Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Słoneczko123-------------> wygląda na to że wzięłaś w 2 dniu więc zabezpieczajcie się dodatkowo przez tydzień, potem możecie sobie szleć do woli :-) ja też miałam wątpliwości na początku, ale jestem już przy 4 blistrze i naprawdę nie trzeba dodatkowego zabezpieczenia. co do biustu to różnicę możesz zauważyć po drugim blistrze, tak ja mam prynajmniej.do tej pory czuję że wciąż pomalutku rosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was dziewczyny prosze tylko mi nie mówcie, że on yasminelle biust rośnie!!! ja nie chce.... mam E i mam z nimm cholerny problem... nie chce juz większego.... a co do obserwacji zachowania organizmu... jutro rano biorę 7 tabletke i powiem wam że tak....: spadł mi apetyt od kiedy je biore, mogłabym wogóle nie jeśc ,ale cóż samą miłością życ się nie da:P, po drugie, libido mi wzrosło... mam taka ochote na mojego misia, że ten twierdzi że nie wyrabia:p i dobrze:P:Dno i z tych negatywnmych spraw, to okres zawsze trwał u mne 5 dni... a ja mam go już 6 dni i ani myli minąć, a może to plamienie... nie wiem!!! ale przynajmniej był bezbolesny:Dno może ciut ciut bolał pierwdszego dnia, ale juz przynajmniej nie mdlałam jak tydziń temu.... wiecie wczoraj przydarzyło mi się coś dziwnego.... i proszę wypowiedzcie sie na ten temat... mój gfacet nie wie że biorę tabletki i sie zabezpieczamy prezerwatywą... wczoraj miałam wrażenie po stosunku, gdy chwilę we mnie został, jakby nam gumka pękła... i wiem że on też to poczuł, ale jak się okazało gumka była cała, a mimo wszystko mam stracha.... bo pierwszą tabletke wzięłam drugiego dnia i wie, że nie jestem jeszcze w zabezpieczona.... powiem wam że sie tego trochę boje.... jak myślicie, mogło dojśc do pęknięcia?? źadnych wizualnych czy namacalnych śladów nie było... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
hej. no to ja mam znowu problem i pewnie takich pytan jak teraz moje byly juz tysiace ale to tylko tak dla 100% pewnosci bo mam narazie 99% .. mam skleroze a moje przypomnienie dzisiaj nie zadzowniło.. i tabletke wzielam o 21.45 a powinna o 20.. skutecznosci wg. ulotki jest zachowane bo nie mianeło 12 godzin. czyli mam sie o nic nie martwic?>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie że się
nie martwić :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OluSs
no ale zawsze jakas niepewnosci byla ale skoro ulotka i tu jest pisane ze sie nie martiwc to sie nie martwie. ale wolalam sie upenoc.. bo ja straszna panikara jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ;-) Ja też biore yasminelle :-) już jestem w połowie drugiego opakowania i wszystko ze mną wporządku ;-) Szalona kolzezanko ja też mam spory biust ale nie zauwazylam żeby się powiększył po tych tabletkach, z tego co widze to moje piersi tak jakby się bardziej zaokragliły i sa pelniejsze :-) Co do apetytu, no to u mnie jest odwrotnie, moge jesc i jesc mam wiekszy apetyt niz mialam przed braniem tabletek ;-P U mnie okres w poprzednim miesiącu tez trwal 5 dni i bez zadnych wiekszych dolegliwosci go przeszłam ;-) no moze pierwszego dnia troszke bolalo ale nie az tak jak wczesniej. Co do libido ... Kochana ja na swoją Rybkę mam caly czas ochotę i tak jak Ty chyba nawet większą niż jakiś czas temu, nie wiem czy to te tabletki tak działaja? a co do tej gumeczki, hmmm jesli była cała to moze Ty puscilas swoje soczki i dlatego myślalas ze to pekla gumka?? z reszta gumki podczas stosunku dziwne odgłosy wydaja, w zaleznosci od tego ile maja na sobie np środka nawilzajacego, jesli masz stracha zawsze można zakupić tes w aptece, nie drogi bo w granicach 10 ;-) Po co się stresować i czekac na okres jak na zbawienie? Kup test jesli wyjdzie wszystko ok, mozesz za jakis czas powtorzyć dla sprawdzenia teraz testy sa skuteczne w 98 % czy tak samo jak pigulki aaa i jeszcze moja mala rada jak zaczniesz następne opakowanie to odstaw z chłopcem swoim te gumki, bez nich jest lepiej i przyjemniej ;-) wiem z doświadczenia pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssszalonaaa, spoko spoko - jeśli nie było widocznego dowodu \"zbrodni\" to nie masz się moim zdaniem czym przejmować. pozdrawiam. : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie:) kurcze ja t bym gumki odstawiła, ale widzisz mój facet ma większego stracha przed ciążą i wiem że nie ufa tabletkom bo juz o tyum nieraz rozmawialiśmy.....nic na niego nie działa... nawewt go na to forum wysłałam a on nic!!! dalej przy swoim sie upiera..... widzisz ja sie trochę obawiam , że tabletki nie zadziałają, ale on nie wierzy w nie wcale...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dziwny jest ;-) odbiera sobie sam przyjemnosc :-) aleee spokojnie daj mu czasu w pwnym momencie odejdzie mu ochota na gumki ;-) Ja zaufałam tabletkom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz serduszko, z nim historia jest taka, że wcześniej był jedną dzewczyną... byli razem 1,5 roku... i zawsze sie zabezpieczali gumką, ona bała sie tabletek no i w nie nie wierzyła, stąd on sie teraz boi.... swoją drogą sam nie wie jak to jest \"bez\" ja sie tam nie wypowiadam, bo on jest tez moim pierwszym facetem..... ale po prostu chce z nim być.... bez prezerwatywy... tylko jak go do tego9 przekonać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wspolnie poczytajcie o sposobach antykoncepcji ?, moze zacznijscie na ten temat wiecej rozmawiac, moze powiedz mu ze je bierzesz i zaproponuj zebyscie się kiedys kochali bez gumki, a jak nie chce zrobić tego do środka w Tobie to moze zaproponuj inny sposób? moze np niech to zrobi tobie na brzuszek? Ludki troszke fantazji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdunio, uwierz, wszystkiego próbowałam...!!! może faktycznie poczekam, niech sie oswoi z faktem że biore tabletki... jutro mu o tym powiem, bo dzis to ten diabeł juz śpi.... może czas zrobi swoje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że tak ;-) Powiem że mi i mojej Rybce nie szło z gumkami, Moja Rybka chyba jest na to uczulona wiec zaczelam brac tabletki ;-) Powiem tak na moje oko branie tabletek pozwala Ci na wiecej w łóżeczku niż gumka, ona strasznie ogranicza, ciągle trzeba sprawdzać czy jest, czy nie pekla czy się nie zsunela itp itd Pogadaj z nim tak od serca, uwierz mi to pomaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ci ogromne:) wielka jesteś:) biore zawsze i o tej samej godzinie.... cóż... dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :-) Mowie tylko tyle ile sama wiem z mojego doświadczenia wkoncu po to jest formu żeby się własnie takimi wiadomosciami wymieniać ;-) Dobrej nocki życze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Upsarin C obniża skuteczność Yasminelle ? Bo jestem chora i musze to zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agastaffbull
A ja mam inne pytanie...Wiadomo, że tabletki najlepiej jest przyjmować w pierwszym dniu cyklu. Ja jednak zawsze mam problem z ustaleniem, który dzień jest pierwszy, bo zawsze przed właściwym krwawieniem "pełną parą" dwa dni wcześniej obserwuję plamienia. Czy pierwszy dzień zauważonego, pojedynczego plamienia to pierwszy dzień cyklu, czy też pierwszy dzień miesiączki to dopiero "krwawienie pełną parą"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do agastaffbull --------------------> Wiesz co ja mam podobnie, ale ja obstawiam na dzień wystąpienia faktycznego krwawienia. Plamić można z różnych powodów, niekoniecznie na okoliczność wystąpienia okresu. Ale jak masz wątpliwości to może zapytaj się lekarza. Na pewno ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha !!! No i ważne czy jest to plamienie \" ze tak nazwę krwią\" czy jest to jedynie zabarwiony śluz. tak czy inaczej ja zaczynam brać w dniu kiedy wystąpi faktyczne krwawienie. Czy może któraś z was ma inne zdanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do madz 17 -----------------> Już kiedyś jedna dziewczyna wypisywała o lekach jakie mogą obniżać skuteczność \"Y\". Upsarin C to nic innego jak aspiryna więc myślę że nie powinnaś się obawiać W wypowiedziach odnalazłam to więc tak : wplyw na wchlanianie sie tabletek maja: - antybiotyki (ampicylina, tetracyklina, ryfampicyna); - leki stosowane w leczeniu padaczki lub innych chorób (prymidon, karbamazepina, okskarbazepina, topiramat, felbamat, hydantoiny, barbiturany, no.fenobarbital); - rytonawir - lek stosowany w leczeniu infekcji wirusem HIV; - gryzeofulwina - lek stosowany w leczeniu infekcji grzybiczych; - preparaty zawierające ziele dziurawca. Na wchłanianie sie niema wpływu: alkohol(chyba ze spowoduje wymioty), maści przeciwgrzyzbiczne, leki dopochwowe, krople, herbaty ziołowe. A teraz parę leków o które pytały dziewczyny (nie = niema wpływu) aspiryna - nie amotaks - tak amertil - nie augmentin - tak ascorutical - nie azitromycyna - nie Apap - nie azimycin - nie Amotaks Dis - nie algesan naklofen - nie azitrox - nie amotax - tak acodin - nie amoksycylina - tak BIOXETIN - nie bactrim - nie Bromergon - tak BACTUM - nie Bioracef - nie biostymin - nie biseptol - nie bioparox - nie codipar - nie CEROXIM - nie cholinex - nie cisaprid - nie Cynarex - nie cyclonamin - nie ciprobay uro - nie clarytromycyna - nie chrom - tak cefuroksym - nie Calcium - nie clenbuterol - nie Doxycyclin - tak Doxycylinum - tak Deprim - tak diclac - nie digenzym - nie duomox - tak Encorton - nie engystol - nie euthyrox - nie fervex - nie furaginum - nie froprinosin - nie flukonazol - nie flavamed - nie fluimucil - nie flucanozol - nie Flucofast- nie Forcid - tak faringosept - nie Gripex - nie gardan - nie GINKOPRIM - nie groprinosin - nie Hiconcil - tak Heviranem - nie hemofer - nie Hydroksyzinum - nie hascosept - nie ibuprom - nie ibuprofen -nie ketonal - nie keflex - tak Ketoresem - nie KLACID UNO - nie klindamycyna - tak ketonal forte - nie lacidofil - nie laremid - nie letrox - nie lecytyna - nie Mannitol - nie meloksam - nie Myconafina - tak mięta - nie nystatyna-nie naproxen-nie nurofen forte - nie nifuroksazyd - nie nervomix - nie Nolicin - nie no-spa - nie omeprazol- nie Ossillococclinum - nie Ospamox - tak Oranex - nie oeparol - nie Urogran - nie urosept - nie uteina - nie upsarin - nie paracetamol - tak Polopiryna - nie pseudoefedryna- nie pulmicort - nie Rutokal C - nie rulid - nie rovamycine - nie RELANIUM - tak radical - nie rutinoscorbin - nie Rutinacea - nie sachol - nie spiramycyna - nie Silica - nie sinupret - nie Siemie lniane - nie stoperan - nie solpadeine - nie Sylimarol - nie spiramycyna - nie Tegretol - tak Taromentin - tak tetracyklina - tak tabcin - nie tegretol - tak tramadol - nie tinidazol - nie Thuya Occidentalis 15 - nie vitaral - nie verdin - nie voltaren - nie valerin - nie Węgiel - tak witamina c - nie(w dopuszczalnej ilosci) ziele dziurawca - tak Zinnat - nie Zyrtec - nie żeń-szeń - Raczej nie powinien, przynajmniej w dawkach powszechnie stosowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domello
czy któraś z Was zauważyła plamienie po Yasminelle, przyjmuje je dopiero od dwóch tygodni, ale zaraz po okresie mam nieustanne plamienia, zdażyło sie to juz komuć tutaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nawet w ulotce jest napisane ze plamienia moga wystapic na poczatku stosowania tabletek :) zwykle ustepuja one najpozniej do 3 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
domello ja miałam cały pierwszy miesiąc plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrdam girl
nie czytalam calego topiku ale jedno wam powiem, wczesniej bralam jasmin i po nich ladnie piersi mi sie powiekszyly ( tak jakby bardziej sie zaokraglily) a potem moj ginekolog zalecil zebym brala jasminelle, no i bralam miesiac a moje piersi wrocily do stanu wyjsciowego :( wrocilam do jasmin i mam nadzieje ze moje piersi powroca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
agastaffbul i marsta --> kurcze no przeczytalam wasze wypowiedzi i teraz zaczelam sie martwic;/ kurwa bo ja zawsze mialam pierwszego dnia duze krwawienie ale nigdy plamienia nei bylo noi tak sie zdarzylo ze jak mialam zaczac brac tabletki to chcialam koniecznie zaczac w pierwszy dzien cyklu noi zauwazylam krew pewnego dnia ale zdziwilam sie bo bardzo malo jej bylo... no ale byla.... noi wzielam pierwsza tabletke... teraz jestem po 11 i kocham sie z moim chlopakiem bez innych zabezpieczen i boje sie ze wzielam tabletki a to moze bylo plamienie tylko?? moze wcale nie bylo okresu?? bo na drugi dzien sladu po krwi nie bylo... boze jak sie teraz boje ;( masakra :( nie wiem co zrobic :( a jak zajde w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
boze blagam was odpiszcie bo teraz to bede odchodzic o dzmyslow ;( mam dopiero 17 lat nie moge zajsc w ciaze ;( kurde;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×