Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość młoda położna
aksjgdsifgsd --- jakby to bylo normalne,obfite krwawienie to by z tej ciazy juz nic nie zostalo... wiitaminka 21--- to sie zdarza i jest to jak najbardziej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona.........
MŁODA POŁOŻNA WIĘC MOŻE TO BYĆ MAGNEZ Z WITAMINĄ B6? Orientujesz się może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
ja biorę Magnefar B6 prawie cały czas. przecież to też magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
zaciekawiona......... --- a dlaczego nie? Ani jedno ani drugie nie kłoci sie z yasminelle.Co zreszta mozna przeczytac w ulotce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tee
Hej, tak się zastanawiam czy może wiecie czy opakowania od Y (te srebrne w których są tabletki bezpośrednio, a nie kartkonik) są szczelne? Bo miałam małą powódź i opakowanie mogło mieć przez kilka sekund kontakt z zamoczoną książką no i się zastanawiam czy nic im nie jest :). Z zewnątrz wygląda że są całe i nic się nie rozpuściło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
tee ----- nie popadajmy w paranoje... kilku sekundowy kontakt z mokra ksiazka....Ja rozumiem, gdyby tabletki wpadly do wanny pelnej wody, ale w tej sytuacji? Prosze Cie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminko, na poprzednich stronach byl poruszony twoj problem,gdzieś tam;p podobno to normalne,tak twoj organizm mogl zareagować na tablety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniech
czytam te wasze posty i sie zastanwiam... Kiedys pytałam czy to normalne ze moje krawienie z odstawienia przypomina bardziej plamienie niz okres. Brzuch boli tylko troszke i przez kilka godzin, zuzywam jedna podpaske a reszte to zwyczajnie wkładki bo tylko plamie lekko. teraz zaczynam dopiero trzecie opakowanie wiec miałam dwa nazjwijmy to "krwanienia". nie miałam zadnych plamienien w trakcie brania tablete wtedy mloda połozna odpowiedziała mi ze to normalne - ze okres może byc inny no i tłumaczyłam to sobei lasnie tym ze biore tabletki. a teraz? nagle czytam ze jak okres skapy to moze to oznaczac ciaze. o co chodzi? chyba ze cos zinterpetowałam. bardzo prosze o odpowiedz.. bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanus86
ponawiam pytanie- otóż: w tygodniu przerwy brałam antybiotyk przez 7 dni i ciekawi mnie jak długo musze zabezpieczac sie dodatkowo? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
same mowicie ciagleze organizm to nie szwajcarski zegarek a pozniej takie odp sie tu pojawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksjgdsifgsd
Agniech Ja mam zawsze normalny okres, w sensie, że trwa on około 5 dni i na początku jest bardzo obfity, tak ze muszę stosować tampony super, potem jadę na normal. Czytałam kiedyś na innym forum, że jeżeli krwawienie przypomina plamienie, tzn, jest bardzo skąpe, krótkie, nie występują skrzepy, jak przy okresie, to jest możliwośc bycia w ciąży. Z drugiej strony spotakałam się z opiniami wielu dziewczyn, które biora tabletki i przez cały czas zamiast krwawien mają plamienia i w ciązy nie są. Każdy organizm reaguje inaczej. Może w moim przypadku, przy regularnie obfitych krwawieniach, nagłe plamienie mogłoby być niepokojące, natomiast u Ciebie te regularne plamienia nie musza być niepokojące-tak Twój organizm reaguje na hormony ;) I z jedej strony Ci zazdroszcze, bo mój gin powiedział że po tabletach powinnam mieć mniej obfote krawienia, tymczasem jestem przy 5 opakowianiu i nie różnią się one niczym, tym sprzed czasu kiedy brałam tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksjgdsifgsd
*kiedy nie brałam tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Agniech ---- zle to interpretujesz...Skape krwawienie nie jest objawem ciazy.Zatrzymanie okresu czy w przypadku brania tabetek krwawienia tez nie jest pewnym objawem ciazy.Natomiast kobieta w ciazy do 3 miesiaca moze miec 'okres', tylko jest on bardzo skapy, jest to bardziej plamienie,gdzie jedna podpaska moze wyatrczyc na 24h.Ale nie zalicza sie tego do objawow ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniech
aksjgdsifgsd, młoda położna - dzięki dziewczyny:) Rozwiałyscie moje wątpliwości. Moj normalny okres sprzed brania tabletek tez nie był bardzo obfity. Max dwa dni takiego "prawdziwego" krwawienia potem.. 1 dzień praktycznie nic a 4tego silniejsze plamienie i koniec. tylko brzuch bolal tak że mi nogi dretwiały pierwszego dnia. tak więc wine za to co jest w tej chwili zwalam na hormony:) a przy najbliższej wizycie pogadam z moja G.:) dzieki jeszcze raz :) Ps: dobry sposob na pamietanie o tabletce - google calnedar wysyłajacy smsa:) niezle naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula369
czesc dziewczyny mama pytanie tabletke wzielam ok godz 12/ Teraz mam biegunke ale nie jak to pisze na ulotce ostra.Jak myslicie brac tabletke teraz czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz. Dziewczyny, dzięki za pocieszenie w sprawie tych plamień i dobre rady. Spróbuję chyba z tym wapnem bo już nie wyrabiam - dzisiaj w nocy zalałam się jak w czasie okresu i tak się zastanawiam jak ja w ogóle rozpoznam w trakcie przerwy kiedy zaczęło się krwawienie z odstawienia, skoro od tygodnia używam najmniejszych tamponów na plamienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
yamayeczka moze poradz sie ginekologa z tymi plamieniami.... Ja nic Ci nie doradze bo odpukać nigdy ich nie miałam, prkatycznie ominęły mnie wszelkie skutki uboczne. A może zmień tabletki? Na ciut mocniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yamayeczka - ale to pierwsze opakowanie? czy drugie? Ja przy pierwszym tez mialam spore te plamienia... tak ze zdecydowanie o wyjsciu z domu bez pieluszek (;P) nie bylo mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwsze opakowanie dopiero więc póki co jestem cierpliwa... nie powiem, jest to irytujące, ale zaciskam zęby bo ponoć to dopuszczalne nawet do końca 2 blistra. Mam nadzieję, że przy 2 już będzie spokój... W każdym razie dziękuję za rady dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka8777
ja po yasminelle czulam sie koszmarnie .. pol roku meczarni .. chyba bylo za malo hormonow. bo teraz jak mam plastry to nie czuje ze biore .. wzorowe samopoczucie i nawet schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka , kazdy reaguje inaczej. Ja tak jak Ty po plastrach mam po tych tabletkach. yamayeczka - mysle ze nie masz o co sie martwic, ja mialam tak dziko ze pod koniec 1 opakowania ( 2 tabletki ) dostalam krwawienia, trwalo caly 1 dzien a pozniej znowu plamienie, zaczelam brac 2 opakowanie i wszystko przeszlo... :) Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka8777
mowi sie ze po 3 kub 4 opakowaniu powinno wszystko minac jak nie to trzeba zmienic srodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
yamayeczka --> ja również uważam że nie masz czym się martwić. Ja tez miałam plamienie przez pierwsze opakowanie. a nawet praktycznie normalne krwawienie. ale po pierwszej przerwie wszystko było już normalnie. Owszem jest to irytujące i męczące bo jednak prze cały miesiąc sie z tym męczyć.. :/ ale wiele z Nas to przetrwało więc i Tobie życzę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tych palmieniach jest to ze sie cieszyc z seksu nie mozna :P a przynajmniej ja bokade mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polly :) wielkie dzięki :) Ja z natury taki trochę raptus jestem i lubię mieć wszystko "na już" więc w sumie chodzę cały ten czas wściekła jak w silnym PMSie ale może Twoje życzenie cierpliwości się spełni i przeżyję najgorsze ;) WyjdźStąd - no właśnie. Szczęście w nieszczęściu, że ja się z moim facetem zobaczę najwcześniej 22 maja ;) może do tego czasu przejdzie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.Kk
Mnie też bola piersi odkąd biorę yasminelle :( podobno mogą się tez powiekszyć piersi. Mam rozmiar 75 B/C i wolałabym, aby takie zostały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka22
hej biore drugie opakowanie yasminelle jak konczylam pierwsz to trzy dni przed ostatnim dnie brania dostalam okres teraz biore drugie i w poniedzialek mam wziasc ostatnia tabletke a dzisiaj pojawila mi sie troszke krwi !! czy to normalne !! przez piersze opakowanie mialam plamienia ale przez drugie do tej pory czysto!! czy mam je zmienic ?? czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×