Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość madziaka79
Kwiatuszek na pewno jest wszytko oki. brałaś dziurawiec bądź coś co miało go? antybiotyk? i kochałaś się w tym czasie... Jeśli nie to wszystko wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
oczywiście jakbym zaszła w ciąże to musiało by to jakoś być napewno było by trudno ale trzeba być odpowiedzialnym za swoje czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaka79
Mój mąż był zszokowany jak się dowiedział ze będą bliźniaki a nie dziewczynka był przygotowany na dziecko ale nie na dwa naraz a raczej troje na raz bo już mieliśmy synka, no ale niespodzianki też bywają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
właśnie 5 dni temu wypiłam cherbatkę przeczyszczającą a przed tem wzięłam tabletkę(ale przecież ta herbatka działa po 8h) a poztym nie kochałam się dopiero 3 dni po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaka79
nie bierze się nic na przeczyszczenie jak bierze sie tabletki. To tak jak piszą ze jak wymotujesz bądź masz biegunkę powinnaś się zabezpieczyć dodatkowo jeśli wypiłaś ją po 4 godzinach od wzięcia tabletki to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
wypiłam ja pół godziny po wzięciu tej tabletki nie wiedziałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
mam nadzieję że wszystko będzie ok ale od tego jak piłam tą herbatkę a jak się kochałam minęło trzy dni. Myślisz że może być jakieś zagrożenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
DZIEWCZYNY BARDZO WAS PROSZE O RADE bo kurde nie wiem co zrobic ;/ w ulotce Yasminelle jest napisane ze mozna skrocic 7 dniowa przerwe np do 4 dni.... ja sie wlasnie dowiedzialam ze za 4 dni wyjezdzam a wlasnie dostalam krwawienia z odstawienia i chcialabym skrocic wlasnie ta 7 dniowa przerwe do 4 dni i dzisiaj juz wziac tabletke zeby do wyjazdu okres minal.... ale nie wiem czy przez to cos moz ebyc nie tak?? czy zachowana jest ochrona antykoncepcyjna?? prosze jesli ktoras z Was ma na 100% pewnosc ze moge tak zrobic to prosze niech napisze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszek- jesli nie dostałas biegunki po tych środkach przeczyszczających to powinno byc ok migotka- mozesz dowolnie skracac przerwe i antykoncepcja zostanie zachowana, ale nie gwarantuje Ci, że przez taki zabieg nie dostaniesz plamień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps, kwiatuszek- jak sie łączy dwa opakownaia to potem mogą byc takie niespodzianki w postaci przedwczesnych plamien czy krwawien, nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaka79
Moniak ty nasza encyklopedio, co powiesz na mój przypadeknie ma go w ulotce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
moniak dostałam biegunkę ale dopiero na drugi dzięn także myślę że może być ok. A ty co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
moniak jestes pewna na 100 % ?? bo nie chce si epotem martwic ze moze w ciazy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiąc nigdy nie miałam plamien po globulkach i nie wiem czy to moze byc ich skutek, a wczesniej miałas normalne obfite okresy? masz objawy takie \"przed okresowe\" jak ból piersi czy brzucha? i od ilu dni te plamienia? czy pojawiły sie w terminie spodziewanej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka- jesli w ulotce jest napisane że mozesz skrócic przerwe do 4 dni to nie widze problemu, ulotka Cie nie okłamie ja chcialam skrocic krwawienie o 1 dzien i piłam przez 2-3 wapno, takie rozpuszczalne bez wit C, zwykle moj okres trwa do piątku, a wtedy juz w czwartek nie było po nim śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaka79
zazwyczaj mam plamienia np rano a wieczorem juz normalnie okres. Nie mam obfitych miesiaczek. plamienia zaczęły mi się wczoraj wieczorem i trwają do dziś ale sa skąpe bardzo. Okres mam dostac za 4 dni od dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
Moniak Jeżeli dostałam biegunkę dopiero na drugi dzień to jest jakieś ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletka wchłania sie 4 godziny wiec nie sądze żeby biegunka nastepnego dnia coś jej zrobiła... no chyba że taka maksymalnie przeczyszczjąca, wodnista, trwająca ponad dobe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaka79- otóż tak, moim i mojej znajomej zdaniem powinnas poczekac z 1 pigułką aż okres sie rozkręci z tym, że trudno będzie stwierdzić który to będzie dzien cyklu (bo nie wiemy czy te plamienia teraz to juz początki okresu) więc potem stosuj dodatkowo prezerwatywę przez 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
Nie przeczyściło mnie tylko raz i to tak prawie że normalnie. Ale jesteś pewna na 100% ze jeżeli tak to będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100% to nigdy sie nie jest pewnym, ale jeśli tabletka sie wchłonęła to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek154
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pykunia
Moj ginekolog powiedzial mi ze plamienia nie wchodza w sklad okresu i nie mozna tym samym go tak nazwac. Wiec Madziu jesli masz plamienia to nie znaczy ze masz okres. pytalam mojego lekarza czy 1 tabletke barac jak pojawi sie plamienie czy dopiero jak juz bede obficie krwawic i powiedzial ze w dniu kiedy pojawi sie wlasciwa krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------> moniak Napisałś że piłaś wapno przez 2-3 dni. Czy podczas krwawienia - i czy to ma wpływ na jego długość ?? Bo się kurcze zaciekawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wszystkim
KWIATUSZEK w ulotce pisze że jak nie robi się przerwy to potem może wystąpić krwawienie podczas tego drugiego opakowania więc nie martw się, nie jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsta- wapno polecił mi gin, jak miałam plamienia przy pierwszym opakowaniu- pomoglo ostatnio było tak: okres dostalam w poniedziałek i miał trwac do piątku, wapno piłam w poniedziałek, wtorek i środe (wieczorem krwawienie było słabsze) a w czwartek juz go nie było, na innym forum przeczytałam, że wapno nie ma zadnego wpływu na krwawienie, ale u mnie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 222
Słuchajcie, mam pytanie odnośnie tabletek hormonalnych i alkoholu. Wiem, że alkohol osłabia ich działanie, a ja dostałam na 15 dni orgametril na rozbicie torbieli. Czy po alkoholu może ona nie zadziałać tak jak powinna, tzn. czy wypicie nawet niewielkiej ilości (np. jednego czy dwóch piw) może sprawić, że hormony nie zadziałają na torbiel? W ulotce ani w necie nic nie ma na ten temat. Wiem, że alkohol osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych pod względem zabezpieczenia przed ciążą, więc jeśli chodzi o torbiel to chyba też lepiej sobie darować picie (nie chodzi mi oczywiście o jakiś nałóg, tylko o jedną imprezę), jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko co z wasza waga dziewczyny bo ja sie wcześniej nacięłam na harmonet warzyłam 57 kg przy wzroście 168 i było dobrze odkąd zaczęłam brać ten harmonet stopniowo przybywało mi na wadze co na początku nie było tak bardzo zauważalne jadłam tak jak zawsze i po półrocznym stosowaniu przytyłam do 65kg czyli 8 kilo to straszne wyglądam jak potwór oprócz tego mam okropny cellulit wcześniej nie miałam w ogóle jak to jest z tym yasminellem bo niby na ulotkach zachwalają i w ogóle ale ja chce wiedzieć jak jest w praktyce bo na ulotkach to zachwalają wszystko pomóżcie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×