Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość YasminelleCzarna
uff .. to moze ja sie jeszcze powstrzymam od takiego seksu do konca przez ten miesiac .. troche schizow jest .. wiec .. narazie przystopuje z facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karciooo
Ja tez przez pierwsze opakowanie uwazalam, moj Daniel dochodzil na zewnątrz.. Ale wtedy tez jest fajnie, bo ma sie ten komfort psychiczny, ze nawet jesli cos tam chlapnie to jest mniejsze zło ;) Jednak teraz, przy trzecim opakowaniu, kiedy jeszcze bralam antybiotyki juz pojawil sie poploch i stres.. A moj Daniel wymysla imiona dla dzieci.. MASAKRA! :/ Musze poszukac jakiegos zaklęcia na wywolanie okresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaaaaa
Krcio hehe kochany ten Twoj facet:D a powiedz mi jakie antybiotyki bralas ? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
nie martw sie moj facet tez juz nie raz wymyslal imiona dla dziecka .. juz weim nawet jakie one beda haha :PP Nie .. chyba nie bede ryzykowac zeby we mnie dochodzil .. dziewczyny wczesniej pisaly ze tak jest fajnie i wogole . . a ja sie boje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy Ci powie co innego
YasminelleCzarna -> przekazuje tylko co mi moja ginka powiedziała (a info mam świeże z dzisiaj godzina 10 ) ;) Przy pierwszym opakowaniu lepiej uważać. Później już bez stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
każdy Ci powie co innego ---- a przy drugim juz 'hulaj dusza,piekla nie ma '? Pierwszy czy drugi blister...co za roznica? Po pierwszym blokowanie owulacji zaczyna sie na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencja007
Czasami sie tak zdarza ze zapomnimy kupic pigulki lub wypadnie nam ze lekarz na zwolnieniu. Jesli ktoras z Was bedzie w potrzebie to sluze pomoca mam kilka opakowac ktore moge odstapic. Dajcie tylko znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
To mnie teraz skołowałyście z tą antykoncepcją. Mi lekarz powiedział, że już od 1 pigułki jestem zabezpieczona. I teraz mi powiedzcie: w pon. biorę ostatnią tabletkę z 1 blistra no i akurat mam "szanse" na extra sex ;-) Czy mam się dodatkowo zabezpieczać czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
fajnie jest czuc ze twoj misio konczy w tobie to mega rozkoszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
mantyla --- zdecydowanie nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
mantyla jesli bralas regularnie mniej wiecej o tej samej poze i zadnej nie zapomnialas to jasne ze nie musisz sie zabezpieczac bo ty kochana jestes juz teraz zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
Dzięki kochane, bo własnie tak to wszystko rozumiałam, aż do tej pory, gdy przeczytałam kilka postów i wszystko mi się pomieszało :-( W takim razie dziewczyny 3majcie kciuki, abym sobie poszalała, bez skutków ubocznych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
powaznie nie masz sie czym martwic szalej do woli milej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
lenjka.....- dzięki, nie zamierzam tracić czasu, bo w środę, czwartek pewnie już okresu dostanę i koniec z przyjemnościami na kilka dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda polozna-- Napisalam maila,zerknij w wolnej chwili.dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy przy stosowaniu Yasminelle można zażywać np. tabletki ze skrzypu polnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
gosiek22 ---a pisze cos w ulotce yasminelle,ze nie mozna? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh..w ulotce wspomniany jest dziurawiec, ale pytam sie dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!czy powinnam martwic sie plamieniami miedzy miesiaczkami?tym bardziej ze nie ustepują od ostatniej miesiaczki-czyli jakies 6 dni:/i czy jezeli wezme tabletke wczesniej lub pozniej o godz moze to obnizyc skutecznosc?wiem ze w ulotce jest napisane mniej wiecej-tylko nie wiem czy godz to jednak nie za duza roznica,jak myslicie?i pytanko ostatnie:czy zwykłe leki przeciw grypie(nie antybiotyki)moga takze zmniejszyc dzialanie tabletek?z góry dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lena-linka ---- plamienia moga wystepowac tak gdzies do 3 blistra.jezeli godzine pozniej wezmiesz tabletke tez nic zlego sie nie stanie.A co do lekow --- wszystkie substancje czynne lekow,ktore wplywaja na tabletki sa wymienione w ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
okres trwa u mnie tak kolo 2-3 dni i jest slaby ale to chyba normalne mam malo krwi ale czuje bardziej bolesnosc ktora czulam normalnie jeszcze przed braniem y,bardziej czuje oznaki okresu niz mam ta krew to nie powinno mnie martwic??/?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
DZIEWCZYNY WSTANIECIE WKONCU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
lenjka..... ---- to sa zwykle bole miesiaczkowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna25
ja biore tabsy dopiero od 4 dni są TO MOJE PIERWSZE PIGUŁKI w pierszy dzień bolała mnie głowa ale piersi mi się powiększyły a miała któraś obnirzenie nastroju bo ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja mam tylko nudności :/ biorę tabletki o 21 i gdzieś około godziny 23 jest mi już niedobrze :( tak samo rano. Nie mogę wcisnąć w siebie nic do jedzenia gdy wstaję po 5 :/ niezbyt przyjemnie jeździ się o 6 pksem gdy jeszcze na dodatek mdli :( iść z tym do lekarza? bo innych skutków ubocznych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
chociaż od jakichś 3 dni to prawie cały czas mnie mdli :( nie wiem co jest bo w ciąży to być raczej nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENJKA.....
MLODA POLOZNA....NIE NORMALNE CHODZI MI WIESZ ... O TAKIE DZIWNE UCZUCIE PODCZAS OKRESU MNIE NP ZAWSZE TROCHE BOLALY MIESNIE I TERAZ TEZ NO WIESZ ZWYKLE TYM SIENIE MARTWIE BO ROZPOZNAJE TEN BOL MAM GO OD 1 MIESIACZKI W ZYCIU RACZEJ MARTWI MNIE TA SLABA MIESIACZKA W TAMTYM MIESIACU TEZ TAKA MIALAM I TO DO MAMENTU GDY ZACZELAM BRAC Y,TO TAK JEST ZE MA SIE TAKIE SLABE MIESIACZKI? TO MOJA DRUGA MIESIACZKA PODCZAS BRANIA BO W PON ZACZYNAM 3 OPAKOWANIE PROSZE O ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
Luna25 ----> ja biore tabsy od 4 dni i biore o 21.00 .. tez po 9 mam takie nudnosci .. jestem slaba, oczy mi sie zamykaja i strasznie chce mi sie jesc ;P hihihi ale to dopiero poczatek zobaczymy jak bedzie dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENJKA.....
JA ZAWSZE MIALAM TAKIE SLABE MIESIACZKI ZAWSZE MIALAM 2 DNI SLABEGO OKRESU 2 DNI PRZERWY I JEDEN DZIEN TYLKO TAK KAPALO SORY ZA WYRAZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENJKA.....
DZEWCZYNY TO Z OPAKOWANIA NA OPAKOWANIE PRZECHODZI JA JESTEM NA 3 BISTRZE I JUZ NIC MI NIE JEST A NA PIERWSZYM TO MYSLALAM ZE UMRE KLOCILAM SIE Z CHLOPAKIEM ,JADLAM JAK NIENORMALNA,SPALAM SPORO,CZULAM SIE SLABO CIAGLE NALADOWANA NEGATYWNIE NIE REZYGNUJCIE TO NAPRAWDE PRZEJDZE JA TEZ NIE WIERZYLAM BO JUZ MNIE CZASEM SZALENSTWO BRALO!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×