Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość akka22
zuzia_22_23@o2.pl Mas zracje nie ma co na forum numeru gg pisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam straszny czas... dopadłam mne jesienna deprecha... mojego faceta tez... ogolnie... chodzimy przybici nawet libido mi spadło makabrycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego wyblam sobe cala flore bakteryjna antybiotykami i jakiejs infekcji dostalam :/ szczcypie mnie wszystko i piecze i swedzi i na raz ogolnie wszystkie zle rzeczy...... JA CHCE SŁONCE ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
tiruriru19 --------- To zapraszam na południe kraju :-) ledwo ledwo ale słoneczko zza chmurek wygląda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Maile poszły :) tiruriru19 --> mnie chyba też infekcja złapała,bo nie dość,że śluzu mam troszkę więcej (chyba,że to od zbliżajacego się krwawienia) i czasami mnie coś tam poswędzi ;/ u mnie dziś słonko wyszło,ale nie wiem jak to się ma do temperatury na zewnątrz,bo z domu nie wychodzę :) a depresje trzeba odpędzić a kysz a kysz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
teraz ja pytam------- no dostałam meila i numer ale widzę że nie jesteś dostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
ja typowy partyzant...na niewidocznym jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------->teraz ja pytam no ja sie odezwie na gg jak wroce z pracy badz wieczorem ok.?? bo tu nie mam gg w pracy nie da sie zadnego komunikatora zainstalowac bo nie laczy sie z siecia glowny serwer jest zablokowany :/ :( a probowalam to ominac i kapa :/ :[ co zrobic. to ja sie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
akka an_ ja zmykam jzu z kompa i z pracy jade na delegacje wiec bede albo jutro o tej 7:30 albo dzis sie odezwie na gg :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no niestety ja na polnoc wyjezdzam... na studia niedługo bedzie trza sie wybrac w koncu.... u mne to chmurzyska ciezkie wisza nad głowa. ja znowu robie se chora... eh pozdrawiam Was dziewczyny:) 3majcie sie chociaz Wy :) NO BRAIN NO PAIN :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
No ja na szczęście i na południu mieszkam i studiuje :) Ja mam tak,że jak tylko się temperatura obniży to ja mam katar (najgorsze jest to,że na katar lecze sie chyba z 10 lat i nikt pomóc mi nie umie,jedna lekarka powiedziała,że taka moja uroda i z katarem muszę nauczyc się żyć ;/ choć napomknęła,że mogę mieć alergię uwaga na...zmianę temperatury i dlatego reaguje tak).nie daj Boże,że mnie przewieje a ja jak na przykład teraz jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zatyka Ci se nos na zmane temperatury to po prostu masz wrazliwe naczynia krwonosne w nose bo jak jest chlodno to sie obkurczaja a jak sie robi cieplo to se rozkurczaja wtedy dostajesz kataru. ja tak mam jak wejde zima z dworu do domu cieplego to zaraz mi sie nos zatyka bo puchne m sluzowka. kurna taki juz urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
tylko mi własnie katar się pojawia jak jest zimno. ostatnio siedziałm na zimnej ławce i to już wystarczyło,żebym do końca dnia prychała ;/ taki urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam-----> mialas jak zwykle racje... za bardzo uogolnilam temat a szkoda bo myslalam ze bedzie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Możemy jutro spróbować załozyć temat "nudzące się yasminellki" zobaczymy jaki będzie odzew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
teraz ja pytam-------- albo "tylko nasz topik- proszę nie pisać" hehe Ale by się porobiło... Ale ten temat co napisałaś jest dobry tylko musiałybyśmu założyć go na forum Antykoncepcja, plodność ? Ginekolog bo jest mniej ludzi niz na ogólnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
No pewnie tak. akka wybacz,że nie gadam z Tobąteraz na gadu,ale jestem w trakcie sprzątania domu,więc bym musiała co chwilkę wylatywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
oooooo macie racje 🌼 to jestesmy umowione na jutro??? Moze stworzymy cos dla siebie i bedzie mniej ludzi. Bo tak naprawde to jestem poszkodowana bo nie mam gg i sobie luzno z wami nie moge pogadac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam-------------> naprawde podziwiam cię! jestes bardzo zorganizowaną babką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
akka22...--------------> tez nie moglas sie tam odnalesc tak jak ja?😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
no tylko nasza MYslowice poradzila sobie znakomicie Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
An...a gdzie mi do zorganizowania ;) chociaż jestem pedantką i lubię mieć porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam-----> no kochana dbasz o siebie - sport, zabiego kosmetyczne, zdrowie no i ład i porzadek w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
akka22... chyba dostala jakas robotkę he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
a o to chodzi :) a co mam robić,siedzę dwa tygodnie bez mojego skarba w domu to przynajmniej zrobic cośdla siebie,a w sobotę już jadę do Niego :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Tak dziewczynki mam zajęcie i nie ma jak pisać :-) tera ja pytam--- nie przejmuj sie ja też nie mam czasu na gg :-) AN_- ty już nie długo do domu...fajnie masz pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszsytkich spamerek!!! Założyłyscie sobie nowy wątek więc na nim siedzcie a nie piszcie tu pierdół o tym ze ktoś z was w pracy siedzi ,ile czsu pozostalo do konca pracy, o jakichs peelingach, o katarach,o zakupach! Nikogo to nie obchodzi a od takich rozmów jestr priv! Tu się dyskutuje TYLKO I WYŁĄCZNIE O YASMINELLE !!! Nienawidzę spamerów i nie tlyko ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VENUS81
DZIEWCZYNY MAM PYTANKO. CZY JEST KTÓRAŚ Z ŁODZI I CZY MOZE WIECIE CZY JEST W ŁODZI DOBRY LEKARZ NACZYNIOWIEC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama22kama
Cześć dziewczyny...to znowu ja...kurcze biorę tabletki już jakiś czas.... regularnie....nawet nigdy nie zdarzyło mi sie żeby o jakiejś zapomnieć.czy choć by przedłużyć godzine....... ale jakoś tak im bliżej okresu to zawsze mam lekkiego stresa... wczesniej dodatkowo używaliśmy gumek,,,, ale po czasie stwierdziliśmy ze to bez sensu..ze tabletki wystarcza....jednak sie troche boje....eheh może to śmieszne ale tak jest ,,, możecie mi powiedziec czy jesli wszystko stosuje sie regularnie.... jest możliwa wpadka?? czy były jakieś przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapeczka ------> masz jaks problem? jak nienawidzsz to tu nie wchodz.... pokaz mi regulamin gdze bym mogla przeczytac ze o niczym innym nie mozna pisac. załóż sobe własny topic pisz sobie tam co tylko zechcesz... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×