Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość nowai22
alabamka23----------- niw wiem czy dobrze zrozumiałam... wyszło na to że jednego dnia nie zażyłaś tabletki czy tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
alabamka23--------- jeśli chodzi o przerwy to jesteś zabezpieczona- pod warunkiem że prawidłowo zażywasz tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamka23
tak, ale to był przedostatni dzień 3 tygodniaego przyjęłam 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamka23
dzięki, wiem, że w książeczce jest notka o tym, że najgorzej jest nie przyjąć pierwszego lub ostatniego dnia, krwawienie mam...tylko nie wiem co dalej:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamka23
..jeszcze raz, przedostatniego dnia 3 tygodnia nie przyjęłam tabletki, ale następnego już 2:) piszę skrótami myślowymi za co przepraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
nie mam przy sobie bilisterka ale zobacz co tam pisze odnośnie pominięcia tabletki w 3 tygodniu. Z tego co pamiętam to chyba lepiej byłoby jakbyś przerwała i nie brała tych 2 ostatnich. Ale zobacz w ulotce czy teraz nie mususz sie dodatkowo zabezpieczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamka23
tak, byłoby lepiej.. nic...jakoś damy radę, chociaż z innym ZABEZP... to nie to samo:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
Kurcze to ja juz nie wiem czy mam używać jescze innego zabezpieczenia bo ja wzielam tabletke odrazu jak zobaczylam a krwawienie nie bylo jescze takie jak powinno być. myslicie ze zmniejsza to dzialanie tabl??? bo gin kazal mi wziać ja odrazu pierwszego dnia. Prosze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamka23
wydaje mi się, że zrobiłaś wszystko wg planu.... ja zaczynam drugi blister dlatego ta panika a z Tobą chyba wszystko okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_25i
witam, ja od 7 miesiecy biore Yasmin, ale ostatni moj cykl tak mi dal popalic, w polowie czulam sie tak paskudnie i mialam takie mdlosci i problemy z trawieniem ze na kilka dni przestalam jesc..koszmar, wiec postanowilam przejsc na Yasminelle od wrzesnia. mam nadzieje ze bedzie ok, tyle pozytywnych opinii, choc to sprawa indywidualna..ja czulam sie raczej ok biorac Yasmin ale to co przeszlam w tym miesiacu skutecznie mniedo nich zniechecilo.wiec zobaczymy jak to bedzie z Yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
przykro mi marsta... nie dodzwonilam sie do mojej gin.. wiec nie skracam przerwy :( lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------> Migotka 17 No lipa, straszna. Najwyżej skrócę następną przerwę. Tak czy inaczej dzisiaj ostatnia tabletka, zobaczę co się bedzie działo. Ale dzięki za dobre chęci. A ty też masz problem z palmieniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
alabamka23--------- wg ulotki nie powinnaś robić przerwy między bilistrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qczii
Hej dziewczyny :) Lekarz mi przepisał też te tabletki lecz okres mam dostac 16.. Jak myślicie czy moge kochac sie z partnerem od razu bez prezerwatywy po zaczęciu stosowania yasminelle??? Wytłumaczcie mi to prosze :( a i czy będe miała okres normalnie 4-5 dni tak jak zawsze mam czy sie coś zmieni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------> qczii Przyjmowanie Yasminelle należy rozpocząć w pierwszym dniu cyklu (to znaczy w pierwszym dniu menstruacji). Jeżeli pacjentka zacznie przyjmować Yasminelle w pierwszym dniu menstruacji, jest natychmiast chroniona przed ciążą. Można też rozpocząć w dniach 2-5 cyklu, ale wtedy trzeba stosować dodatkowe środki ochronne (na przykład prezerwatywy) przez pierwsze 7 dni. Tak jest w ulotce, a ulotka rzecz święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam biore wlasnie drugie opakowanie Yasminelle i chce sie podzielic wrazeniami na ich temat! Otóż przy pierwszym opakowaniu do ostaniej tabletki palmienia, mdłości,nasilenie trądziku,wzmozony apetyt ,powiekszenie piersi! Teraz przy drugim opakowaniu zero plamień, zero apetytu :)z czego sie bardzo cieszę ,tradzik ustąpił, z powiększenia piersi sie bardzo cieszę sa takie ladnie zaokraglone :) A pierwsze krwawienie z odstawienia praktycznie niczym sie nie roznilo od moich krwotocznych miesiaczek :(no moze bylo troszke mniej obfite! Czy to normlane??czy krwawienie nie powinno być takie malutkie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------> czapeczka A powiedz mi po ilu dniach dostałaś krwawienia z odstawienia po pierwszym blistrze ??? Muszę ci powiedzieć że mnie troszkę poniosłaś na ducho, bo ja dzisiaj biorę ostatnią tabletke z pierwszego blistra i szczerze powiem że już mam dość tych palmień bo tez mnie to męczy od pewnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam krwawienia w 4 dniu przerwy i krwawienie trwało 5 dni a przed braniem Yasminelle do 7 dni! A jak tlyko krwawienie sie skonczyło to ani grama żadnej krwi czy tez brązowego śluzu! Jednak ginekolodzy wiedza co mowia ze trzeba dac szanse tabletkom na 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha w połowie pierwszego opakowania nagle zaczął mnie boleć brzuch ,wymiotowałam,oblały mnie zimne poty,na twarzy byłam dosłownie zielona i mało co nie zemdlałam!!! Nie wiem czy to od Yasminelle czy od czegos innego ale to było straszne! To trwalo jakieś 3 godz a potem ustąpiło!Jakmyślicie czy to od Yasminelle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może być od tabletek - taka reakcja organizmu. I bardzo dobrze że trwało tak krótko i się nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po utrzymujących się plamieniach lub nieoczekiwanych krwawieniach, ale takich które utrzymuję się ponad 3 miesiące mimo prawidłowego stosowania. Tak mi mówiła moja pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli nie masz skutków ubocznych to tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też własnie wzięłam ostatnią tabletkę z pierwszego blistra. Ciekawi mnie co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×