Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość stokrocia
Najlepszego z okazji walenetynek dziewczyny masę miłości i duzo bezpiecznych szalenstw dzisiejszej nocy :D i nie tylko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka----wyslalam Ci maila;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
mala_agatka---- wlasnie ja zawsze mialam dnia,a teraz dostalam 4...i sie schizowalam:) ale widze,ze wielu dziewczynom sie tak zmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnez3333
mala_agatka----tam mialo byc 3dnia,ale jakos sie nie wcisnelo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
Od 3 tyg.biorę Yasminelle. Samopoczucie ogólnie dobre (jak na taką pogodę nawet super ;-)). Niestety cały czas plamię, ale tego się spodziewałam. Czy po pierwszym opakowaniu mogę bez robienia sobie przerwy okresowej zacząć brać od razu drugie? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
ee.. powiem ci ze nie mam pojecia .. ale powinnas zrobic przerwe raczej bo to jest czas na twoj cykl !! a plamic to bedziesz .. przeczytaj ulotke ktora dostalas z Yasminelle tam wszystko pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mantyla--- ja tez uwazam,ze powinnas zrobic przerwe,tym bardziej,ze tj dopiero Twoje 1opakowanie i organizm jeszcze sie nie przystosowal do hormonow,a Ty chcesz od razu zrobic mu burze;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
ja w sumie zaczelam dopiero wczoraj brac Y . ^^ Mam nadzieje ze bedzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
Burze hormonów to ja mam i bez tych pigułek ;-) Bardzo mi zależy aby tej przerwy nie było, ale nigdy wcześniej (nawet przy innych pigułkach) nie brałam dwóch opakowań pod rząd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mantyla--- zrob jak uwazasz,z tego co wiem,kobiety biora dwa opakowania pod rzad, wtedy nie wystapi krwawienie z odstawienia, ale moga wystapic plamienia.poradz sie moze lekarza,skoro tak bardzo Ci na tym zalezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
Tagusia, dzieki za odp. Właśnie wiem, że dziewczyny tak robią, ale ja sama tak nigdy nie robiłam. I nawet tak bardzo nie zależy mi na zabezpieczeniu co na wygodzie. Wybieram się w podróż, i nie chciałabym w tym czasie mieć kłopotów w okresem. Pigułki biorę ze względu na obfite miesiączki, przy okazji jako zabezpieczenie ;-). Tylko teraz tak sobie myślę, jak w poniedziałek wezmę ostatnią pigułkę, to okres chyba dostanę dopiero po 2, 3 dniach ... do tej pory zdążyłabym wrócić, i z tego co wyczytałam to i zabezpieczona jestem w trakcie tej przerwy :-) Dziewczyny doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mantyla---tak jestes zabezpieczona w trakcie przerwy:)) ja biore tabletki ze wzgledu na bardzo nieregularne miesiaczki:( no i teraz sa regularne-3 lub 4dnia mam krwawienie.a jak u Ciebie z obfitoscia?zmniejszyla sie:>:????udanej podrozy zycze;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
nescafejka---napisalam maila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
Tagusia, ja biorę pierwszy miesiąc i to powinna być moją pierwsza między-pigułkowa. Ja mam regularne, ale bardzo bolesne i obfite. Mam nadzieję że teraz będą inne. Jak na razie cały czas plamię, ale wiem że tak najczęściej jest, więc to mnie nie martwi. Tylko nie wiem, co z tą przerwą, może jednak ją zrobię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
mantyla---jezeli ma Ci to w czyms pomoc,to ja bym zrobila ta przerwe..bo tj jednak dopiero 1opakowanie...ja tez plamilam podczas 1blistra,a przy 2wszystko bylo juz ok:) i zazwyczaj tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
Dziewczyny plamicie od okresu do tej pory???ja jutro koncze moje 1 opakowanie,juz chyba lepiej sie czuje,ale nadal plamie ale poki co mysle ze nic zlego sie z tym nie wiaze, a jednak chce by mi to minelo,bo jakby nie patrzec nie po to je biore by plamic i nie uzywac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaa
Zostalo mi jedno opakowanie Yasminelle, bo musiałam je odrzucić i chetnie je sprzedam za 30 zł:) Mieszkam we Wrocławiu wiec jesli ktos chcialaby kupic tzn osoba mieszkajaca we Wrocławiu to moj mail:aniakk1@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantyla
UBUNTUX - plamię 3 tyd. już mam dość, mam nadzieję, że przy drugim opakowaniu już będzie lepiej. Poza tym innych skutków ubocznych nie zauważyłam (poza ceną, która mnie przeraziła) andziaaaa -z chęcią bym odkupiła, ale jestem z Warszawy, doliczając wysyłkę, prawie wyjdzie na jedno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny powedzcie mi czy jezeli owulacja sie przesuwa i wystepuje kilka dni pozniej to czy okres tez sie przesuwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ah
tak. okres jest 14 dni przed owulacją, więc przesunięcia owulacji wpływają na przesunięcia okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi jewszcze czy jezeli bola mnie piersi to moge sie spodziewac okresu?bo powinnam dostac 2 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie ból piersi może zapowiadać okres. ale może być też objawem wskazującym na ciążę (w połączeniu z innymi, jak np brak okesu). radzę zrobić test, jeżeli oczywiście ciąża jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie..nie wydaje mi ise zeby poprzez sam peeting zajsc w ciaze jestem..ale niepokoi mnie to ze mam duzo widocznych zyl nap eirsiach..nie wiem czy to normalne..no i 2 dni spoznia mi sie ores..a peirsi bola tak jakby nadchodzil..i bolaly tez 2 dni temu.. czy te zyly sa sprawa normalna..sa widoczne.. i jest ich duzo dodam ze jestem osoba szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UBUNTUX
Mantyla nie jestes sama,uwierz...ja dzis koncze 1op a nadal plamie...wiec zyje tylko nadzieja ze przyjdzie okresik i po wszystkim :) zero sladow i plamien tylko przyjemnosci :) czy Ty uzywasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ?? powiedzcie no prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah - mało prawdopodobne. zrób test to jest najlepszy sposób na przyspieszenie okresu :D po jego zrobieniu stres puszcza i okres się pojawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te zyly na peiriach i klatce peirsiowej sa normalne mam ich naprawde sporo i sao ne widoczne chyba jak nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ----- zyły sa widocze bo tabletki zageszczaja krew...zwroc uwage na to lekarzowi, trzeba to kontrolowac. ps.jak bierzesz tabletki to nie masz owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja nie biore tabletek.. i mam widoczne zyly na peirsiach i klatce piersiowej.. czy to normalne..naprawde jest ich duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
ah ----- jezeli jestes szczupla, nic Ci nie dolega, to moze byc taka uroda.Jezeli to Cie nie pokoi to powiedz o tym interniscie,zrobi Ci badania,moze poprostu jestes 'gesta'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×