Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość Ivain
Hej! Lilly_lu miałam nadzieję że po novynette będzie lepiej, bo ja to już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Jestem na 3 opakowaniu i troszeczkę się poprawiło choć nadal brodę mam jak po wybuchu granatu. Dodatkowo strasznie mi się wysusza skóra, jak nałożę jakikolwiek podkład to normalnie widać każdą skórkę, no ale tego to już chyba nie mogę zwalić na tabsy, chociaż kto wie skoro one odwadniają to może i skóra traci wodę. Tylko że teraz to już nie wiem co z tą buzią robić nawilżać, wysuszać, natłuszczać no tragedyja:)Pomocy!Kurcze jeszcze kiedyś zwymiotowałam tabletkę, co mnie trochę zdezorientowało ale na szczęście nie ma obaw. Czy teraz jak zmieniłaś tabletki masz jakieś inne skutki uboczne? Ja jakoś na nic innego nie narzekam przy Yasminelle, chociaż biust mógłby mi urosnąć to byłby pozytywny skutek uboczny;) A jak matura? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly-lu
Ivain!!Po zmianie moze troche bola mnie nogi ale minimalnie...tak jak na poczatku yasminelle...innych skutków ubocznych nie zauwazylam...A buzia jest dzisiaj np nieco "lepsza"...a matura?!heh narazie bez wiekszych problemow ale zdaje bio i chemie rozszerzone wiec dopiero rzeź sie zacznie!!:P Pozdrawiam!!i napisz jak zauwazysz jakas zmiane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionap
ja mam pytanie. Czy którejś z was było na początku niedobrze, w szczególności wieczorami? Ja biorę yasminelle już 5 dzień i zawsze wieczorami mam odruchy wymiotne. Moze jest to spowodowane tym że to są moje pierwsze tabletki? Nie wiem czy mam poprosić lekarza o zmianę tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Dziekuje Dzeminko za odpowiedz..no szczerze mowiac gin nie tlumaczyl mi dokladnie na jakiej zasadzie dzialaja..po prostu je przepisal i powiedzial jak zazywac...w kazdym badz razie dziekuje,ze mi powiedzialas ;) To jeszcze tylko bardzo Cie prosze o odpowiedz dotyczaca pory zazywania tabletek,czy dzieje sie cos jesli zazywam je codziennie w przeciagu godziny 22 a 22.30? Zawsze przed 22 powtarzam zeby rowno o 22 zazyc ale potem i tak zapominam i tabletke zazywam np 10,15 po..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI-Q
Ja biore yasminelle juz od około 2 tygodni.Pare dni temu zaczął mnie strasznie boleć żołądek,no niestety byłam na wyjeżdzie i miałam sobie troche odpocząć:(pojawił sie ból głowy i zawroty...podwyższyła mi sie niestety też temperatura..nadal plamię i to dość mocno..biore je pierwszy miesiac,ok 3 lata temu brałam harmonet ale po nich moje libido spadło do minimum wiec zrezygnowałam.No niestety ale nie poprawia mi sie ale słyszałam ze organizm sie musi przyzwyczaić..Jednak skoro mam sie męczyć to sama nie wiem czy warto brać te tabletki..kosztem mojego samopoczucia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttuuuuttttt
a u mnie dziś pierwszy dzień przerwy. plamienie od 4 dni. jak ja rozpoznam okres????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprah
Witam!! Również biorę Yasminelle podobnie jak Wy. Jestem w połowie drugiego opakowania. Praktycznie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych oprócz piersi, które gigantycznie wręcz urosły i bolą. Zawsze miałam małe piersi i do takich się przyzwyczaiłam a tu nagle wszystkie staniczki za małe. Nie wiem czy to normalne żeby piersi tak urosły i bolały więc proszę o wypowiedzi na temat jak to jest z biustem u Was. Nie wiem czy mam sie martwić czy cieszyć czy to normalne. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana --> te kilka minut nic nie znaczy ;) możesz być spokojna. możesz je brać nawet w odstępie godziny. np między 22, a 23, i też nic się nie stanie ;) oprah --> mi niestety piersi nie urosły :( a przydałoby się, bo mam bardzo malutkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI-Q
Mi tez piersi gigantycznie urosły i troche bola..ale jak dla mnie to dobrze bo zawsez chciałam miec wieksze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambro
a tu macie stronke o yasminelle w samych superlatywach... mam nadzieje ze tak bedzie po 4 cyklu bo narazie mam pryszczy pelno, bol piersi i inne, ale nie wpadam w panikę, poczekam i zobacze :) oto stronka: http://www.antykoncepcja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
hehe ;) to dobrze ;) Jeszcze raz bardzo dziekuje Dzeminko za odp ;) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :* Muszę przyznać, ze ja rowniez biore tabletki pierwszy raz i sa to Yasminelle. Jestem z nich bardzo zadowolona, poniewaz nie miałam żadnych obiawów,nic mi nie dolegało. Moja cera w jak najlepszym porządku, nawet szczerze mowiąc przez cały 1 blisterek na mojej twarzy nie pojawił sie żaden wyprysk... Cieszę sie z tego:) Ponadto zauwazyłam ze moja waga spadła ok 3 kg. Wczesniej miałam probemy by zrzucić choc 1kg, biegalam i nic, a tu taka zmiana. Widze to po ciuchach, zawsze lekko wystawały mi boczki czy to z dżinsów czy z rybaczek a teraz ? hehe paski sie przydaja a w rybaczkach mam gumke wciągnietą hehe :) Co do biustu to nie urósł a chciała bym. Teraz jestem w 4 dniu przerwy i krwawienie nie pojawilo sie. troszke sie boje ale mysle ze na dniach je dostane. Ale powiedzcie mi, czy jak niedostane w ciągu tych 7 dni to czymoge zacząc sie martwić? Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a po jakim czasie wam urosły piersi? od razu w pierwszym opakowaniu, czy może później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodociana.
3 opakowanie, sa to moje pierwsze tabletki, biore je glownie ze wzgl na hirsutyzm. Z powodu nie narzekalam, zadnych skutkow ubocznych, owlosienie miejscami sie przetarlo oraz po goleniu wlosy wolniej odrastaja... jednak teraz mam okropone problemy z cerą, wystepuja u mnie wyzej wspomniane "wulkany" czyli krostki ropne ogromnych rozmiarow powodujace bol.. powinnam teraz zmienic tabletki na jakies z wieksza dawka hormonow zeby juz nie wystepowaly skutki uboczne typu tradzik? za pare dni ide do ginekologa po recepte, moze cos napomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodociana.
aha, wcinajac sie w szczegoloy temat dodam, ze mam piersi minimalnych rozmiarow i mialam nadzieje ze tabletki chociaz przyspiesza ich naturalny wzrost. poprzestalo na tym, ze sa jedynie nabrzmiale po bokach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambro
pereueczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
kurdee strasznie plamie...normalnie krwią,czy przez to moge nie miec okresu albo moze byc delikatny hehe jak ja go rozpoznam..troche spanikowalam a jestem dopiero po 11 tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Pereueczka jeśli okres nie pojawi się dwa razy z rzędu to wtedy możesz sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceto
dziewczyny!Wypisujecie takie straszne rzeczy o waszym rozwalonym zdrowiu!Przeciez to nienormalne zeby tak niszczyc siebie!jakci chlopcy was kochaja ze pozwalaja na cos takiego?i ten wasz seks przed slubem w wieku dzieciecym!Przepraszam bardzo jestem facetem i nie chcialbym zadnej z was za zone!Bo po co mi taki wrak kobiety Dziewczyny!Co wy wypisujecie o waszym rozwalonym zdrowiu!Jestem facetem i naprawde przeraza mnie ten wasz seks w tak mlodym wieku bez slubu.I do tego rozwalone zdrowie ja naprawde nie chcialbym miec zony wraka!I jestem ciekaw ktory z tych waszych chlopcOw ozenilby sie z wami? Dziewczyny co wy wypisujecie o waszym zrujnowanym zdrowiu! Nie chcialbym miec zony wraka ido tego w tak mlodym wieku seks przed slubem? jestem facetem i jestem przerazony ze chyba juz nie ma madrych dziewczat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia81 dobrze wiedzieć, dziekuje :) FACETO ! Moze nie powinienes sie o nas martwić, jestesmy kobietami i same wiemy co jest dla nas dobre a co nie. Wrakami nie jestesmy na pewno. Współczuje ci jesli czekałes albo nadal czekasz do slubu by współżyć z Twoja partnerką. My Kobiety jednak jestesmy inne i same potrafimy i same decydujemy o swoim zyciu. To ze stosujemy tabletki antykoncepcyjne nie znaczy, że \" walimy się jak domki w czeczenii\" (przepraszam za tak to ujełam) moze poprostu nasz stan zdrowia wymaga od nas wiekszej dawki hormonow niz sami mozemy mu zapewnic... więc nie oceniaj nie znając sytuacji... To na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
faceto---->czego Ty tu szukasz?Jeśli wlazłeś tu tylko po to, by obrażać to dowidzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
a poza tym w tym nasza mądrość, że myślimy nie tylko o sobie, ale i o swoich partnerach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markotkaa
FACETO---> o co Ci w ogole chodzi ? :| po co sie wcinasz na to forum? zeby nas krytykowac? sory, ale tak jak pisały dziewczyny wczesniej mamy swoje rozumy i swoje przekonania i jesli tu przyszedłes po to zeby kogos zbluzgac to NARAZIE!:/ Piszesz, ze nie chcialbys miec zadnej z nas za żone szczerze ja tez bym nie chciała miec takiego faceta jak Ty! " zeby tak niszczyc siebie " co to w ogole ma byc? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotkasto
Witajcie :) Powiedzcie mi cos.. jestem w trakcie brania 3 opakowania tabletek Yasminelle wszystko okej tylko niekiedy bola mnie tak bardzo piersi nie wiem czy tabletki czy moze mi sie biust powieksza? Mozliwe ze jeszcze w trakcie 3 opakowania sa takie bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI-Q
Weź sie palnij FACETO!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja akurat jestem mezatka juz pare latek wiec przestan gadać głupoty jesli nie jestes pewien tego co piszesz i zajmij sie lepiej swoimi sprawami.....A tobie życze 15 dzieci i zebys był wstanie je wychowac i wyżywić.....zobaczymy jakim wrakiem bedzie twoja kobieta!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale pojazd po gościu. (Nie zeby mi go było żal ;p) ale macie racje, niech przejdzie na inne forum i tam niech zacznie świecic swoja mądrością. NIE DAJMY SIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI-Q
STOKROTKASTO!!!Myśle ze ten twój ból piersi jest narmalny po tabletkach choc różne osoby róznie reaguja...ja nie musiałam brać wczesniej tabletek zeby mnie tak bardzo piersi bolały..poszłam z tym do lekarza i przepisała mi kropelki;)to hormony tak wpływaja na organizm..jesli ci nie przechodzi i przeszkadza w funkcjonowaniu to powiedz to twojemu lekarzowi,na pewno coś poradzi;)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Kingi-Ania
Witajcie. Dziewczyny biorę yasminelle od 10 dni.Cały czas plamię :( . Czy to normalne?? Cera jakby lepiej wygląda, biust- i owszem, jakby większy (całe szczęście) i czuję że chyba więcej jem. Cały czas coś wcinam, przegryzam, zagryzam i mam większą ochotę na słodkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×