Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość nowai22
Tak na prawdę to nie wiem czy cena tabletek zależy od apteki czy od recepty... Pisałam już o tym. Jak znajde to na forum to wkleje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marciu, to chyba raczej oznacza, że twój organizm bardzo dobrze toleruje tabletki. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Tak na prawde to nie wiem czy cena tabletek zależy od apteki czy od recepty... Pisałam już o tym na forum. Jak to znajde to wkleje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_18
To znaczy ze mam się z tego cieszyc...to dobrze, po prostu to są moje pierwsze tabsy i nie jest do końca pewna czy wszystko jest tak jak być powinno, mam dopiero 18 lat i nie chce zajść w ciązy, i nie wiem jakie mogą być skutki tego ze biore te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 17lat i dopiero zaczne brac yasminelle - tez niefajnie by bylo z dzidziusiem mykać do szkoły. ;P ale raczej nie powinnaś się przejmować brakiem plamień - nie zawsze pojawiają się one na początku brania tabletek, a czasem nawet w ogóle jak mi lekarz powiedział. każda reaguje inaczej przecież. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z tymi cenami Y
No właśnie jak to jest z tymi cenami yasminelle??? Z tego co widzę to płacicie różnie. Ja płacę 33,50 zl. ale pani w aptece powiedziała mi że normalnie kosztują 45zł ale ja na recepcie miałam rabat. Pani w aptece była bardzo zdziwiona skąd ten rabat ale skoro był to dała mi tak jak było napisane czyli z rabatem. Może te ceny tak się różnią dlatego że nie każdy gin przepisuje je z rabatem???? Nie znam się na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabat?! pierwsze słyszę ;P ja zapłaciłam za pierwsze yasminelle 45 zł, ale już obkminiłam tańszą aptekę i zobaczę ile tam będą kosztować. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Też mnie to zdziwiło no ale napisałam tak jak powiedziała pani w aptece... Nie znam sie na tym...ale to dziwne że ceny różnią się nawet o ponad 10zł!!! Czyżby aż taka mraża w aptekach?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no mnie też to dziwi. no ale cóż - dziecko by mnie miesięcznie bardziej wykończyło finansowo... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wpisuja rabat, tak jak np na antybiotyki czyli jezeli bierzesz pigulki bo np masz bolesne miesiaczki i pigulki maja ci ulzyc (a nie typowo anty) wtedy moga dac rabat, choc i tak tego udowodnic nie mozna i dla mnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili eM
czesc dziewczyny:) ja od 5 dnibiore Yasminelle, sa to moje pierwsze tabletki i jak narazie czuje sie bardzo dobrze:) nic mnie nie boli, humorzasta troche jestem ale to chyba nie od tabletek. jedyne co mnie zaczelo niepokoic to pryszcze..nigdy nie mialam problemow ze skora, pryszczy nie mialam praktycznie wcale niestety dzis zauwazylam ze pojawilo sie ich dosc sporo..czy mialyscie tez takie przypadki?pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojoa
Czesc Dziewczyny...mam do Was pytanie..nieco krepujace,ale musze je zadac bo nie wiem co sie dzieje..zazywam tabletki yasminelle i jestem teraz przy trzecim opakowaniu..ale nie o tym chce pisac...mam 17 lat..jakis miesiac temu chcielismy z moim chlopakiem przezy ten ''pierwszy raz''..i nie udalo sie..poprostu nie dalo sie..glupio mi strasznie pisac ale moze ktoras z was miala podobnie i mi doradzi..nie piszcie mi tylko,ze to moze za wczsnie,ze nie bylam gotowa,ze moze nie kocham mojego chlopaka bo tak nie jest..bylam gotowa,chcialam to zrobic,duzo wczesniej rozmawialismy z moim partnerem na ten temat..nie wiem moze te tabletki..dlugo bylam bardzo ''sucha''przed zazywaniem tabletek jak moj chlopak mnie calowal i dotykal,zaraz bylo wszystko inaczj a teraz..czy to zalezy od gry wstepnej,co sie moglo stac?:(Pozniej kiedy w koncu juz bylam nieco bardziej nawilzoa tam na dole..i on wchodzil we mnie nie moglam wytrzymac bolu..wiedzialam,ze pierwszy raz boli,ale nie ze az tak..wytrzymalabym ale tak czy owak on nie mogl wejsc do konca..ehh naprawde nie wiem o co chodzi..czy mozecie mi jakos doradzic?Moze uzyc jakich kremow?a moze to ze mna albo z moim chlopakiem cos nie tak??bardzo Was prosze o rade!:(:(Nie wiecie nawet jak bylo mi przykro..oczywiscie mam wspanioalego chlopaka i pocieszal mnie,ze nic sie ni stalo,bedziemy probowac i jest wszystko ok.. ale kolejne 3 razy bylo podobnie i teraz ja boje sie coraz bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ANIAAONAja tez jestem z Olsztyna i za yasminelle w aptece arnika zaplacilam36 zl z groszami wiec moze lepiej tam sie wybierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaczek1428
Do zaniepokojona... wiesz trudno stwierdzic czemu nie mogliscie sie kochac moze poprostu bylas spieta i zdenerwowana albo za malo czasu poswieciliscie na gre wstepna... probujcie dotad az wam sie uda... a Tak wogole hej dziewczynki dawno mnie tu nie bylo jestem przy 15 tabletce i jest zajefajnie zero skutkow ubocznych oprocz plamienia ktore sie skonczylo... bylam ostatnio u swojej ginekolozki i przepisala mi nastepne 4 opakowanka;p a wlasnie moze ktos wie gdzie najtaniej dostane Yasminelle w Łodzi>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaona
no kasienka1989 chyba bede musiala sie wybrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaona
kasienka1986* heh :) mała pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustyna
TAbletki yasminelle sa dostepne tylko na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
yustyna-----------tak tylko w aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
Witam ja biore tabletki yasminelle od 5 dni jestem ospała, brak apetytu,troszkę pobolewa głowa ale delikatnie,cera sie raczej pogorszyła sa to moje pierwsze tabletki wiec nie mam porównania z innymi.Ale najbardziej ubolewam nad tym ze cera sie pogorszyła.Moj ginekolog powiedział mi ze cera mi sie poprawi a sie pogorszyła :-( A i u mnie sa po 29,80 zł jak widze to chyba najtaniej ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Dziewczyny czy jest na tym forum ktoś kto był tu od początku tzn. od pierwszej strony?? Forum zaczęło istnieć w lutym a z tego co zauważyłam pojawia się tu co raz więcej nowych osób-to dobrze, tylko co z tymi które pisały na początku? Czy to znaczy że żadna z nich nie wytrwała z Yasminelle czy po prostu znudziło im się pisanie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
bejbee8------------> a gdzie kupujesz po 29,80 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
W Dzierżoniowie ;-) a z tego co wiem to cena tabletek zależy od tego czy Yasminelle ma podpisana umowe z dana apteka bo w innej aptece pytałam to były po 48,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
czy ktora z was miała podczas brania tabletek bóle podbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
cze laski po 1wszej czuje sie oki:0 w Poznaniu za Y.. pałacilam 45, 20;/ nie wiem ile zapalce w Chodziezy bo tu mieszkam ... :)narazie czuje sie oki :) pozdro:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
może mi ktoś odpowiedziec .? ;> ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekus..np ja miałam ale z czasem przeszło :) wiec cierpliwości :) byłam z tym nawet u lekarza zrobiono mi usg i luzik, wszysytko gra ;P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------> Ekus Ja nic takiego nie zauważyłam. Mnie osobiście nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
ekus---------------> a mnie czasem boli brzuch ale tak nie bardzo. przypomina to ten ból jaki miałam zawsze w pierwszy dzień okresu tylko jest dużo mniejszy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
no ja mam takie skurcze w podbrzuszu....przypominajace miesieczke... nie wiem czy to normalne... jesli ktoras ma podobne objawy niech napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×