Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
tak 4h jejku gdzie tam 15:30 :( ale zaraz moje kochani eprzyjdzie do mnei do urzedu z odebranymi bucikami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam---------------> troszke lepiej jezeli chodzi o nogi ale odkad zaczelam brac cyclo 3 ford zaczely sie mdlosci niby pisza ze jak wystapia mdlosci to zazywac z posilkiem i tak robie ale mino to mam mdlosci i wiem napweno te po tym bo po godz. jak zazyje cyclo to mnie mdli. A poza tym lekarz kazal mi brac 2 tabl rano i to byly dopiero jazdy, teraz biore po jednej i troszke lepiej. Biore je bo mam nadzieje ze moj stan zyl polepszy sie. Wlasnie moj facet odwiedzil mnie w pracy i tak wkurzyl ze szok ;(;(;( wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Ja zażywam dwa razy dziennie z magnezem i rutinoscorbin,ale żadnych skutków ubocznych nie mam. Mi się wydaję,że te tabletki pod względem poprawy estetyki nóg dużo nie zdziałają,bardziej zapobiegną powstawania nowych wystających żyłek. czemu Cię zdenerwował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
czemu cie wkurzyl - wybacz mu faceci sa chorzy na glowe ;) moj przyszedl zostawil mi buty i poszedl do domu a mieszka niedaleko mnie i podrodzem oglby zaniesc to do moich rodzicow a on nie bo mu sie nei chce dzwigac - to sa faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
kurna... najpierw twierdzi ze jestem drobnostkowa i nie zdecydowana a pozniej sam sie o cos pyta co dawno ustalone i zatwierdzone - to kto tu jest nie zdecydowany??? ( to bardzo zawile i sama sytuacja bardzo błacha wiec nie bede was zanudzac szczegolami ale mnie zajerzył) A wogole to dzis wstal lewa noga bo od rana cos, a to tego nie ma a to cos tam mu zginelo a to cos komus pozyczyl a teraz potrzebuje itd... Faceci to duuuuze dzieci i straszne nerwusy - przynajmniej moj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ni etylko twoj bo moj gliniarz to samo ma !!! wierw dogadamy sie do danej sprawy a potem nie byla wielce omawiana itd. to nie tylko ty amsz faceta nie zdecydowanego itd. kurcze my sie mamy zycie z tymi facetami hehe ale bez nich tez byloby ciezko zat o mamy na kogo sie wsciekac i jest ktos kto nam potrafi nerwy spierniczyc hehe jestem ciekawa co moj mi dzis powie bo byl i nie mial takiego fajnego humorku dran jeden.a zobaczymy dzis nie wracac z pracy prosto do domu ide ogladac buty jakies kozaki to powpienia sie ze mnei nei ma dlugo i moze cos sie stalo.hehe ojjj sloneczko wyszlo wrescie bo tak ponuro jeju ja chce juz stad wyjsc bo dostaje na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ni etylko twoj bo moj gliniarz to samo ma !!! wierw dogadamy sie do danej sprawy a potem nie byla wielce omawiana itd. to nie tylko ty amsz faceta nie zdecydowanego itd. kurcze my sie mamy zycie z tymi facetami hehe ale bez nich tez byloby ciezko zat o mamy na kogo sie wsciekac i jest ktos kto nam potrafi nerwy spierniczyc hehe jestem ciekawa co moj mi dzis powie bo byl i nie mial takiego fajnego humorku dran jeden.a zobaczymy dzis nie wracac z pracy prosto do domu ide ogladac buty jakies kozaki to powpienia sie ze mnei nei ma dlugo i moze cos sie stalo.hehe ojjj sloneczko wyszlo wrescie bo tak ponuro jeju ja chce juz stad wyjsc bo dostaje na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ni etylko twoj bo moj gliniarz to samo ma !!! wierw dogadamy sie do danej sprawy a potem nie byla wielce omawiana itd. to nie tylko ty amsz faceta nie zdecydowanego itd. kurcze my sie mamy zycie z tymi facetami hehe ale bez nich tez byloby ciezko zat o mamy na kogo sie wsciekac i jest ktos kto nam potrafi nerwy spierniczyc hehe jestem ciekawa co moj mi dzis powie bo byl i nie mial takiego fajnego humorku dran jeden.a zobaczymy dzis nie wracac z pracy prosto do domu ide ogladac buty jakies kozaki to powpienia sie ze mnei nei ma dlugo i moze cos sie stalo.hehe ojjj sloneczko wyszlo wrescie bo tak ponuro jeju ja chce juz stad wyjsc bo dostaje na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ni etylko twoj bo moj gliniarz to samo ma !!! wierw dogadamy sie do danej sprawy a potem nie byla wielce omawiana itd. to nie tylko ty amsz faceta nie zdecydowanego itd. kurcze my sie mamy zycie z tymi facetami hehe ale bez nich tez byloby ciezko zat o mamy na kogo sie wsciekac i jest ktos kto nam potrafi nerwy spierniczyc hehe jestem ciekawa co moj mi dzis powie bo byl i nie mial takiego fajnego humorku dran jeden.a zobaczymy dzis nie wracac z pracy prosto do domu ide ogladac buty jakies kozaki to powpienia sie ze mnei nei ma dlugo i moze cos sie stalo.hehe ojjj sloneczko wyszlo wrescie bo tak ponuro jeju ja chce juz stad wyjsc bo dostaje na glowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ni etylko twoj bo moj gliniarz to samo ma !!! wierw dogadamy sie do danej sprawy a potem nie byla wielce omawiana itd. to nie tylko ty amsz faceta nie zdecydowanego itd. kurcze my sie mamy zycie z tymi facetami hehe ale bez nich tez byloby ciezko zat o mamy na kogo sie wsciekac i jest ktos kto nam potrafi nerwy spierniczyc hehe jestem ciekawa co moj mi dzis powie bo byl i nie mial takiego fajnego humorku dran jeden.a zobaczymy dzis nie wracac z pracy prosto do domu ide ogladac buty jakies kozaki to powpienia sie ze mnei nei ma dlugo i moze cos sie stalo.hehe ojjj sloneczko wyszlo wrescie bo tak ponuro jeju ja chce juz stad wyjsc bo dostaje na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
myslowice-------------> a moj strazak he he he wlasnie dobija sie na moj tel. komurkowy ciekawe co chce... dobrze ze nie moge teraz rozmawiac to niech sie troche postresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->AN_ ohhhh ci mundurowi. hehe ty tak samo robisz ze nei odbierasz hehe ja tez a potem sie przejmuje co sie stalo ze nie odbieram albo jest zly gada nie odbierasz ja twoich tel tez nie bede odbieral itd. a ja nie odbieram a wieczorem kochanie stalo sie cos itd. ja cie przepraszam ale odezwij sie.hehe lubie jak si emartwi niech wie co to jest za uczucie. a jeszcze lubie tel.wylaczyc a on nie umi sie dodzwonic i dobija sie i dobija sie a ja potem wlanczam i sciemniam ze mi tel.spadl albo zasiegu nie bylo itd.albo nei zauwazylam a mi tel.sie wylaczyl mialam go w kieszeni czy torebce hehe a on caly blady co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
hehe wlasnie dzwonil do mnie moj - wylaczylam tel i zaraz pytal czemu tel wylaczylas hehe co za ..... facecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Myslowice-------------> jestes niesamowita:) Wlasnie dzwonil no i juz skrucha... w sumie dobrze bo nie lubie sie dlugo gniewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Dziewczęta ja Wam życzę udanej pracy i miłego dnia,tymczasem lecę do koleżanki na zabiegi kosmetyczne hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
ja tez musze kupic sobie buciki i chyba rusze na warszawe w sobote albo w niedziele sama bo moj facet idzie juz do szkoly hi hi hi i sie zacznie nauka tez marze o dlugich kozaczkach ale mam powazny problem bo nam grube łydki i ciezko dostac, coc wcale nie jestem gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
------------->AN_ ja niesamowita??eeee tam normalna hehe a co ja tez mam prawo do prywatnosci ;) hehe no ja tez nie umiem sie gniewac na moja mordke ale czasem robie tak ze jak zobacyz moj wzrok to ma dosc i wie ze jestem zla i w tym czasie nie odzywam sie do niego a jak pyta to ja mu mowie ze jestes madrzejszy wiec rob sobie co chcesz - wtedy siedzi z 10min cicho podchodzi i mi daje buzi a ja twarda nic nie reaguje.wtedy kleji sie do mnei i przeprasza itd. hehe potem mowi kocham cie bardzo a ja mu na to i myslisz ze tak pwoiesz i bedzie ok potem 1min ciszy zaraz skrucha i potem ja tez pekam nie umiem byc twarda do konca hehe. -------->teraz ja pytam no to milych zabiegow :) ----------->AN_ no ja znow mam zgrabne lydki ale znow bardzo mala noge 35/36 i ciezko cos jest mi znalesc poza tym mam 161cm jak znajde super buty to sa zaduze albo maja 35 a sa zaduze chyba w 5,10,15 bede musiala kupowac ;) no mi tez za tydzien sie zacznie szkola i razem z moim facetem bedziemy chodzic na zajecia zoabczymy jak to bedzie przez ten caly rok bo to roczne heeh jakos damy rade mam pytanko czy juz wypada chodzic w kozakach zimowych ni ewidac korzucha ale sa z tej imitacji skory i w srodku maja foterko i neiwiem czy to tak wypada chodz widze jakies laski w kozakach ale nie wiem.jak sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Mnie sie wydaje ze tak. Ja w gorace lato w warszawie widzialam laski w kozakach wiec... smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->AN_ hmmm moze zaczne tez wsumie chlodno jest ale nei chce wygladac na jakas idiotke w kozakach . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
dziewczyny jak wy sobie z tą nuda radzicie??? Bo ja już takiego doła dostałam że szok! :-( Czekam aż moje kochanie wróci z pracy i zadzwoni a on jak na złośc nie dzwoni i nie pisze...dzisiaj pewnie dłużej pracuje a w pracy nie ma czasu na nic...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no ja se jakos z nuda nie radze jzu na leb dostaje ale co mama zrobic he laze do wc z nudow laze po urzedzie smsuje non stop itd.i pije cherbate z nudow nei da sie wytrzymac jescze ten czas sie tak dluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
więc tak: herbatka siusiu, herbatka, siusiu, herbatka siusiu...itd...itd az 15 i do domu Zartuje, ja miedzy pracą szperam w internecie, chodze na poczte raz dziennie to jest jakies 40 min, przerywnik na kawke ale glownie herbatke z kolegani z sasiadujacych pokoi (mam samych facetow w pracy) i dzionek zleci...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
najgorzej jest w tedy jak wszyscy urlopują i jestem prawie sama w pracy no to wtedy czytam do oporu książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
akka22 ----------->a ty czym sie zajmujesz w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
--------->AN ale ci fajnie normalnie rpzynajmniej jakos ci czas leci a ja nei ma nikogo i nudy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Ja niestety do 17 bo od 9 ;-) Jestem z taka babką której przeważnie nie ma i sama jestem...nawet ni ema sie do kogo odezwać...:-( Jak ja tu wytrzymam do stycznia?!?!?!?! Pozdrawiam wszystkich nudzących się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
AN_-------- jestem na stażu w firmie (1 osobowej- ja jestem tu druga) ktora zajmuje się kredytami. A że kredyty są zadko wic sie nudzę...a nawet jak już coś jest to roboty jest na godzine...i to 2 razy w tygodniu... No i tak szczerze to zajmuję się tu odbieraniem telefonu (który bardzo rzadko dzwoni) i szperaniem w necie:-) A tak się ciągnie że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
...ze krew zalewa... ja jeszcze 30 min i do domciu objadzik gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
Dokładnie tak :-) Ja jeszcze 2 godziny i 20 minut... ehh zazdroszcze ci że już o 15 idziesz...no ale pewnie od 7 siedzisz... A obiadek to dla mężusia?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
Od 7 do 15 TAk dla mezusia i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×