Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
tagusia ---- Ja poszlam na solarium 2 miesiace po odstawieniu tabletek i dostalam przebarwien,jak mocniej opalilam sie na sloncu to tez sie ujawnialy.Teraz mienlo pol roku i przebarwien juz nie mam i nowe ( odpukac) tez sie nie pojawiaja.W trackie brania tabletek przebarwien nie mialam.To tez jest po czesci sprawa indywidualna kazdego organizmu,ale ja bym na Twoim miejscu zrezygnowala na pare miesiecy z solarium,zreszta po co na nie chodzic?Robi sie cieplo i mozna sie w naturalny sposob opalic korzystajac z filtrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. we wt wzielam ostatnia tabletke i wciaz czekam na okres.... matko co ja mam z tymi tabletkami - jak nie sennosc to niepewnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniech
czesc - jak ostatnia tabletke wziełam w zeszła sobote o 21 to nastepna bire w niedziele o 21 i wszysto jest ok tak?? prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Nastepna co ma problemy z liczeniem?? Tak, 2 blister zaczynasz w niedziele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniech
umiem liczyc - tylko pytam. prosiłam o odpowiedz a nie nieuprzejme docinki. miałam watpliowści wiec pytam - od razu tzreba byc niemilym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniech
nie mniej jednak genie - dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
Ale jak mozna miec watpliwosci w liczeniu do 7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuulaaa
tak czytalam o tym alkoholu.. kurde ja o 18 wzielam tabletke.. ale za 15 minut zaczelam pic no mialam imprze..wypilam 3 drinki z teqili... no i kolo 23 kochalam sie z facetem bez zabezpieczenie.. nie wymiotowalam ani nic:/ nawet pijana nie bylam.. myslicie ze wszytsko okey czy ten alkohol jednak wplywa zle :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bocobybylogdyby
madziuulaaa między połknięciem jakiegokolwiek leku nalezy zrobić przynajmniej godzinną przerwę. Jeżeli nie wymiotowałaś to skutecznośc będzie zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss90
dziewczyny wczoraj miałam wziąść tabletkę o 21 niestety zapomniałam i wzięłam dopiero przed chwilą :( czy dobrze zrobiłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miss90 --- a co jest napisane w ulotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła....87
siema,,, ostatnio zamieściłam tutaj wiadomość i niestety podałam adres e mail. teraz wszystkie wiadomości z tej kafetarii są wysyłane na moją poczte?? co mam zrobić zeby przestały przychodzic bo mnie szlak trafia...prosze o odpowiedź...pozdrawioam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss90
no właśnie ja zawsze tą książeczke wywalam odrazu bo kiedys mi sie nazbierały chyba z 5 i tylko mi przeszkadzały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
miss90 ---- bardzo madrze z Twojej strony,wyrzucac ulotke od lekow ktore bierze sie na stale.Dobrze zrobilas biarac tabletke,a dalsze postepowanie zalezy od tygodnia brania. http://www.yasminelle.pl/stos.php#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniepytanie
młoda położno Co mogłabyś polecić profilaktycznie na żylaki? Stąd, że biorę tabletki antykoncepcyjne, a mój ogranizm jest poddatny na pękające naczynka(mam parę drobnych pajączków na udach). Biorę tabletki bo muszę (pco). Czy są może jakieś maści, tabletki, dieta, które mogłabyś polecić? Z góry dzięki wszystkie dziewczyny za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
pytaniepytanie --- poczytaj sobie w necie o profilaktyce antyzylakowej.Tego jest mnostwo.Ja nie mialam nigdy problemow z zylkami wiec wiedze mam tylko teoretyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość febka
witam was dziewczyny:) jasminelle to też i moje pierwsze tabletki i dlatego z uwagą śledzę wasze wypowiedzi... co do waszych skutków ubocznych to póki co odpukać nie mam żadnych z nich czyli ani trądziku ani senności, ale za to mam mdłości i lekką biegunkę... :/ biorę te tabletki od5 dni więc mam nadzieję, że objawy ustąpią niebawem jak organizm się przyzwyczai. Najbardziej obawiam się po tym jak czytam wasze posty że schudnę - szczerze mówiąc miałam nadzieję że raczej troszkę przytyję i biuścik też troszkę podskoczy;) no ale zobaczymy co będzie po pierwszym blistrze! pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madiiii
Witam wszystkie kobietki.Na tym forum jestem nowa ale zanim napisałam tego posta przeczytalam wiekszosc wypowiedzi.Pytan raczej nie mam zadnych choc moze jak bede miala to zwroce sie do was o pomoc.Yasminelle to tez moje pierwsze tabletki(jestem przy koncu 1 blistra) ale poza pierwszym dniem kiedy czulam mdlosci wieczorem nie mam zadnych objawow niepozadanych,przeciwnie czuje sie po nich bardzo dobrze na razie.Martwi mnie tylko kwestia raka piersi albo narzadow rodnych i watroby.Naleze do grupy ryzyka,moja mama miała usunieta macice a moja babcia umarla wlasnie na raka.Ja niedawno mialam konizacje paskudnej nadzerki.Tabletki zasugerowal mi bardzo dobry ginekolog.Badania wszelkie mialam robione przy okazji pobytu w szpitalu.Mam nadzieje ze rak ktorego sie bardzo obawiam mnie nie dopadnie.Podzielilam sie z wami tylko swoimi obawami nie jestem pesymistka ale czasem przychodza rozne mysli do glowy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigre
Młoda Położna ---mam pytanie apropos słoneczka i przebarwień. Nie chodze na solarium, ale w lata chciałabym jednak trochę ze słonka skorzystać... Czy jeśli będę używała filtrów to nie grożą mi przebarwienia? I jak wysokich? (normalnie używam 8 -12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka2222
po yasminelle został mi cellulitis, żylaki i zle wspomnienie o libido i ciagle zlym nastroju. Nie na wszystlkich działaja dobrze, od nastepnego miesiąca zmieniam. Moze ktos miał podobne problemy i zmienil na jakies po ktorych sie tak nie robią żylaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka2222
po yasminelle został mi cellulitis, żylaki i zle wspomnienie o libido i ciagle zlym nastroju. Nie na wszystlkich działaja dobrze, od nastepnego miesiąca zmieniam. Moze ktos miał podobne problemy i zmienil na jakies po ktorych sie tak nie robią żylaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! wlasnie koncze pierwsze opakowanie yasminelle(sa to moje pierwsze tabletki anty) i jestem bardzo zadowolona...:) szczerze, po czytaniu tego forum i zbierania info na temat tych tabletek, troche sie balam...ale wszystko jest ok::D nurtuje mnie tylko teraz jedno pytanie....czy podczas stosowania tego typu antykoncepcji, nie mozna korzystać z solarium?? ani innych kąpieli slonecznych?troche mnie to zaskoczylo, bo co ma piernik do wiatraka :P ja osobiscie lubie bardzo sie opalac(pewnie nie tylko ja) wiec jesli ktoras z was wie cos na temat tych przeciwwskazan, to prosiłabym o podzielenie sie :D pozdrawiamm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Hej Dziewczynki:) Ja myślę,że te objawy w trakcie brania tabsów to sprawa indywidualna, każda z nas odczuwa inaczej branie tabletek.Ja postanowiłam brać tabsy tylko przez 2 miesiące,żeby zobaczyć jak to jest bez gumki...:)jeszcze nie próbowałam,ale nie wyobrażam sobie brania tabl. na dłuższa metę.Słyszałam,że te tabletki yasminelle trzeba brać co do godziny,ja biorę codziennie o 8.00,ale drugi blister chyba zacznę brać inaczej-zmienię porę na wieczór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Wesoła ....87 też mam ten problem,też podałam adres i teraz wszystko przychodzi mi na maila:(ale sądzę,że to forum ma jakiegoś administratora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda_23
Jeśli chodzi o antykoncepcję bezpieczną... i pewną...to nie żałujcie proszę kasy;-)utrzymanie dziecka więcej by was kosztowało niż tabsy...dla mnie cena nie gra roli, jeśli chodzi o tę kwestię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dementia22
Witam wszystkie Panie :) Rowniez zaczelam brac Yasminelle i sa to moje pierwsze tabletki. Do konca pierwszego blistra zostaly mi 4. Niestety od jakiegos czasu, mniej wiecej tygodnia, mam dosc mocne bole glowy. Nie wiem czy to na pewno przez tabletki, bo ogolnie dosc czesto pobolewa mnie glowa. Czasami towarzysza mi tez nudnosci, ale nie wymiotuje. Zastanawiam sie czy zmienic tabletki od razu czy wziac jeszcze drugie opakowanie i zobaczyc, jak bedzie, bo mozliwe, ze organizm musi sie przyzwyczaic, prawda? Ginekolog powiedzial, ze po dwoch opakowaniach mam przyjsc do kontroli. Tylko nie wiem, co robic, bo prawde mowiac, te bole sa dosc meczace. Czy ktos moglby cos mi poradzic? Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie czy ktos wie moze gdzie najtaniej mozna kupic yasminelle we WROCŁAWIU ja zapłacilam ostatnion 47 zl a z tego co przeczytalam w internecie sa apteki gdzie jest taniej aaaa i jeszcze pytanie czy ktos ma moze do odsprzedania recepte lub jedno opakowanie yasminelle bo mam wizyte u gina dopiero za 2 tyg a potrzebuje tabsy :) czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia 123
Hej dziewczyny!!!!mam pytanko.....biore Yasminelle od tygodnia... to moje pierwsze tabsy.....skonczył mi sie już okres i chciałabym współżyć bez dodatkowego zabezpieczenia...czy jest to bezpieczne??troche sie obawiam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olgusia, jak powiedziałam mojemu lekarzowi ze przez 2 pierwsze miesiace korzystalam z dodatkowego zabezpieczenia to powiedzial ze stracilam 2 miesiace z zycia i mam teraz wszystko nadrobic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×