Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

a wogóle to jak ty znosisz te tabletki?? bo tu wszyscy piszą o jakichś skutkach ubocznych... powiem ci że przez chwilę się martwiłam czy one wogóle na mnie działają, bo jak nic mi nie dolega, to to aż dziwne jest...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to dobrze je znoszę. Tylko męcza mnie troszke te plamienia. Od czterech dni są trochę bardziej intensywne. No ale takie rzeczy mogą się dziać i mam nadzieję że przy drugim blistrze już będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, fajnie że jest na tym forum ktoś kto jest w tym samym momencie przyjmowania tabletek co ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
no a ja znowu mam problem;/ jestem przy koncu drugiego blistra Y... i wydzielina jest strasznie zadka;/ biała;/ i ma takie grutki;/ czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekus
aha.czy jakiekolwiek witaminy maja wplyw na działanie Y? biore Vitapil...i nie wiem czy nie ma to jakis sprzecznosci miedzy soba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam takie pytanie... otóż zazwyczaj okres trwał u mnie 3 dni, dziś jest 3. dzień brania Yasminelle (moje pierwsze tabl.) i czy możecie mi powiedzieć czy z reguły okres się wam wydłużył po braniu tych tabletek czy może nie...? Bo nie chciałabym żeby się wydłużył, oj nie chciałabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------> Ekus Wydaje mi się że ta wydzielina to nic strasznego, nie wygląda to groźnie. Zanim brała tabletki też zdarzało mi się coś takiego. Więc spokojnie. Co do witamin to możesz brać spokojnie. Też miałam ta wątpliwość ale moniak odpowiedziała mi na forum, że przyjmowanie witamin jest nawet wskazane. Ja biorę Centrum. ------------> misia 1983 Mój pierwszy okres z tabletkami trwał tyle samo ale był troszkę mniej obfity, później miałam plamienia prawie przez cały miesiąc a ostatnie 4 dni to już wogóle. Teraz czekam na pierwsze krwawienie z odstawienia więc jeszcze nie wiem czy będzie tak samo. Ale z tego co zauważyłam to bardzo wielu dziewczynom się skrócił, to chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
Czesc dziewczynki... biore juz tabsy od 2 miesiecy, ale neta mam dopiero teraz. fajne to forum..mama nadzieje ze wloze w niego swoje 3grosze;) mam takie male zapytanko o ktorej bieżecie Yasminelle??? bo ja o 22 czy to nie za poźno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej iziaaaa :) Jak pytałam mojej lekarki czy lepiej brać rano czy wieczorem, to powiedziała mi że nie ma różnicy ale najlepiej brać rano, bo w razie zapomnienia masz cały dzień na to żeby sobie przypomnieć - tzn. są większe szanse na to, żeby sobie przypomnieć niż w nocy, w trakcie snu... Także ja pierwszą tabletkę wzięłam koło 21-wszej a kolejną o 14-tej i już tak będę brać bo odpowiada mi ta pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) marsta :) dzięki za info! Mam nadzieję że mi się nie wydłuży!!! Napisz jak dostaniesz okres i ile będzie trwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
misia1983 Dziekuje bardzio. czyli rozumiem ze nie ma rożnicy o ktorej tylko żeby o tej samej poze. A ktoś inny o ktorej godzince bierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... zapomniałam dodać, że w Krakowie, w Aptece Austriackiej przy ul. Krupniczej YASMINELLE kosztuje 35.99 zł ;) Dobra cena, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iziaaa ---------------> Ja biorę o 22. Ta pora mi odpowiada, ustawiłam sobie alarmik w telefonie a że tableteczki mam zawsze przy sobie to nie ma problemu z zażyciem. A wogóle to jak ty znosisz te tabletki ?? misia1983 ---------------> Jasne, że napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
MARSTA w pierwszych dniach to chcialo mi sie jeść a nie mogłam bo jak popatrzyłam na jedzenie to mi nie dobrze było. a takto to nic mi sie nie dzieje. Apetyt powrocił normalny. Libido sie zwiększyło:) a takto nic mi sie nie dzieje. plamienia miala przy pierwszm blisstrze. chyba jest dobrze:) Mój chlopak mnie nastraszyl czy to tak dobrze brać tabsy na noc i dlatyego mialam takie zapytanie:) a ty jak znosisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamka 22
heh..ale przerwe między blistrami zrobiłam..i co teraz? to już 3 dzień przerwy..3 dzień krwawienia, bo u mnie pojawiło sie już pierwszego dnia nie przyjmowania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamka 22
oraz, nowai dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
Cześć. to znowu ja. Mam pytanko jakie są objawy gdy tabsy sie nie przyjmią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iziaaaa -----------------> Ja znoszę je bardzo dobrze tylko te plamienia mnie dobijają. wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę z pierwszego blistra więc zostało mi czekać co będzie dalej. A powiedz mi czy przy drugim blistrze plamienia ci ustąpiły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka ----------------> A dlaczego mają się nie przyjąć ?? No ale jak już się rzeczywiście nie przyjmą to wszelkiego rodzaju skutki uboczne mogą wystąpić. Zawroty i bóle głowy, wymioty, biegunka itd. Masz to na pewno wszystko opisane w ulotce. Wtedy należy odstawić te i ewentualnie spróbować z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
na początku drógiego blistra przez moze 3 dni mialam ale ja wiem czy to nazwać plamieniami. kropelki malutkie brązowego śluzu. Moja koleżanka też bierze od 3 dni "Y" i zastanawiamy sie jakie są objawy nie przyjęcia sie tabletek nie wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iziaaaa
a no to mnie sie przyjeły bo ja żadnych skótków nie miałam jakich takich:) MARSTA tobie te plamienia tez napewno ustąpią.... po za tym slyszalam ze to są jedne z najlepszych teraz tabletek anty na rynku i prawie każdej wszystkie skótki uboczne mijaja do 3 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka..
bo mój chłopak nie chce sie kochać narazie bez prezerwatywy bo twierdzi że musimy poczekać zanim sie tabletki przyjmia i dlatego pytam bo mnie gamoś nasytaszył:) ale tym knie Marsta uspokoiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Yasminelle o 21 i też mam właczone przypomnienie w komórce :) paulinka -gratuluję odpowiedzialnego chłopaka ,bo znam wielu co by dla seksu bez prezerwatywy zrobili wszystko :) ekus-ja wlasnie zaczełam drugie opakowanie i moja wydzielina jest dokładnie taka sama jak Twoja wiec jest chyba ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość craxammm
mam pytanko w którym dniu dostaje okres w ciagu 7 dniowej przerwy//bo ja juz jestem w 3 dniu i nic.i zaczynam sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craxammm -----------------> Krwawienie z odstawienia zwykle rozpoczyna się w 2-3 dniu tygodnia przerwy. Ale to nie jest zasada. Przy pierwszym blistrze może wogóle nie wystąpić, albo tak jak w przypadku Alabamki 22 może wystąpić już pierwszego dnia niebrania tabletek. Więc spokojnie - nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z zieloną bądź czerwoną herbatką i YASMINELLE? Czy te herbatki nie osłabiają ich działania...? Proszę o info, gdyż ja piję tylko zieloną, czarnej nie, bo nie dobrze na mnie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo to należy się wystrzegać takich z zawartością żeń szenia i dziurawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×