotki sie troche zalamalam, bo skutkiem ubocznym moze byc wlasnie tradzik...a ja sie z nim mecze juz od lat..bralam niedawno antybiotyki i wszystko wrocilo do normy ale jak przez te tabletki mi znowu beda tak wyskakiwac syfy ech... ale kazdy reaguje inaczej mam nadzieje, ze bedzie okej..ja biore 5 dzien i jak narazie nie ma zle(nie wliczajac hustawki nastrojow i ciaglych dreszczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
niestety w Katowicach nie slyszalam o takich aptekach...ja kupilam za 45 zl na zamowienie i dlatego kupilam w tej aptece (choc wiem ze w innych sa tansze) poniewaz moge nastepne opakowanie kupic kiedy bede chciala a w innych musialam odrazu dwa opakowania wykupic...a to nie maly wydatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też pani gin poleciła yasminelle m.in aby poprawić cere ale powiedziała że trzeba będzie poczekać nawet 2 lub 3 miesiące. kupiłam sobie cynk organiczny za 8 zł. pisze aby brać jedną dziennie. ja borę 2 i naprawdę pomaga, a myślę że i 3 by nie zaszkodziło jeśli ten trądzik jest duży pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Co do trądziku:)ja nigdy nie mialam a po Yaminelle MAM...paranoja..kazda reaguje inaczej na tabl.antykoncepcyjne...ja myslalam na poczatku ze organizm sie przyzwyczaja..ale 3 miesiace i pogarszajacy sie stan skóry to nic fajnego....Dostalam inne tabletki...Bye bye Yasminelle...Gdyby nie ten tradzik napewno bym ich nie zmienila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
hejwszystkim--> niestety mi takie rzeczy nie pomagaja.....tylko antybiotyki daly rade :/ dlatego sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
ja to bym szczegolnie chciala zeby ta moja cera taka tlusta nie byla i zeby mi sie twarz nie swiecila...bo to jest okropne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, to znowu ja :0 mam pytanie. Jestem w polowie 4 opakowania, czy któras z was tak miala ze od 4 opakowania dopiero zaczala odczuwac skutki uboczne typu nudności, bole nog, glowy, wyskakujące pryszcze (to juz od polowy 3) na dekoldzie np... ?? moze dobre te tabletki ale sie okaze ze na krotka mete?? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
z tego co mi moja ginekolog powiedziala to wszystko ma sie unormowac do 3 miesiecy....wiec chyba to niepokojace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluŚś
hej.. ja dzis zaczelam brac Yasminelle.. trcohe sie boje skutjkow ubocznych, bo jestem wysoką ale wage tez swoja mam.. bo przy 177cm wzrostu waze 70kg i niestety ale mam tendencje po Tatusiu do tycia.. dlategio pilnowac musze strasznie wagi, a wiem ze po tabl. anty.. w wiekszosci przypadkow sie tyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
z tego co mi wiadomo to po tych raczej nie zgrubniesz...z tego co czytam to dziewczyny pisza,ze po nich predzej spada waga..i trzeba nawadniac organizm..gdyz sa moczopedne;p u mnie sie to sprawdza heh;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluŚś
aha, no dzieki zobaczymy jak to bedzie.. ale jak narazie to mnie wsyztsko swedzi ale to chyba dlatego ze jestem przewrazliwiona i naczytalam sie na innych forach o swedzcej skorze..:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
hehe..a ja mam straszne hustawki nastroju...niech to minie bo juz wszyscy maja mnie dosyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkasto
Słuchajcie dziewczyny mam pytanie.. wiem, ze wszystko opisane jest w ulotce jednak chciałabym sie i tak was zapytac. Jestem w trakcie brania 3 opakowania tabletek Yasminelle i gdy kocham sie ze swoim chłopakiem to prawie za kazdym razem robimy to do konca jakos tak sie zaczeło od tego opakowania. Jeśli nie przegapiłam zadnej tabletki ani nic takiego to nie mam powodów do obaw??? Prosze o szybką odpowiedz. Z góry dziekuje:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
no po to one sa zebys nie miala w takich chwilach zadnych obaw (ale rozumiem Cie);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkasto
Dziekuje Madziu:* czyli moge dalej robic to bez obaw?? bo jakos nie spieszy mi sie by zostac mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postuluje nadal o wasze zdanie e tej sprawie;) : Hej dziewczyny, to znowu ja :0 mam pytanie. Jestem w polowie 4 opakowania, czy któras z was tak miala ze od 4 opakowania dopiero zaczala odczuwac skutki uboczne typu nudności, bole nog, glowy, wyskakujące pryszcze (to juz od polowy 3) na dekoldzie np... ?? moze dobre te tabletki ale sie okaze ze na krotka mete?? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Stokrotkasto----->biorąc tabletki mamą nie zostaniesz... możesz śmiało kochać się ze swoim partnerem do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkasto
Dziekuje Wam za odpowiedzi:) Tak, więc pełny looz ;) hehe mozna szaaleć dalej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly_lu
Groszek1988!!u mnie nic sie nie dzialo przez 3 miesiace oprocz tej cery...a fe!poszlam wiec do ginekolozki a ona po prostu zmienila mi tabletki...wiesz...to jest tak ze trzeba probowac roznych dopoki njie trafisz na takie ktore Ci najbardziej beda pasowac!!Skoro do 3 go miesiaca wszytsko powinno sie unormowac a Ty w polowie 4 go opakowania(jesli dobrze przeczytalam)zaczynasz miec skutki uboczne,zle sie czujesz...to ja bym poszla do gina...lekarz powie ci najlepiej co i jak...mnie sie osobiscie wydaje ze moze yasminelle sa za słabe dla Ciebie??Moj lekarz tak stwierdzil u mnie....niewiem o co konkretnie chodzi bo dostalam Novynette które sie roznia tylko drugim składnikiem a estrogenow maja tesh 0,02mg...no niewazne!Dokoncz to opakowanie i jesli dolegliwosci nie ustapia to idz do gina!!:)Yasminelle sa nowoscia na polskim rynku,dosc dlugo je bieresz(chyba zaraz do momentu jak sie pojawily?!)Wiec niewiele kobiet jest jush w trakcie 4 go opakowaniai moze odczuwac takie same skutki...Kurcze niewiem co Ci wiecej poradzic...Bralas wczesniej jakies inne tabl.anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINIA26
Czesc Kabietki! Mam pytanie do tych z Was, które teraz biorą Yasminelle, a kiedys brały Cilest? Jaka jest Wasz opinia jsli chodzi o porównanie? Yasminelle kończe niedlugo 2 blister, jak narazie jest nawet ok.,troche boli mnie glowa i wydaje mi się że troszke mi się przytyło, ale nie chcę zwalać tego na tabletki, bo całkiem możliwe ze to od mojego siedzącego trybu życia, częstych wypadów na pizze i ogólnie raczej nie mam okazji na jakieś ograniczenie jedzeniowe, a wręcz przeciwnie, wiec zostawiam to narazie tak,że to może być moja wina z tą wagą:)Zobaczymy jak będzie dalej, musze troche nad sobą popracować:) Ale jesli chodzi o moją osobistą opinię na temat skuteczności tych tableteczek, to mogę póki co je tylko zachwalić. A cerę to ja mam dopiero teraz suuper, nigdy nie miałam wielkich problemów, bo pryszcze wyskakiwały mi tylko przed okresem, ale teraz jestem gładziutka jak pupcia niemowlaczka:):) Libido nie spadło, chyba mogę nawet stwierdzić ze jest nawet wyższe, a o to chyba najbarzdiej chodzi zeby miało sie nadal ochotę na przyjemności:) Narazie jestem zadowolona, nie mam zamiaru zmieniać na inne, no... gdzyby nie ta cena to było by już zupełnie kolorowo,ale może lepiej jest dopłacić i być nienafaszerowanym hormonami:) Pozdrawiam Was! Sorki ze taki referat napisalam ale mnie natchnęło:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam ja
mam pytanie,jeżeli zaczną mi drętwieć nogi albo ręce,albo zaczną siębóle czy puchnięcia to mam odczekaćaż przejdzie czy poprostu zaraz odstawić tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×