Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lolita18
dzieki:*:*:*:* bo mam schizy naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to co miałam....ale w tym szelństwie jest metoda....po latach teorii poćwiczyłam umysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
-----------> Teraz ja pytam; postaram sie zastosować o Twoich zaleceń odnosnie tych badań krwi przez rozpoczęciem yasmin bo napewno warto je zrobić:) tylko tak się zastanawiem czy jak zrobie to badanie podczas okresu i w dodatku na początku braniia tabletek to wyjdzie to nieadekwatnie??? bo badanko mam mozliwosc zrobic dopiero we wtorek/ środę a do tego czasu prawdopodobnie dostane okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
poprawka yasminelle nie yasmin:-p nazwy sie mylą, no bo kurcze prawie identyczne w końcu są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja pytam
Tyska --> mi się wydaje,że spokojnie możesz robić te badania,chodzi o to,żebyś za kilka miesięcy miała porównanie. Może niektóre dziewczyny się ze mną niezgodzą,że po co te badania,że można je zrobić za kilka miesięcy,ale ja na przykład żałuje,że takich badań nie miałam,bo jak ostatnio dostałam plik wyników krwi to nawet sama się zastanawiałam czy te tabletki jakoś monstrualnie wpłynęły na mój organizm czy to są moje normalne wyniki. ja uciekam,bo jadę już na studia,także tymczasowo tutaj nie będę się udzielać,bo dopiero muszę się z moimi dziewczynami na mieszkaniu internetu dorobić,a załatwiamy sobie już rok ;);) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:)))))) nie wiem jakim cudem pominęłam to w ulotce.. ale jestem już pewna i dziękuję serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia19
Hej dziewczyny mam pytanie: A wiec kochalam sie wczoraj z chlopakiem bez zabezpieczenia, tabletki biore od wtorku o 20,50, to byl moj tak jakby drugi dzien okresu bo dostalam w poniedzialek tak gdzies 21-22 , no i wiec nie skonczyl we mnie ale jak same wiecie to wydziela sie tak troche czesto, no i w zwiazku z tym mam nadzieje ze nie bede w ciazy co???????!!!! Dzieki z gory za odpowiedzi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Wrocilam !!! :) mialam kompa zepsutego w robocie i nei weszlam. laski mam pytanko bo przez 3 miechy bralam YASMINELLE i kazalam lekarzowi wypisac recepte z tymi tabletkami a przepisal zamiast te to YASMIN !! i zaczelam je brac normalnie mialam 7-dniowa przerwe po tamtych tabletkach YASMINELLE i zaczelam brac te tabsy YASMIN mam nadzieje ze nic sie nie stanie i mam dwa opakowania tego YASMIN ale potem ide do mojego lekarza i mu powiem ze nie mialam jak isc do niego i zalatwilam telefoniczne takie tabletki czy nic sie nie stanie jak bede brac te tabsy YASMIN??? bo 3 opakowania bralam YASMINELLE i teraz biore dwa opakowania Yasmin i potem chce znow przejsc do YASMINELLE - jak myslicie nic si eniestanie>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akka22
MYslowice----------- Witaj dawno cie nie bylo... Myślalam że az tyle pracy masz i nie mas zczasu wejść na kafe. A swoja drogą to co robilaś jakmiałaś zepsutego kompa? Nie zanudzilaś się?? Jeśli chodzi o te Yasmine to troche szkoda że nie zauważylaś wcześniej że się pomylił. Ale tego czy po tych dwóch miesiącach będziesz mogła od nowa brac Yasminelle to nie wiem jak to z tym jest- najlepiej zapytaj lekarza... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
---------------akka22 nudzilam sie jak nei wiem gralam w karty i na komorce jakos przezylam te dni bylo strasznie. no narazie biore te inne yasmin bo nei mialam jak zalatwic tamtych a musze brac zeby byc zabezpieczona ale 12-go biore dzien wolnego i przejde sie do lekarza i sie go zapytam bo tamte tabletki przepial mi inny bo moj byl na L4 i dalam mu kartke z YASMINELLE a napisal YASMIN ale mysle ze nic sie nei stanie jak przepisuja z YASMIN na YASMINELLE i jest ok. ale przejde sie zeby zobaczyl cyz ejst ok ze na i moze wrescie zrobie ta cytologie zabije mnie on totalnie bo mialam to robic 2 miesiace temu nie cale. ale mysle ze ebdzie ok. w ciazy nei ejstem bo mam okresik i jest ok. chodz dlaej niepokoje sie bo np. jak wczoraj byl stosunek i podczas stosunku pojawila mi sie krew ale mysle ze podaznilam tam cos ta moze nadzerke chodz wczesniej takiego czegos nie mialam.zawsze od 2 miechow jak ma stsunek to mam krew. hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
mi tez lekarz zmieniał z yasmin na yasminelle i narazie jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
mi sie pomylil zamiast napisac YASMINELLE to napisal YASMIN a chce tamte tabletki ale dowiem sie u mojego lekarza czy tak moge zrobic skonczyc te 2 opakowania YASMIN i przejsc na YASMINELLE dalej jak to bralam przez 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
mnie w ogole nie bolały piersi a jestem przy 3 op. Pozdrowienia dla starych znajomych Yasminellek i Yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
ale za to moj partner twierdzi ze jesatem niewyzyta seksualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN_
MYslowice ----> jaka paskudna pomylka ze strony twojego lekarz, szkoda bo mozesz (ale oczywiscie nie musisz) przejsc nie potrzebnie skutki uboczne zwiazane z przejszciem tabsow na inne. Ale badzmy dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-----an_ to bylo na tez zazsadzie napislaam kartke jakie tabsy ma mi lekarz przepisac ale nei moj tylko inny bo moj byl na L4 i zawsze beralam Yasminelle i bylo wszystko ok i kartke dala lekarzowi moja kumpela i zamiast zapisac mi te co biore to napisal YASNIM. ale mam dwa opakowania tych tabletek wiec w piatek za tydzien jak pojde do swojego lekarza bowiem co sie stalo i zeby mi recepty wypisal juz na wiecej czasu i te moje YASMINELLE bo wiem jak dzialaja itd. a tych Yasmin nigdy nie bralam dzis wzielam 2 tabletke. zaraz do domciu o 15:30 i do lozka spac przespac sie slodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------an_ poza tym moj partner tez mi mowi ze nei jestem zaspokojona wiec wczoraj mu poakzalam z nienacka co mnie stac i biedaczek poszedl spac ze zmeczenia wiez w lozku rzadze JA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
bedzie dobrze !!! z tymi tabsami !!! wezme te 2 opakowania bo szkoda recepty i potem znow przejde na swoje yasminellki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eooo
BRAWO!!!!!!! TAK MA BYĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
z czym tak ma byc??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
cześć mam pytanie:)przeziębiłam sie niestety i zafundowałam sobie leczenie codiparem a teraz tabcinem, oba te leki zawieraja w składzie paracetamol a czytałam tu na forum że osłabnia on działanie y., w aptece pani powiedziała mi że paracetamol wżaden sposób nie wpływa na y a przynajmniej nie w takim topniu żeby miało cos się stać więc nie wiem juz w co wierzyć:( a jeśli ten paracetamol wpływa na działanie to przez okres w kturym go zażywam czy dłużej mam być ostrozna?wiem że ten temt często sie przewij ale będe wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki123456
hej dziewczyny!!! mam do wa prosbe , prosze poradzcie mi co mam zrobic. otóz zmieniam tabletki z yasminelle na harmonet. po yasminelle strasznie mie bolały rece i nogi , to było nie do zniesienia. miała mi sie poprawic cera a tymczasem tylko mi sie pogorszyła wiec czas na zmiane. ale mam problem bo nie wiem czy moge zaczac brac harmonet po zakonczeniu siedmiodniowej przerwy po yasminelle ? czy musze odczekac miesiac i poczekac na nastepna miesiaczke? pomózcie:) dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
Cześć Laseczki:) właśnie przed chwila wziełam swoja pierwszą tebletke yasminelle, i wogóle pierwszą w życiu tabletkę antyy; i mam do was pytanko...no więc okres dostałam dziś w nocy z wtorku na środe, niestety nie wiem o ktorej dokładnie bo zorientowałam sie dopiero rano; chce brac tabletki około 22 tak więc zrobiłam i wzięlam przed sekunda tabletke...ale juz na pewno minęlo ponad 12 godzin od rozpoczęcia okresu...i w takim razie od kiedy będe zabezpieczona??? czy mam odczekać od jutra 7 dni i 8smego moge sie bezpiecznie kochać??? czy może jakoś inaczej?? proszę o odpowiedż bo serioo nie wiem.. a pozatym trzymajcie kciuki żeby nie było żadnych skutków ubocznych...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
Miki---------->nie wiem napewno ale z tego co słyszałam i czytałam juz na tym forum, jak również w ulotkach to powinnaś rozpocząć branie tego hormonetu zaraz po 7dniowej przerwie, czyli tak jakby nic sie nie zmienilo. Tak mi się przynajmniej wydaje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
Tyśka---> tu chodzi o to żebys w ciągu pierwszego dnia zaczęła bać czyli w ciągu 24 godzin, ja miałam identyczny problem, ale pierwszy miesiąc i tak byłas sceptycznie do tego nastawiona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka
----->N22 dzięki skoro miałas taka sytuacje to Ci zaufam:) kurcze ale mam też drugi problem bo rano wzielam ketanol bo mnie brzuch strasznie bolał a czytam teraz na forum, że on osłabia działanie tabletek, ale jak ja go wzielam na dobre 12 godzin przed zastosowaniem yasminelle po raz pierwszy wogóle to ma on jakis wpływ jak myslisz??? a pozatym te tabsy sa tak mikroskopijne, że aż się wierzyć nie chce że chronią przed ciążą tak dobrze...ale cóż postaram sie wierzyć:) Miki--------->, sama juz nie wiem czy Ci dobrze powiedzialam wejdz na ta strone http://www.yasminelle.pl/stos.php# i poczytaj tu wszystko jest kiedy zacząc brać jesli przerzucasz sie z innych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N22
zażywam ketonal i moja koleżanka zażywała po zabiegu w dużych ilościach i nic się nie dzieje. A co do pierwszej tabletki to jk mówiłam też mi się wierzyć nie chciało więc początkowo zabezpieczałam sie dodatkowo teraz jestem przy trzecim opakowaniu i jest ok. Tylko martwi mnie ten paracetamol który obecnie biorę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
N22 --- farmaceutka miala racje...paracetamol nie wplywa na tabletki,chyba ze przekroczysz toksyczna dawke i uszkodzisz watrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×