Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość teraz ja pytam
dziewczyny spokojnie,fakt nasze niektóre rozmowy mogąblokowac dostęp do niektórych postów,bo sama sięna tym łapię,że muszę pzrewertowac kilka rozmów,żeby trafić na interesujący mnie post,ale to nie powód do kłótni. kama22kama --> ja brałam yasminelle przez 4 miesiące i mogę z czystym sercem potwierdzić skuteczność tabletek. a teraz ciekawostka: byłam u dermatolog,która mi przepisała żel DAVERCIN (chyba pisownia jest taka) to jest antybiotyk,ale na tyle słaby i przede wszytkim do zastosowania miejscowego,że wpływu na tabletki ani inne leki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do skutecznosci tabletek, to ja im ufam i czesto mi sie zdarza wziac tabletke godzine a nawt kilka pozniej lub troche wczesniej i jakos jest oki, choc musze przyznac ze w tym mis sie troszku stresuje bo jakos tak strasznie bardzo nieregularnie biore,ale zobaczymy co do dziewczyn pracujacych to mi sie akurat bardzo milo czyta ich wypowiedzi i ciesze sie ze tu pisza o tym, bo przepraszam ale duzo przyjemniej sie czyta to niz pytanie zadawane po raz setny. zeby nie bylo dziewczyny ktore chca zadawac te pytania niech je zadaja i zapewne uzyskaja odpowiedzi, ale duzo lepszym i moim zdabniem bardziej fair sposobem byloby przeczytanie calego tematu (choc eirm ze to bardzo trudne, bo sama zaczynalam gdy bylo 100 stron i chyba 2tyg asie przez to przedzieralam) ja tez pracowalam to czesciej zagladalam na forum teraz w domu nie mam tyle czasu, no ale zaczna sie studia to moze bedzie inaczej:) pozdrawiam was wszystkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
saszulek --> zrobiłam Twój piling z kawy,z tym,że ja tą kawe cynamon i sól zmieszałam z kawowym balsamem wyszczuplającym,wysmarowałam się tym,a następnie owinełam folią. zapach kawy jest boski... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Saszulek---a nie sadzisz ,ze jeszcze bardziej fair by bylo gdybyscie nie zasmiecaly tego forum zbednymi rozmowami i zamiast 180 stron byloby troche mniej? Zawsze łatwiej przebrnać i znalesc odpowiedz na swoje pytanie..Jezeli sie nudzice w pracy to załozcie forum dla osob znudzonych i tam sobie rozmawiajcie,przynjamniej bedzie na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pilling kawowy jest swietny i ten zapach:) zgadzam sie teraz ja pytam genie z tego co pamietam to przez pierwsze kilkadziesiat stron(albo i wiecej) byly poruszane najwazniejsze tematy i odpowiedzi na nie. a mio sie podoba ze dziewczyny sie zgraly i wydaje mi sie ze gorzej by bylo gdyby stare bywalczynie przestaly tu zagladac i pisac o swych doswiadczeniach z Y. i zalozyly nowy temat, bo mniej doswiadczone laski moglyby nie uzyskac odpowiedzi na nurtujace je pytania. choc nie zaprzeczam faktowi ze niektorym moze to przeszkadzac, ale zawsze i dla wszystkich jest wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Saszulek -- po 1 nie ma ludzi nie zastapionych, po 2 sprawa sie tyczy tylko rozmow o niczym.Wymieniajcie sie doswiadczeniami z yasminelle na tym forum ale głupotach rozmawiajcie gdzie indziej.Z mojej strony to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekus
od trzech dni mam bóle jajników... nie wiem od czego;/ czy ktoras z was miala tez jakies takieobjawy ? biore yasminelle juz od 4 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
ekus-- jezeli jestes w polowie cyklu to moga sie zdarzac takie bole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekus
okres mam dostac 24.... takze nie wiem czy to polowa;/ od czego moga byc takie bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genie ja uwazam ze sa ludzie nie zastapieni, ale to jest inny temat wiec moze nie bede go poruszac!!! i juz na temat tego czy warto gadac o pierdolach czy nie na tym forum pomijam... ekus moze massz przeziebione jajniki, mnie bolaly jajniki gdy mialam chory pecherz, a przynajmniej mi sie wydawalo ze mnie bola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
akka22 AN_----- jestem juz na forum laski :) znow 8h nudow w robocie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
hej hej MYsłowice ------------->jak tam buciki? Jak juz zauwazylas to goraco sie tu zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
boli mnie zoladek od ponad tygodnia no i niesamowite mdlosci mnie ogarniala wieczorem i tak sobie mysle ze moze od Yasminelek, jak myslicie? czy ktoras z was bolal zoladek po Y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AN mnie czasmi dopadaja mdlosci, ale najczesciej rano, tak ze nie moge nawet myslec o jedzeniu,bo jest tragicznie, a jedyne co na nie pomaga to zjedzenie czegos:P tylko czy to od tabletrk nie wiem bo kiedys jak sie odchudzalam to tez tak mialam i pozniej od czasu do czasu sie zdarzalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
A mnie wszytko dopada,nie wiem czy to przez przeziębienie,ale mdłości mam często. Mam nadzieję,że to wszytko po ty,bym ślicznie pieknie miała krwawienie w tygodniu przerwy ;) dziś ostatnia tabletka n. oby były tak skuteczne jak yasminelle. AN --> bo z tego co pamiętam Tyś stara wyga,więc jak się zmienia tabletki to przecież jakaś kontynuacja jest zachowana,bo w końcu i to hormony i to,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
saszulek :) dzieki ale to juz zaczyna mnie draznic i musze cos z tym zrobic. Trochę łącze to z nowo wdrozonymi lekami cyclo 3 fort ale moze to bie to? sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam-----> jasminelki nie sa tak powlekane jak inne moje leki, ale chyba juz nudze. Strasznie jestem wkurzona i rece mi sie trzesa bo kolezanka z pracy ktora mnie zastepuje w razie urlopu odnowila mi piatkowego i poniedz. urlopu, przykre bo jestesmu zaprzyjaznione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
An --> uu,ale nie miła,a jakoś to uzasadniła? pytam o tą kontynuację,bo się troszkę boję,bo wiesz,że ja zaczęłam novynette brać po 7 dniowej przerwie. ginekolog mi kazała się dodatkowo zabezpieczać,a jak przyszłam do niej,że trzeciego dnia nam gumka pękła to powiedziała,że nic się nie dzieje,bo wielu lekarzy nawet nie mowi o tym zabezpieczeniu. no i w sumie szybko zaufałam novynette. jutro zaczyna mi się przerwa i nie wiem czy już dziś zacząć się stresować,czy spokojną być? ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-AN_ nie kupilam ich ide dopiero jutro bo mam wolne jutro przeciez. no u mnei wieje jest wilgotno i chlodni jutro ma byc niby 20st i ma byc slonce zobaczymy czy sie prognoza spelni. --teraz ja pytam hej sorki ze sie nieodezwlaam na gg ale jak wrocilam do domu wlanelam sie spac zasnelam potem wieczorem wyszlam i pozno wrocilam i jestem nei wyspana dlatego neiodezwalam sie na gg nawet nei popatrzalam na kompa. hmmmm mnie po braniu "y" nigdy brzuch nie bolal moze to nie jest zwiazane z tabletka tylko takie cos przejsciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Myslowice --> mnie i tak nie było,bo brat cały wieczór potrzebował komputera ;) ja też pozatym padłam wcześniej spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
teraz ja pytam-------> mysle ze bedzie u ciebie oki, mi gin. zawsze mowila ze ciaglosc w antykoncepcji jest zachowana przy zmianie tabl., choc zawsze zmieniala mi anty tak ze pierwszego dnia krwawienia mialam zazyc pierwsza pig.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
not o super ja sie odezwie jak cos do ciebie jak bede na kompie na gg,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
No właśnie ja już w czasie przerwy miałam wizytę,więc u mnie wchodził w grę tylko 8 dzień,ale jak się pytałam na innym forum to kilka dziewczyn nawet nie wiedziało,że trzeba się zabezpieczać ;) więc jestem dobrej myśli. a tymczasem uciekam do dentysty,oddałabym w tej chwili wszytko by położyć się spać do mojego ciepłego łożeczka,ale niesety ;/ to dozobaczenia za jakąś godzinke! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole kretynka ze mnie :/ przez ostatnie 3 dni nie wzielam yasminelle.... bo zaczelam brac 3 blister a po 3 dniach sie dowiedzialam ze moj antybiotyk ma wplyw na jego dzialanie. postanowilam nie przerywac brania zeby sie nie rozregulowac ale tak juz mi nie zalezalo zeby brac co do minuy itd.bo i tak sie nie kochamy bez zabezpieczenia. nie jestem kamikadze :P no i wczoraj i przedwczoraj przed przedwczoraj jak mi telefon dzwonil ze mam wziac to se myslalam \"aaaa.... poznej\" i nic... teraz jak myslcie? mam przerwac? czy zaczac brac po tej 3 dniowej przewie? ja mysle ze juz nie bede mącic i po prostu przerwe... w sumie to juz przerwalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1851
-----> do mnie tez boli czasem zoladek..i wlasnie mam mdlosci wieczorem....i juz glupieje bo nie wiem od czego czy od "y" czy moze one nie zadzialaly w jakims momencie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia12511
teraz ja pytam------> a te tabsy novynette ktore bierzesz to sa drogie? zobacze jeszcze na razie bede brala yasminelle. Mam jeszcze takie moze glupie pytanie ale czy kochalas sie tak w polowie cyklu?wiem ze w trakcie brania tabsow nie ma dni plodnych ale jakos tak kolo 14 dnia nie moge sie przelamac potem juz normalnie im ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mdłosci to sie nie martw to zaden symptom jezel sa wieczorem m:) rano jest stezenie hormonow tak wysokie ze sa mdlosci a weczorem nie. po prostu zle znosicie tabsy. ja tez tak mam czasem... i tez sobie potrafie nie zle wkręcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuusia
Hej dziewczyny znalazłam dzis dopiero to forum bo jestem zaniepokojona.....koncze brac 4 opakowanie yasminelle i zostały mi jeszcze 3 taletki i dostałam krwawienie....czytalam ze moga wystepowac ale na poczatklu ---ale nie mialam zadnego plamienia i dopiero teraz....nie wiecie czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×